Kapat

Jinekologlar nasıl muayene ediyor ?

Bakire olmayanlar için alttan muayeneyi soruyorum alet falan mı sokuyor acıyor mu ? Birde ben bakireyim desem alttan bakmaz dimi ? Bakire miyim değil miyim anlamaz yani dimi ?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• aletle bakiyor :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• el feneriyle bakıyor.

0|0
    0|0
  • adam soruyor evlımısın dıye sen cevabını verırsen hayır bende anlamıyorum bı erkek olarak bu soruya neden cevap verdığımı :)

0|0
    0|0
  • bakireyim dersen alttan bakmaz

0|0
    0|0
  • tabiki hayır ultrasonla bakıyolar için rahat olsun

0|0
    0|0
  • neden gidiyosun bilmiyorum ama doğru tedavi için doğru bilgi vermelisin. bakire olmadığın halde bakireyim dersen doktoru yanıltmış olursun. hem bakire değilim demek ayıp değil kimse seni yargılayamaz bu konudan ötürü.

0|0
    0|0
    • Sevgilim biraz şerefsizde cinsel yolla hastalık kaptıysam falan ortaya çıksın istemiyorum o yüzden alttan muayene istemiyorum. Genel kontrol yaptırmak istiyorum sadece

• hastalık kapmamışsındır ya endişe etme.

• sana yardımcı olur doktor

0|0
    0|0
  • Bakir değilsen yandın seni orda bir güzel s.kiyolar aklında olsun ondan sonra

rapor verirler sana :D

0|0
    0|0
  • Kafasını sokuyormuş

0|0
    0|0
  • bakıremsın degılmsınn

0|0
    0|0
  • ne cahiller var ultrasyon diyorlar ya ultrasyon ile nasıl gözükecek ultrasyonun ne olduğunu bile bilmiyorsunuzz. bok yiyorsun şimdi de kontrole mi gideceksin

1|0
    1|0
  • Tam anlamadım soruyu ama şuraya bakabilirsin belki yardımcı olur. link

0|0
    0|0
  • bileğine kadar eldiveni geçirir. metal bir aletle dudaklarını ayırır eliyle öyle yoklar diye biliyorum. Çünkü bir filmde görmiştüm

0|0
    0|0
    • Yuh tüm elini mi sokuyo ?

• hayır duruma göre parmak ucuyla vajina dudaklarının arasını ya da deliğin içini yoklayabilir. sokması gerekirse de parmak olur

Kızlar Ne Diyor 7

• bakire değilsen aleti sokuyorlar rahmine. ince bişey hissetmiyormuşsun

0|0
    0|0
  • bakire olanlara ultrason ile bakılıyo canım

1|0
    0|0
  • sende söyle

0|1
    0|0
  • kesınlıkle bakıreysen baktırma kanunen yasak elle muayene.

0|1
    0|0
  • Bakire misin diye sorarsa bilmem dersin:) bu arada ona da bir bakarmısınız yerinde mi doktorcuum:)

1|1
    0|0
  • Zaten soruyo iliski varmi diye.ona gore tani koyuyor.

0|1
    0|0
  • bakire oldugunu söylemek mecburiyetindesin zaten doktora

bunun üzerine bakmaz zaten doktor

yada dolayli yoldan sorar belki hani erkek arkadasin varmi evlimisin türünden ---> neden korkuyorsun ?

0|0
    0|0
    • Korkmuyorum da bakire değilim ama alttan muayene istemiyorum

• neden doktora gidiyorsun ozaman? saglik sorunun mu var?

• Çok akıntım var adet zamanlarımda ağrılı geçiyor. Genel kontrol için istiyorum

Yükleniyor...