Neden konu cinsellik olunca bir birimizi yargılamayı çok seviyoruz?

Uzun zamandır bir kaç kullanıcıyla bu siteye üye oldum ve hep fark ettiğim şey cinsellikte bir birimizi yargılamayı çok seviyoruz.

Bir soruda namus bekçisi kesilip diğer soruda sapkınlığın dibine vuranıda gördüm, anal seksi sapkınlık görüp anal seviyorum diyen kıza yazılanıda. Özellikle bakire olmayanlara türlü laflar edip kız kovalayanlar çok bariz kendini belli ediyor.

Peki ama insanların tercihleri cinsel kimlikleri neden insanlara yargılama hakkı versin ki? Ya da neden omurgalı davranmayı beceremiyoruz?

0|1
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Herkesin normali farklı olduğu gibi anormali de farklıdır.

Burası da öyle ciddiye alınacak bir platform değil.

Kadın gelip kocama parmak yetmiyor ne yapmalıyım diye bir soru sorabiliyorsa ,buna gayet ciddi bir şekilde cevap vermenin anlamsız olduğunu düşünüyorum.

Ciddi cevap versem ölürmüyüm ya da hiç cevap vermesem . Tabiki hayır .

Ama kafa bulmanın daha mantıklı olacağını düşündüğüm için bu şekilde davranıyorum şahsım adına.

Peki bu şekilde eğleniyormuyum .Hayır ama can sıkıntım bir nebze olsun geçiyor.

Kafamı dağıtıyorum diyelim.

Peki ama kafa dağıtacak daha başka şeyler bulamazmıyım.

Bulurum belki arasam.

Şimdilik benim için en iyisi bu.

Ama şöyle bir gerçek var . Yardım ediyormuş gibi görünüp , "acaba , hani olur ya etkilermiyim yazılarımla , inanırlar mı gerçekten iyi niyetli olduğuma , kayabilirmiyim sanalda olsa " düşünceler içerisinde olanlar da var.

Ben "mal" ları her zaman yargılarım.

0|0
    0|0
  • İnsanlar "vurun abalıya" yapmayı sever..

bekaret de bunu yapabilmek için en müsait malzeme..

bu arada analdan ben de nefret ederim.. "beleş ilişki" için de bu fikrimi asla değiştirmem.. prensiplerim ve çizgim bellidir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...