Bekareti olmayan kizla evlenir misiniz

Gorucu usulu bir kizla nisanlandiniz diyelim gecmisinde daha once baska bir erkekle beraber oldmadigini soyledi sizde bir sekilde onceden sevgilisi oldugunu ve beraber oldugunu ogrendiniz yinede onunla evlenirmiydiniz. Bakire ama sabahlara kadar sevisip ayni yatak da uyumuslar bir kac kez.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• namus bir bayanın bacajkları arasında değildir.bir insanın beyni o...u değilse o kişiden asla çekinme.önemli olan bacakarası bakirelik değil beynin bakireliğidir.ben anal seks yapıp ortalıkta bakireyim diye gezinen çok insan tanırım.ayrıca bakire demek hiçbir cinsel ilişki yaşamamış demektir.yada olayı farklı düşün.olaki evlilik vaadiyle kandırılmış bir kızcagız.bakireliği bozulmuş ama aynı zaandada kandırılmıştır.örnekleri çoğaltabiliriz.seviyorsan sonuna kadar gitmelisin arkadaş.dediğim gibi yeterki beyni o...u olmasın...

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evlendigimde bakireydim cok pismanim.Hak etmeyen adamlar icin hazine varmis gibi sakliyoruz bir b.k olmuyor sonunda.

4|3
    0|2
    • hep söylüyorum bunu ama dinlemiyorsunuz ki hani göreyim madalyani nerede madalyan ?

• Belkide değil aynen öyle çevrem bunun örnekleriyle dolu siz kadınlar hayatı evlilikten ibaret sandığınız sürece hep üzülmeye mahkumsunuz yıl oldu 2014 artık hayat şartlar ve inşalar çok değişti çok...

• Off cok acinasi su erkeklerin bekaret takintilari

4|5
    0|7
    • yanlış düşünüyorsun bekaret takıntısı değil bu.senin mantığınla bakacak olursak biseksüel bir erkekle evlenmek ister misin?

• +1 helal olsun kız ezdirmeyin kendinizi bu salaklara...

• çabalama sana vermezler redline

Erkekler Ne Diyor 15

• Neden evlenmiyim? sen bir kıza bakire olduğu için mi aşık olursun? namus dersen bakirelikle namus olmaz,namus insanın yüreğindedir

6|1
    0|3
    • alla alla biz mi geri kaldık tartışılır. önümüze gelenle yatarsak ilerliyoruz demek ki siz böyle devam edin abicim aferin size

• sende devam et,herkes yoluna

• Evlenmem arkadaşım.

Seviştiği için değil.

Yalan söylediği için.

0|0
    0|0
  • namus bacak arasindaki zarda deyil,

2|0
    0|0
  • Hayat bana, bekarete değil dürüstlüğe önem vermeyi öğretti..

2|0
    0|0
  • Evet evlenirdim önemli olan zarı değil insanlığı karakteri aramızdaki uyum saygı ve sevgi..

2|0
    0|1
  • şu bütün kızları hunharca s*kmek isteyip sonra bakire kız arayanlara çok gıcık oluyorum ben bakire değilim ve bakire olmayan kızla evlenirim sorun olmaz

2|0
    0|1
  • Kafa karışıklığına hak veriyorum arkadaşım. Ama öğrenmeseydin halaa tertemiz olduğunu düşüncektin. Demek istediğim şu başka biriyle tanışsan ; bişi yapmadım dese doğrumu olacak; güvenecek misin? Yanii ne bileyim seviyosan geçmişi unutup ileriye mi bakmak lazım acaba artık

0|0
    0|0
  • hayatta evlenmem 2.el almam dıyorum ınsallah basıma gelmez..

0|2
    3|0
  • namuslu ise evet evlenirim. sevilecek ve sevecek kalbi varsa evlenirim. Ama bakire olsa fena olmaz :)

0|0
    1|0
  • işim olmaz müdür

0|2
    3|0
  • hayır hiç bir zaman istemem bakire olmayan bir kız

0|1
    3|0
  • Böyle bir durumda büyük ihtimalle evlenmezdim. Dürüst değil demek ki

0|0
    1|0
  • Her bakire olmayanı namussuz diye damgalayan at gözlüklü görüşün saplantılı olarak kötülediği olaydır. Evlenen adam bunu içine sindirecek kadar seviyorsa ''kime ne?'' dir, ''elalemin derdi milleti niye gerdi?'' dir. Gerçi bizim ülkemizde bu oldum olası böyledir, evlenene kadar kadın bakire kalmamışsa fahişe olur ama erkek bakir kalmamışsa jigolo olmaz, o delikanlıdır, yapabilirdir,aferindir,usülü öğrenmiştir. Değil mi?

2|0
    0|0
  • tabiki evlenmem miletin osorbusubanami kalmis

0|1
    4|1
  • bekareti olmayan kızın yüzüne bakmam

0|2
    3|1
Yükleniyor...