Arksdaşlar hormon testi yaptracam yardım

Şimdi ben tüylerim için hormon testi yaptrcam sonra lazere gitcem fakat. Bakire değilim ama yakın bir sürecte evlencem 19 yaşındayım annemde senle gelcem diye tuturdu bakire olmadığım için bir hastalığım varsa örneğin kist gibi ya da vajinal akıntı mikrop felan ya da bakire veya bakire olmaynalarn hormonları değişikmidir bu çıkarmı ortaya. Çıkarsada doktor pat diye.sölermi.bakeiremisin. Değilmisin diye.?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• jinekolojik bir muayene yapacaksa eğer sorar, evli misin bekar mı diye. Bakire misin değil mi diye sorarsa öküzdür o doktor.

1|0
    0|0
    • Jinekolğa değil iç hastalıklarına. Gitcem hormon testi yaptrcam

• evet, cinsel ilişki sonrası değişimler olabilir. ama kist neyin öyle kan testiyle belli olmaz diye düşünüyorum. ama ben hukukçuyum doktor değilim :) ultrasyon ya da jinekolojik muayene gerekir.

• teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Jiekoloğa gideceksen zaten doktor soracak bakiremisin diye ona göre aletlerle bakacak bakire değilsen vajina içine girerek bakacak ona göre

1|0
    0|0
  • evet söyler kist ya da akıntı kntrolunde bilir

1|0
    0|0
    • Ben sonuçta kan tahlili yaptrcm bunlar çıkarmı.ki

• evet olabilir ama yinede jineokolojye sevk ederse dikkatli ol derim

• Çokk çokk saol ya :)

• annenle gtme bnce.çünkü bekarlarda alttan bakmıyorlar

1|0
    0|0
    • Çıkarmı.ki saydığım o hastalıklar felan :(

• Anladım teşekürler

• kist bakirelerde de olabilir.kistin ilişkiyle alakası yok.kistin sebebi regl dönemınde atılamayan overlerdir

• bok yiyorsun sonra korkuyorsun seni alan biliyor mu bakire değilsin

4|1
    1|0
    • Kardwşim soru sorduk cevap verceksen ver

• Hey alhımm ya

• umarım annen öğrenir

Kızlar Ne Diyor 4

• anen olmadan git derim

1|0
    0|1
  • Bence anneni gitmeyecgine ikna et sonrada kendin git

0|0
    0|0
    • Olmaz ki uff valaa şu gün bir geçsin hayrlısıylaa

• doktor sorar bakire olup olmadigini evet dersen zaten muayne olmazsin öyle

1|0
    0|0
  • kist ya da akıntı bakirelerde de olabilir velev ki var dr sorar bakire misin değil misin diye. bakireyim dersin muayene etmeden bakire olup olmadığını anlayamaz

1|0
    0|0
    • Bu kıl tüy için yapılan hormon testinde çıkarmı işte sıkıntı orda ya da hormon degernden anlaşılırmı ya da kist vardır evlilerde olur bitek ordan anlaşılırmı

• Benim yarn randavüm var benim bugun öğrenmem gerk nası öğrenirim bir fikrin varmı

• valla bilmiyorum canım ya

Yükleniyor...