Kabul eder miydiniz?

Ilk askinizdan 4 yil ayri kaliyorsunuz. Bu surede onun bir iliskisi oldu ve cinsel birliktelik de yasadi. Siz ise ona hep asiktiniz ve unutamadiniz. 4 yil sonra biyerde karsilasiyorsunuz ve guzel etkileşimler oluyor derken size bakire olmadigini soyluyor.

Kabul edermisiniz?

Not : basima falan gelmedi sadece hayal kurdum :D

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• 4 Yıl uzun bir süre, elbette yaşamış olabilir ki hakkıdır... Kabul ederim tabiki...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• evet eğer onu seviyorsam (benim birisiyle evlenmem çok zor ama :) ) diyelimki evlenmeyi de gerçekten istiyorum evet hiç düşünmeden evlenirim onunla...

1|0
    0|0
  • ederimmmmmmmmmmm seversem

1|0
    0|0
  • Seviyorsam ve onun da sevdiğini hissediyorsam kabul ederim tabi ki..

Bekarete önem veren biri değilim zaten..

0|0
    0|0
  • yok yaa o gidecek zevk yaşayacak bende burada aşk modunda acı çekecem. kabul ederim ama seks için.

1|0
    1|0
  • ya arkadasım bı bakıre kalın bırınızde yaaaaa!

1|0
    0|0
  • bilmiyorum.

1|0
    0|0
    • Sanirim bakire istiyorsun evleneceğin kadini. Ama ask kafanı karistiriyor

• o an heralde kabul ederim. ama buruk bir şekilde. hiçbişey olmamış gibi yapamam

• banane kardeşim ansımıyım babasımı zavallı kocası mı . kim bozduysa o düzeltsin . işim olmaz.

1|0
    1|0
  • hayalinde sikmişler seni :D

0|0
    0|0
  • Sevgili olduğumuz dönemlerde birliktelik yaşamışsak eğer bunu sorun etmem.

Ama bana mırın kırın ettiyse sonra gidip bir başkasıyla birlikte olduysa sitttsen işim olmaz :)

Bakire olmadığı için değil yalnız prensip meselesi.

1|0
    0|1
  • şuanda çok hoşlandığın hayatta bir daha elde edemiyeceğin bir erkek var ona verirsem bu ilk aşk beni kabul eder mi die nabız yokluosun dime :P

0|0
    1|0
    • Hayir:D

• ya neden bakireliğe taktın ki ne bileyim sevgiliyle ön sevişmeyi uzatmanın yolları neler de mesala :D kadınlar içim mühim konular bunlar :D

• acaba sevişsem mi diye soruyorsun ? bakire olmasam da beni seven biri alır mı diyorsun :)

0|0
    0|1
    • Hayir :D yahu not da ekledim neden sordugum soruya cevap degil de neden yazmisim diye bilgi yurutuyosunuz :D

• evet

• hiç sevişmeyi düşündün mü ? yaş kaç okuyor musun ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...