Bir erkek bunu neden der? Ne anlama geliyor?

Arkadaslar sevgilimle daha hic öpüsmedik.Çünkü acemiyimm daha önce kimseyle öpüşmedim istemedim çünkü.Ama simdi asigim o da aşık ilk sevgilisi değilim ama ilk askıyim.ve opusecegiz. Acemi olduğumu biliyor. O ise daha once cinsellik bile yaşamış biri.Cinsellik konularına girmeddi şuana kadar hatta evlilik öncesi cinselliğe karşı olduğunu o yüzden evlilik öncesi cinsellik yasayacagi bir kızla evlenemezmis.Sadece öpüşme konusunu açtık.Bana ben acemiyimm sen gelip öp kendimi sana birakacam dedi.Bu ilk adımi sen mi at demek oluyor yoksa fantezi mi?

Güncellemeler:
Arkadaslar çoğunuz cinsel ilişki için zemin hazrladgini söylüyorsunuz ben bunu sormuyorum sadece öpüşmek icincekindigi için ilk adımi benden mi bekliyordur yoksa fantezi mi diye merak ettgim icin soruyorum.5 yıldır taniyorum ve iki yıldır birlikteyiz.Cinsel ilişki için yokluk çeken biri değil. Nişanlanıyoruz ve herkes biliyor.Birlikte bile uyudukk biz gecelerce, ama öpüşme dahi olmamıştı.Güvenim tam.Benim sorduğum başka bişey

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• yapmayı istediğine eminmisini z

1|0
    0|0
    • hahahahhaaayyyyyyyy

• Ayy midem kaldırmaz zaten sevdgimden başkasını,elini bile tutmak başka erkeğin ona bile dayanamam ben.İki senedir opturmedim sırf onu anlamak için hoşuna gitmiyordu ama yinede devam etti.Burdaki cvblardan anladimki herkes kendini anlatmış.

• onlara bakma sen

Erkekler Ne Diyor 12

• sen safmısın kızım .ilk sevgilisi değilim ilk aşkıyım ne demek. iki lafa kanıp ondan sonra salaklığınıza laf söylemiyor erkekleri aldatmakla suçluyorsunuz

0|0
    0|0
    • Nişanlanıyoruz biz aileler biliyor canım iki yil oldu yeni opuscez

• inşallah hüsran olmaz sonu iyi olur mutlu olursunuz. ama şunu unutma işin içine cinsellik girdi mi o beraberliğin tadı bozulur. fazla ileri gitmeyin.

• Biliyorum zaten baba sunu demişti İtiraf etmişti eger bir kizla evlenmeden cinsellik yaşarsam artık o kizdan istedgimi almış olur ve o kıza karşı ilgim hevesim kaçar istemem onu bidaha demişti.Bir erkek evlenmeden cinsellik yaşamayı dudundugu bir kıza bunu söyler mi? Sagol darisi basina sanada mutluluklar

• sizin ilişkiniz bana çok tuhaf geldi yaaa ne diyim sonu güzel olsun ama acayipimsi

1|0
    0|0
  • sence tecrübeli biri öpüşmeye çekinir mi?

1|0
    0|0
    • Öpüşmekten değil benimle öpüşmekten çekiniyor olabilir diyorum. Çünkü çok katydim bu konularda

• O kadar kız varken beni yatağa atmak için uğraşmazdi iki yıl

• yooo gayette uğraşır. nerden biliyosun bu 2 yıl içinde hiç atmadığını? bu işler belli olmaz.

• fantezi filan degil anladıgım kadarıyla sorundan sunu yapmak istiyor sen acemiyim dedin ya senin heyecanını yatıştırmak için kendini sana bırakıyor

0|0
    0|0
  • bence öpmemelisin öpmesine izin verme :D

0|0
    0|0
    • Neden?

• Doğru söylüyorsun ama öpüşmek normal bişey birde ben nefsime hakim olabilirim de o olabilir mi bilmiyorum :-D zorla yapamaz ki zaten söz verdirmistim asdfgh

• cinsel isteklilik söz möz tanımaz hep daha fazlasını istersin :D

• ya alt tarafı öpüşmek, bu kadar abartmayın :)) cinsellik yok öpüşmek yok. ee o zaman sevgili olmanın ne anlamı var_

0|0
    1|0
    • Ben verdgi mesaji anlamak istyorumm herkes yok cinsellik için kullanacak seni diyor. Tanımasam inanacamda.ben neden öyle dedi sormak istyorumm. İlk adımi bnden mi bekliyor yoksa fantezi mi. Öpüşmek normal bişey zaten

• Ya evet paylaşmak ister insan bende öpmek sevismek isterim ama ilerisinide düşünüyorum karşı tarafta razıysa yürüyor.Sende haklısın kim istemez ki

• hak verdiğin için sağol :)

• bu gün öpersin yarın sarılmak okşamak sürtünmek ister öbür gün anal yapalım der

0|0
    0|0
    • Nişanlanıyoruz,bende senin dediğin gibi düşünmüştüm ama bana açık açık söyledi okulum bitince evlenicez.Böyle bişey istemem demişti eğer istersem artık seni sevmiyorumdur diye düşün ve terket beni.Birde o kadar kız varken cinsellik yaşayabileceği kızlar varken peşimde ne yapsın

• senle de cinsellik yaşamak için koşar canım sende kızsın :)

• Onu tanıyorum

• ben erkek gözüyle baktıgımda fantazi gibime geliyorbende ilk sevgilime aynı yalanları atmıstım ahaha :D

0|0
    1|0
    • Cinsellik konusunda mi yalan söylemiştinn :-D

• Asdffghjjk manyaklar sizi neden böyle şeyler söyleme gereği duydun ki :-P benimkisi yalan söylemiyor ama biz arkadasken sevgilisi vardı bir haftalik ilişkileri oluyordu mesajlari görmüştüm yani yalan değil onunkiler amamerak ettim neden söylersiniz :-D

• bi gün çok iyi hatırlıyom sinemaya götürmek için çok iyi yalanlar attım , ben hiç ööpüşmedim kızın elini bile tutmadım , ilk çıtkıgımsın falan oysaki öpüşmenin kitabını yazabilirdim kızın elini tutmak mı ? haha aşındırmıştım bile, sinemadaişimi gördüm ver coşkuyu bir şişe gazoz bol limonlu olmasın geceLERRR :))

• Keşke bunu ona sorsaydın.Böyle daha çok zorlaştırıyorsun.

0|0
    0|0
  • sen az evvel öpüşme nasıl olur diye soru soran kızmısın :)

0|0
    0|0
  • tatlım seninle ilişkiye girmeye zemin hazırlıyor...

0|0
    0|0
    • Öyle bişey olmaz demişti çünkü cinsellikle yaşayabilecegi kızlar var beni ne yapsın

• Siz erkekler varya ömrümüzü yediniz

• niye canım ya

• Evlemeden cinsel ilişki daveti seni sadece o zevke layık görüp onun için kullacağı anlamına gelir

0|0
    0|0
    • Nişanlanyoruz aileler biliyor yüzükler hazır ve iki yıldr birliktyiz yeni opuscez daha

• zaman hayırlısı diyim öğrenirsiniz fantezi :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Bana kalirsa erkek sevdigi kizi arzular. Belki senin sevgilin evlenmeden once o heyecani kaybetmek istemedigi icin cinselligi istemeyebilir. Bi de erkeklerin sen benim ilk askimsin falan yalanlarina inanma ^^

Bi de digerlerine verdigin cevapta cinsellik yasayacagi kizlar var demissin. Seninle sevgiliyken buna izin mi verceksin? Eger izin verceksen tabi senle cinsellik yasamaz.

0|0
    0|0
    • biz ayrılmıştık beni terketmisti bir aylik ayrilik icinde nolduysa geri döndü ve bir daha seni bırakmayacam.Daha önce hiç yaşamadgim aciyi yaşadım.Daha once aşık olduğumu sanıyordumm.onlari biraktgimda bişey hissetmemistim. Seni bırakinca da bisey hissetmeyecem sanmıştimm ama aci cektim dedi.Demekki ben daha önce hiç aşık olmamışim sadece hoslantiymis bunu anladım dedi. Yani şıp diye ilk aşkım demedi.ve evet bir kadının kendini kocasına saklamasinin doğru olduğunu söylemişti

• Cunku bir erkek sevdigi kizi arzular :)

Soruna cevabim ise senin adim atmani bekliyordur

• Bencede arzulamali :) tskler

• yuh* 2 yıldır öpüşmuyonzmu sız ınsanmsnz o cocuk senı sevmı bnce:D

0|0
    1|0
    • Ben öpüşmedim ileri gider diye ben izin vermedim. Yeter bari bu olsun dedi asddfhj

• öpüsmek zorunda mi

• offffffffffff çekım olur arada opşme olsn bare dıgerı olmasn da opşmek kötlk aramayn yane dıger seylerı demıorm da

• kızım salak mısın ilk sevgilisi değilmişsin ama ilk aşkıymışsın senden öncekinede ve senden sonrakiLERe böyle diyicek ne saçmalıyorsun bunu illa sevgilin olarak falan anlayamazsın her yarde böyle tiplerin olduğunu herkes bilir anlamamak için salak olmak lazım sonra pişman olursun

0|0
    0|0
    • biz ayrılmıştık beni terketmisti bir aylik ayrilik icinde nolduysa geri döndü ve bir seni bırakmayacam.Daha önce hiç yaşamadgim aciyi yaşadım.Daha once aşık olduğumu sanıyordumm.onlari biraktgimda bişey hissetmemistim. Seni bırakinc bisey hissetmeyecem sanmıştimm ama aci cektim dedi.Demekki ben daha önce aşık olmamışim sadece hoslantiymis bunu anladım dedi. Yani şıp diye ilk aşkım demedi

• sen inanma o sözlere canım

• Ayrilip barıştıktan sonra herseyi itiraf etti. Hatta ayrilmadan önce benle ciddi düşünmediğini bile söyledi.İyikide ayrılıp degerimi anladi.

• Öpüştükten sonra dahada ileriye gitmek isteyecektir.

0|0
    0|0
    • Beni biliyor istemiyecegim bisey olursa bırakacağımı

Yükleniyor...