Marketteki 5TL'lık prezervatifin içinde kaç tane var?

Prezervatif alçamda bi kutunun içinde bi tane mi var ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• prezervatıfı sana aldırması senı o... yerıne koyması anlamına gelır. sen de hala o adama verıyorsan bunu kabul etmıssın demektır. helal olsun ne genısmıssınız.

bazı urunlerın ucuzu kullanılmaz. prezervatıf de buna ornek bır urundur. ucuz ve kalıtesız prezervatıf mı kullanılır arkadas. zaten ucuzu ve pahalısı arasındakı fıyat farkı 5-10 tl. alacagınız rıske deger mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çoğu standart 10 tane çıkıo zaten

Kız erkek arkadaşını arayıp akşam yemeğe davet etmiş. Hem ailesiyle tanıştıracak, hem de ailesi dışarı çıktıktan sonra erkek arkadaşıyla birlikte olacakmış. Çocuk kız arkadaşının evine gitmeden önce bir eczaneye uğrar. Eczacıya: - "Bana prezervatif verir misiniz?", der; eczacı da ne yapacağını sorar. Çocuk da kız arkadaşının evine gideceğini, kızın ailesi gittikten sonra birlikte olacaklarını söyler. Akşam yemek yemek için masaya otururlar. Yemekten önce dua edilir herkes yemeğe başlar ama çocuk hala dua ediyordur. Kız çocuğa, "ben senin bu kadar dindar olduğunu bilmiyordum", der. Çocuk da kıza: - "Ben de senin babanın eczacı olduğunu bilmiyordum!"

0|1
    0|0
  • erosun var 12li 6 tl

okeyin var cifte hat 10tane var 16tl

ama genelde 10 yada 12 tane oluyor prezervatifi neden sen alıyorsun sen mi kullanıcaksın :D

0|0
    0|0
  • genelde 10tane oluyor da 5tl ye hiç görmedim :/

0|0
    0|0
  • sana önemli bir tavsiye,sakın 5 liralık bi prezervatif deneme..Okey yada durex ama en ideal olanı okey bence adet olarakta zaten üzerinde yazr..

0|0
    0|0
  • sen neden alıyosun ki sevgilin alamıyor mu

0|0
    0|0
  • durex 12Li, 16 tL... Ok 10Lu 15 TL... kesinlikle bunları öneririm sana...

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • üzerinde yazar kaç tane olduğu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...