Sanal ortamda neden fake hesap açarlar ki ?

Anlamıyorum bu insanları neden fake hesap açıyorlar burada da yüzlercesi var erkek kılığına giren kadınlar ,lezbiyen görünümlü erkekler,göbekli kaslı erkekler, şişman taş gibi hatunlar :)

En sonunda karşı cinsleri ile tanıştıklarında foyaları piyasaya çıkacak ve kaybedecekler.Sonunda kaybedecekleri bir işe neden kalkışıyorlar sizce

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• tuhaflar da ondan.

0|1
    0|0
  • bilmiyorum bnde hiç anlam veremedim kendilerini kandırmaya bayılıyor herhal. çok saçmalar bir yerimle gülüyorum onlara.

0|0
    0|0
  • Milletin hayatı fake olmuş,sanalda fake olsalar ne olur olmasalar ne ?

0|0
    0|0
  • kendilerini tatmin ediyorlar

olmak isteyipte olamadıkları kişi olarak gostermek hoşlarına gidiyor

0|1
    0|0
  • İtiraf ediyorum profil resmimdeki kişi aslında ben değilim :(

1|0
    0|0
  • Kendilerini tatmin ediyolar sdfssf

0|0
    1|0
  • bilmem isimleri bile sahte takma isimli şeylerden olduklarını düşünüyorum

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim burada üç hesabım var ve sadece bu üyeliğim insan sıfatı ve erkek rumuzuyla kayıtlı. Diğerleri cinsiyetle alakalı değil fakat cinsiyet olarak erkek olarak kayıtlı olmasına rağmen hizmet amacı çok farklı. Çok şükür sapkın değilim.

link

0|0
    0|0
  • Olmak isteyipte olamadıkları için ben öyle düşünüyorum.

1|0
    1|0
  • kendi kişiliklerini yansıtabilmek içindir belki :)) kendi resimleriyle falan her istediğini söyleyemez yapamaz ama fake hesapla her istediğini söylerde yaparda nasıl olsa kim olduğu belli değil :)))

0|0
    0|0
  • Empati kurmak için.

ASDasda

0|0
    0|0
  • İşte sadece kendini kandırıyorlar :) :)

0|0
    0|0
  • fake hesap degilde şu kızların kendi resimleri yerine güzel mankenlerin resimlerini koymaları beni çok uyuz ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...