Lezbiyen biriyle arkadaşlık kurar misiniz ?

Evet arkadaşlar soru gayet açık lezbiyen biriyle arkadaşlık ya da özel bir arkadaşlık kurar miydiniz benim cinsel kimliğim belli sorudan da anlaşılacağı üzere merak ediyorum ve soruyorum ön yargıli mi yaklasirdiniz yoksa gayet normal bir şekilde mi ?

0|0
20|13

En İyi Kız Görüşü

• bak mübarek bende lezbiyenim falan filan onu bir kenara koyarsak;

bu sitede birini tanıdım, her önüne gelen kızı ekleyen bir kız,

biliyorum oda öyle ama adam homo mu hetero mu bilmeden hatta adını bilmeden önüne gelene yürüyor. Sonra biri çıkmış arkadaşım lezbiyen bana asılıyor diyor, bakıyorum soruya cidden kızı taciz ediyor manyak. Böyle manyaklar yüzünden cinsel kimligimden utanır oldum lan. Bu manyaklardan ben uzak durmaya çalışıyorum ama sebep lezbiyen olmaları deyil. Amma da yazdım yav :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Lezbiyen arkadaşım var zaten.

0|0
    0|0
  • Bunda şaşılacak bir şey yok. Sorun kişinin hayata bakış açısıyla ilgili. Muhafazakar bir aileden gelmeme rağmen lezbiyenle arkadaşlık yapabilirim. Sahip olduğu görüşten ötürü bu gibi kimselere önyargılı yaklaşanlarla bile arkadaş olabilirim.

0|0
    0|0
  • Beni ne ilgilendiriyor kafa yapısı olarak uyuşuyorsak arkadaş olurum zaten kafa yapımız uyuşmuyorsa ne olursa olsun arkadaş olamayız:D

0|0
    0|0
  • Yıllardır öyle bir insan arıyorum ama bulamadım :) Hele 2 lezbiyenin kendi aralarında sevişmesi her zaman çıldırtmıştır beni :))

0|0
    0|0
  • Nickden de belli :D

0|0
    0|0
  • benim için farketmez

0|0
    0|0
  • Ben insana insan olduğu için önem veririm. Yaşına, Cinsiyetine, Dinine, Diline, Irkına, Sağcı veya solcu, Güzel ya da Çirkin olmasına bakmam. Hiç kimse kimseye kendi yaşantısını dayatamaz. Kenditercihindir, saygı duyarım. Evet olurdum.

0|0
    0|0
  • Cinsel kimlik onu ilgilendirir, lezbiyen olması çok önemli birşey değil bence.

0|0
    0|0
  • Normal bir Arkadaşlık kurardım .

0|0
    0|0
  • Kurarım, tercih meselesi bunlar..

0|0
    0|0
  • Kişinin cinsel tercihi ile değil, karakteri ile ilgilendiğimden elbette arkadaş olabilirim.

0|0
    0|0
  • Eşcinsel arkadaşım var, şuana kadar hiç tecavüzüne uğramadım..

Homofobiklik çok saçma..

0|0
    0|0
  • arkadaşlık dediğiniz, aşk anlamında mı dostluk anlamında mı?

0|0
    0|0
    • Her ikisi de goruslerinizi merak ediyorum

• dostluk anlamında olabilir ama aşk anlamında yapabileceğimi sanmıyorum, bir manası yok

Kızlar Ne Diyor 19

• Yaa ben asla kurmam diyordum ama çok yakın arkadaşkarımdan biri böyle olunca lafımı yuttum bildiğin... çünkü yardıma vazgeçirilmeye ihtiyacı var dost sonuçta

0|0
    1|0
    • Bu hastalık değil ki annecim, tedavi mi edeceksin :D

• Değil annecim..Vücutta salgılanan hormonlarla ilgili ve bunu değiştiremezsin :)

Birisi sana erkeklerden hoşlanmanın yanlış olduğunu, aslında senin kadınlardan hoşlanman gerektiğini söylese napardın?Aynı öyle bir şey.. :D:D

• evet, var zaten.

1|0
    0|0
  • aslında pek kız arkadasım yoktur benim . farklı cinsel kimliktende kimseyle tanışmadım . ama olursa eger yadırgamam . insanları cinsel kimliklerinden dolayı değil kişiliklerinden dolayı arkadas olarak sınıflandırmalıyız zaten . :))

1|0
    0|0
  • insanlarla cinsel kimliklerine bakarak arkadaşlık kurmuyorum np yani.lezbiyen gay biseks farketmez iyi bir arkadaş olsun yeterli

1|0
    0|0
  • Lezbiyenlerle arkadaşlık kurmak bzı yönlerden sakıncalı olabilir bence ben karşılaştım en azından

0|0
    1|0
  • normal konusurum ama bana karsı bir sey hissettiğini hissedersem hemen keserm iliskimi.bir de onu doğru yola koymaya calısırım.zaten arkadaslar da bu yuzden vardır

0|1
    1|0
  • Ön yargılı yaklaşmam.. Arkadaşlık kurarım fakat özel değil normal.

0|0
    2|0
  • Öyle arkadaslarim var gayette normal.

1|0
    0|0
  • Neden, o insan değil mi

1|0
    0|0
  • Bir sakıncası yok

1|1
    0|0
  • Onun duyguları benim için neden önemli olsun ki? Bana karşı iyi bir arkadaşsa tamamdır

1|0
    0|0
  • sakıncası yok olurum

1|0
    0|0
  • bilmiyorum nötr sayılırım bu konuda

0|0
    0|0
  • Var zaten..

1|0
    0|0
  • Neden olmasın :))

1|0
    0|0
  • Yakın arkadaşlarımdan 2'si biseksüel

1|0
    0|0
  • Kurarım ne olacak normal yaklasirm

1|0
    0|0
  • Zaten lezbiyensen o sirri sakliyacaksin ve mecbur atkadas olacaksin yani

0|0
    0|0
  • Çok samimi değilim ama var öyle birkaç tanıdığım. Korkacak bir şey yok. Yemiyorlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...