Bir yardım bir cevap yazarsanız çok sevinirim ?

İnternette bir sevgilim var. 4 Hafta Felan oldu. Başlarda aşk sözleri yeminler ediyordu. Sevgisi vardı. bir akşam cinselliğe geldi konu. Ben; konuşmak istemiyorum o konuyu geçelim dedim. Tamam dedi çok üstünde durmadı. 2-3 Gün sonra gene bu konuya geldi. Benim yapım böyle sanırım ya da yaştan dolayıdır ama kendimi iyi hissetmiyorum konuşunca o konudan. Lütfen anlayşlı olalım dedim. Bişiler dedi geçti. 3-4 gün geçti konuştuk konuştuk sonra akşama doğru gene o konuya geldi. Rüyamda gördüm seni harikaydın felan dedi. Lütfen konuşmayalım bu konuda .Öncedende demiştim anlayışlı olalım dedim. Neden istemiyorsun dedi kendimi kötü hissediyorum evlenmeden konuşamam ben böyleyim. beni kabul edecek olan böyle kabul etsin etmeyende yol verip gider. çok bişiy değil dedim. ondan sonrada mesaj atmadı. bir hafta felan olmuştur halen hiç mesaj atmadı ses seda yok o mesajdan sonra. Ben birşey anlamıyorum. Bir ilişkide illa cinsellik mi konuşulur? O 29 yaşında sanırm civarında felan.. ben 26 .

Ben kendimi kötü hissediyorum o konudan konuşunca ve bunu anlamıyor. Ama bütün insanlar bu konudan mı konuşuyor ki? kendimi anormal bulmaya başladım bu kadar inanmayınca ve üstüne üstüne gidince o, bu konu üzerinde.

Bir yardım bir cevap yazarsanız çok sevinirim.

Bütün insanlar ilişkilerinde cinsellik hakkındada konuşuyor mu..?

konuşmayan var mıdır sizce..? anormal miyimdir ben… zorunlu mudur böyle konuşmak…

cevap verirseniz çok sevinirim…

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bunda büyütecek bir şey yok. Sen konuşmak istemediğini belirtmişsin ve o da bu nedenle uzak durmak istemiş senden. Şimdi ona dönersen fikrini değiştirdiğini düşünecek ve onu ene oraya gelecek, buna emin olabilirsin. konuşulmalı mı konuşulmamalı mı konusuna gelirsek de buradaki çoğu kişi buna tepki göstermiş ama bence göstermemeli. Tamam bu adamın niyeti belli. Bununla konuşmamakta doğru yapmışsın. Ancak evlenmeden konuşmamak konusunda hatalısın bence. Kim ne derse desin evlilikte cinsellik önemli bir konudur ve eşlerin birbirinden neler bekledikleri mutlaka evlenmeden önce konuşulmalı ve bir ortak çözüm bulunmalıdır. Bu nedenle biten evlilik örnekleri çoktur. Doğru insanı bulduğunu düşündüğünde seviyesizliğe kaçmadığın sürece bu konuları konuşmanın sakıncası olacağını düşünmüyorum. Ülkemizde cinsellik tabu olduğu ve bu konu ile ilgili her konuşan da sapık kabul edildiği için insanlarda ve özellikle kadınlarımızda böyle tepkili bir görüş oluşmasını yadırgamıyorum ama dediğim çerçevede konuşulup tartışılmasının uygunsuz olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Böyle konusmak zorunlu degildir.İnsanin duygulari her konuda karsilikli olucak degil ki.

Velevki adamin derdi sadece bu oldugu icin saniyorum bir haftadir sana yazmiyor.. meselenin özü bu seni bazi konulardaki acligi icin kullanmak istemis olmayinca diger adaylara gecmis.

Bu gibi duygular internet ya da genelde karsilikli istemekle oluyor yani ben seni gördüm söle böyle diyerek olmuyor.. o yüzden takilmak yersiz.

1|0
    0|0
  • Anan baban sana nasıl küçükken tembihlediyse , hala çocukları leylekler getiriyor sanıyorsun galiba :)

Evet anormal olan sensin:) Tüm dünyada konuşulur . Kimse kimsenin konuşarak ırzına geçtiğini duymadım :)

Azıcık çakraları aç :) Yaşın 26 olmuş bir iki seneye evlenirsin , kocana acırım.

0|1
    2|1
    • bence leyleğin uşların getirdiğini değilde fırlattığını sanan bir insan sensin.aferdersin ama ben konuşmam öyle şeyler.siz erkekler için aşktan önce herşey cinsellik yok ya sonrada iyi güzel huylu ellenmemiş öyle şeylere yeltenmemiş kız ararsınız.Valla öyle şeyler konuşmayan öyle erkekler gördüm ki köpek gibi aşıklar az ve öz, net cinsel muhabbetler için ilişki yaşayan yol alsın. sakın arayıp sorma.İbneye bak asıl 28 yaşına gelmiş hala ergen işleri meşkul.

• burdaki baz amaç cinsellik olmamalı! anlamak isteyen her şekilde anlar algısı olanlar için tabi bu.

• Benim yanlisimi duzeltecek biri olabilcek bir sifata sahip olabilsrn keske;)

• Boşver konuşma sen, senin gibi kızlara ihityac var rahat hissetmiyorsan konusmıyacaksın tabi kimseyi tatmin etmek zorunda degilsin

1|0
    0|0
  • ilişkiden bekletilerine bakar bu iş demek ki öyle bir beklentisi var onun takma kafana doğru olan sensin

0|1
    0|0
  • selam hanfendi ben kendimi söyleyim isterseniz sevmem asla ben insanları severim sizin söylediginiz konuyla asla bir bayanı zorlamak istemem amacı belli olanlar zaten öyle kişilerdir anlatabldimmi acaba neyse işallah herşey istediginiz gibi olur buradan başka bilşey söyleyemem hanfeni HAYIRLI MUTLU VE HUZURLU GÜZEL GÜNLER TEMENNİ EDERİM SİZE

0|0
    0|0
  • niyeti belli değil mi hala adamın, yol ver gitsin sen en güzelini yapmışsın, bravo

1|0
    0|0
  • şu internetten sevgili olayını bir çözemedim ben. nasıl bir yokluktur ki internetten sevgili bulmaya çalışırsınız. hadi buldunuz diyelim. ikinci konuşmada konu cinselliğe gelince ne diye şaşırırsınız. aklım hafsalam almıyor gerçekten. ilginç.

0|0
    0|0
  • Konuşmalar kişiden kişiye göre değişir kimi cinselliktir düşüncesi kimide sevgidir ...

Sizi sevmiyo ve saygı duymuyormuş

0|0
    0|0
  • Konuş nsl birisi oldugunu gör. Cinsellige duskun birisiyse yol ver. Hem 15 yasnda degilsn 26da ne varki .d

0|0
    0|0
  • Normal olan sensin onun derdi belliymiş işte boşver.

0|1
    0|0
  • sanırım seninle cinsellik üzerine konuşarak kandırmaya çalışacaktır.o adamdan uzak dur kardeşim.hoşçakal

0|0
    0|0
  • saçma kız çok saçma onun aklı biran önce seni becermek kurnaz ol vur götüne tekmeyi

0|0
    0|0
  • haha 26 yasndamsn yazkk cocuk abazaa bulusunca tenhada yer seni

0|0
    0|0
  • bence isabetli olmuş konuşmamanız böyle biriyle yürümez ...biz erkekler cinsellği konuşmayı severiz ne yalan söyliyim ama karşı taraf istemiyorsa saygı gerek anlayışlı olmak gerek ..her şeyin de bir adabı vardır..hemen ne oluyor böyle rüyamda böyle şöyle ...ayıptır ya

0|0
    0|0
    • ve bence üzülmeyin değmez,aramaya fa kalkmayın arasanız bu tür şeyleri konuşmayı kabul etmiş olursunuz ...hakkınızda hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 5

• bu zamanda konuşmayan pek nadirdir sanırım. ama senin düşüncelerine de saygı duyması lazım aradan 2-3 gün geçince sürekli aynı konu açılıyorsa anormallik sevgilinde. bir haftadır mesaj atmıyor demişsin. bence o atsa bile sen cevap verme .

0|2
    0|0
  • Allah aşkına gelmişsin 26 yaşına hala internetteki arkadaşlıkların güvenli olmadığını öğrenemedin mi ?

0|1
    0|1
    • al bendende okadar ya 26 yaşındasın ve olaya bak...

• Neler oluyo neler insanların çivisi çıkmış ama gelde anlat. Hiç olacak iş mi yani. Ama insanlar uslanmaz

• 26 mı ilginç

0|0
    0|1
    • ilginç nedir arkadaşım sen 26 yaşına kadar kaç kişiyle konuşup kaç kişiyle yattın ya da yatacaksın ?

• Yattığım için demiyorum bu ne önyargı? İnternetten ilişki olmasına diyorum ki yorumum seni ilgillendirmiyor!

• 26 yaşında ki insan konuşamaz mı netten ? nice insanlar var konuşan yaşları küçük büyük lültürlü kültürsüz niyet önemli burada amacın ne olduğu ?

• erkeklerin cogunlugu aynı bence

0|0
    0|0
  • tabii ki de konuşmayan vardır. seviyeli insanlar. boşver sana göre değilmiş o

0|0
    0|0
Yükleniyor...