Kimlerin bakir/bakire olmadığını biliyorsunuz?

Okul iş yeri gibi ortamlarda bazen bu tip şeyler insanın kulağına geliyor ve çok şaşırıyor yani kimin kiminle yattığı gibi şeyleri bile duyuyor bazen insan ve hiç beklemediğiniz hanımefendi kızların bile öyle olmadığını bilmek insanı şaşırtıyor.

Bekar olup da cinsel ilişki yaşamış olduğunu bildiğiniz ve sizi hayrete düşüren birileri var ki özellikle bazı bayanların cinsel ilişki yaşadığını bilmek bütün bayanların yapabilecek olduğunu düşündürüyor bunu.

0|0
14|12

En İyi Erkek Görüşü

• cevaplara bak ya ben patagonyada yaşamıyorum! bunu %95 herkes merak eder konusur bu sitede %1 bile merak ettiğini yazmamış cok yadırgadım çok.sozum doğruyu soylemeyen buyuk coğunluğadır.

1|2
    1|0
    • bence de dostum herkes kim ne yaşamış merak ediyor sadece bu konuda değil sevgili bulma kişilerin cinsel tercihleri yaş farkları yakışıp yakışmadığı gibi konularda herkes ahkam keser sözünü eder ama lafa gelince herkesin kendi hayatı olur.

• aynen oyle yani benim gozlemim bu yonde ve bunu her ortamda bu yonde gorduğumden dusunuyorum. sozunun eri olamıyorsan gizli profil yaparsın merak etmiyorum demessin dostum buna kızdım bende. (sozum doğruyu soylemeyenlere)

Kızlar Ne Diyor 14

• Gerçekten yaş geçsede insanlarda ergenlik geçmiyor mu. Bunları hangi akıl sağlığı ile düşünüyorsunuz ve size ne yararı var.

her gördüğünüz canlığı seks objesi olarak görebilmek iyi kafalar değil..

1|0
    0|1
    • sanki kızların aşağı kalır bir yanı var. onlar da istiyor bazı şeyleri sonra ben evlenecektim de kandırıldım aslında istemiyordum falan diyorlar bazıları tabi. bir de kim kiminle ne yapmış herkes merak ediyor kızlar bizden daha çok merak ediyor şimdi sorunca mı suç oldu ama lafa gelince herkes ben kimseye karışmam kim ne yaparsa yapar diyor ama arkadan bir ton laf söyleniyor.

• kendi kafa yapını herkesle aynı sanmak ne büyük yanılgı ve saçmalık

• peki sen benim her gördüğümü cinsel obje olarak düşündüğümü nerden çıkardın ?

• kulağıma gelse bile çok da ciddiye almıyorum yanlış da olabilir sonuçta kaldı ki doğru da olsa bu o kişinin bileceği iş,herkes kendinden sorumludur.

0|0
    0|0
  • Özel hayat, hele ki bu konu kişini kendinden başka hiç kimseyi ilgilendirmez. Sorulması da anlatılması da yanlıştır hele ki iş yerinde en konuşulmayacak konu. Yazdıklarım kadın için de geçerli erkek için de

0|0
    0|0
  • yukarı köyde söylediğime aşağı köyde ben de inandım diye bir şey vardır. o yüzden şu şununla yatmış yok öyleymiş böyleymişlere pek inanmam. hem kimin ne yaptığı benim için çok da önemli değil.

0|0
    0|0
  • bizene la

0|1
    0|1
  • annemle babamın

1|2
    0|0
  • hiç merak etmiyorum.banane.

0|0
    0|0
  • ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Beni alakadar etmez kimin bakir, kimin bakire olup, olmadığı.

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi zevki kendi kararı beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • ha bende küçükken sting bakir midir diye merak ediyodum.öyle bişey.

0|0
    0|0
  • Kimsenin bakirliği beni ilgilendirmez.

0|0
    0|1
  • yapsa nolcak kardeş? annen de babanla seks yapıyor. ee yani nolmuş? demekki tüm bağyanlar seks yapabilir.

0|0
    0|0
  • Kimin ne yaşadığını ne yaptığını bilirim şaşırmıyorum tahmin ettiğim kişiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• herkes istedigini yapsın etsin ama acık olsun baskalarıyla yigip içip bakire ayaklarınaa yatanlara hiçç tahammül edememm

1|1
    0|0
  • olsa ne yazar olmasa ne ? nasılsa geri dikilebilen birşey. gitsin bir terzi doktora tük sökükleri diker :)

0|0
    0|1
    • yani önemsiz mi diyorsun :)

• olurmuu hacı anlaşılıyo orjiş olcak .önemli bakirelik

• şu zamanda önemsiz, orta çağda Fransa'da adamlar dükkan kapısı kilitler gibi çocuğuna karısına bekaret kemeri takar kilitler gidermiş. şimdi avrupai yaşam hakim, herkesin kendi yaşamı deniyor. eeeeeee neticede bu işleri umursamayan bir kesim de var. ben yaparım ama evlenmem diyen bir kesim. kariyerdi, yalnız yaşamdı,30 35ine kadar evlenmek istemeyen biri nasıl duracak ?

• insanların özel hayatı ile fikir yürütmek ve merak etmek hiç hoş değil.

0|0
    0|1
    • yapılıyor işte ama dostum ben merak etmiyroum ama duyunca insan ön yargıyaı kapılıyor ister istemez

• kimse kimseyi gözüyle görmeden bir kanıya varmamalı,görsede onların kendi özel yaşantısı,özel yaşama saygı göstermek lazım.

• Kimin kiminle seviştiğine meraklı değilim, notunu tutmam ama akıllı-uslu-efendi-ağırbaşlı denilen kişilerin nedense hep bakir/bakire olduğunu düşünürüz, öyle çıkmazlarsa şaşırırız. Yani evlilik öncesi seks yapmak sadece çok dışadönük olanlara has bir şey mi?

0|0
    0|0
  • Mesela ben burdakilerin hepsini merak ediyorum. Ama komşu, akraba , arkadaş dedikodularını yapmam burda. Beni merak eden varsa sorsun söylim.

0|0
    0|0
  • ben sadece kendi cinselliğimle ilgileniyorum.

0|0
    0|0
    • hmm o yüzden burda zaten herkes değil mi :)

• herkes aynı şeyi söylüyor maşallah ama kimse cevapları okumuyor sanki.

• sanal alemde cevap okmanın faydası ne olcak ki bana.hepsi sanal benim için.yoklar yani.

• Bakıre mi o da ne?

0|0
    0|0
  • jinekolog diilm.

0|0
    0|1
  • Sınıfımızdaki bi kızın bakire olmadığını biliyorm çok tiksindirici biri zaten ıyyy

0|0
    0|0
  • evet maalesef

0|0
    0|0
  • kız arkadasım saolsun bütün arkadaslarının olup olmadıgını söyledi tabi biraz garip oluyor cünkü hic beklemediğin kızlar bile bakire cıkmayabiliyor sadece 1 arkadası bakireydi

0|2
    0|0
    • hadi ya ilginç erkekelr de ondan korkuyorlar ya yani gerçekten bakire arayanlar o yüzden düzene uyup keyfine bakmak en iyisi sanırım nasılsa istediğimiz gibi sipraiş üzerine gelmiyro kimse :)

Yükleniyor...