Erkekler kadınları mal olarak mı görüyorlar?

Bizim toplumumuzda bekarete kadınlardan çok erkeklerin önem vermeleri normal. Çünkü erkekler kadınları mal gibi görüyorlar ve her mal alıcısı gibi bakıyorlar. Ve alacakları malın da daha önce kullanılmamış olmasını istiyorlar.

Onlarca kişiyle kızlık zarına dokundurmadan sevişip, sonra da 'el değmemiş' olarak evlenen sahtekar kızlar, evliliğe gelince bakirelik diyorsunuz bu mu bakirelik?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ya geç bunları boşver bu zamanda herkes her haltı yiyor;

kızlar istedikleri erkekle düşüp kalkıyor sonrada kendilerini

sütten çıkmış akkaşık gibi pazarlıyorlar...

erkekler dersen onlar da aynı istedikleriyle birlikte olup her haltı yerler sonrada namuslu kız ararlar

boşver sende bu kadar ayrıntılı düşünme kendini de adam olmayan bir erkeğe güvenip kullandırma gerçek aşkı bulursan da kendini kasma :) derim

1|2
    0|0
    • bence de boşver gitsin konuşsak da kime konuşuyoruz bi kulaktan giriyor diğerinden çıkıyor:)

Erkekler Ne Diyor 5

• İlkel bir yaklaşım da olsa bu da bir tercihtiir. Burada kimseyi yargılamaya hakkımız yok. Bu tip erkekler de zaten kendi gibi düşünen kadınları seçiyorlar. Ama çok açık görüşlüyüm falan diyip de iş evliliğe gelince bilinçaltındaki açılmamış paket yaklaşımı sergileyenleri de ben mal olarak görüyorum.

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum. Bekaret meselesi gereğinden fazla abartılıyor. Kendisi bakir olmayan erkeğin, karşısındakinden bekaret talep etmesinin ikiyüzlülüğü çok gülünç geliyor bana.

0|0
    0|0
  • bedenin bakireliği önemli değil ruhun fahişe olmasın derler ya... aslında bakireliğin önemsenmesindeki amaç "ben kimseyle beraber olmadım kendimi bu kadar zaman sana sakladım bana güven" mesajıdır... kadınları mal gibi görmek değil, iffetini göstereceği bi sebeptir... ama bu sadece bakire olmakla değil eğitimledir... yani şimdi günümüzde kızlar evlendiği erkeklere bakireliğini verdikten sonra ihanet edebiliyor... ama kimi kızlar da bakireliğini verdikten sonra evlense bile hainlik yapmıyor kocasına... bu eğitimle alakalı bişey yani...

0|0
    0|0
  • işin aslı toplum içerisinde alt kültürün barındığı her yer aynıdır bu sadece türkiye'ye özgü degildir. türkiye'de sadece geçmişten günümüze gelen bir egitim boşluğu vardır, bu da toplum içindeki, erkek olsun kadın olsun, bireyler biribirleri hakkında farklı olumlu yada olumsuz düşünceler veya davranışlar içine sürükler. tabii biraz da ataerkil toplum yaşamı benimsendiğinden erkek türkiyede biraz kendini ön planda tutar ama günümüzde yavaş da ilerlese kültürel bir yükselme var sadece doğru eğitim ancak hala davranış ve düşünsel bozukluk yaşayanlar içinde diyecek birşey yok diyecek tek söz var kültürleşmek birazda insanın kendisinde olmalı...sevgiler..

0|0
    0|0
    • benim demek istediğim iki gün sonra beni kimse almaz diye bakirelik korunmamalı kültürsüzlük değil bu bakire olanlar kültürsüz mü yani? bu bakireliği inancı doğrultusunda vs vs.. için korumalı herkezle herşeyi yaptım ama bakireyim böle bakirelik olmaz olsun olmamda...

• Dostum sakin ol konuşup anlaşabiliriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tamamda sen de onlardan degil misin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...