Vajinismus nedir beyler bayanlar ?

Tam olarak nedir. Birebir yaşamış olan var mı ? Epeydir merak ediyorum cevaplarınızı bekliyorum

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• eşimde vajinismus var. çok zor bir durum. şu anda yok gibi gözüküyor atlattığını düşünüyor ama yok yani belli bir yaşta öğrenilmeyen şeyler daha sonradan öğrenilmesi çok zor oluyor. belli bir süreden sonra erkekte cinsellikten soğuyor. bir çocuğumuz oldu ama cinselliği yaşamak zor oluyor. Ayrıca genelde çocukken bilinçaltında cinsellikten korkutulan kızlarda görülüyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kadının istemsiz kendini kasması sonucu ilişkiye girememe durumu. genelde bilinç altı korkudan kaynaklı. ama tedavisi var. terapi ile tedavi edilebiliyor

1|0
    0|0
  • cinsellik esnasında acıdan korkaN kendini kasan kadın internete neden bakmıyosunda burada milletin sacma cevaplarını okuyosun

0|0
    0|0
  • Bi' nevi Cinsel ilişki fobisi. Vajinismus olan hastaların ömür boyu cinsel yönden tatmin olamadıkları bile konuşuluyor..

0|0
    0|0
  • cinselliğe soğuk olna kadın, özellikle birlleşme gerçekleştiremeyen gerçekleştirse bile afedersin odun gibi yatan erkeğin sadece girip çıktığı hiç bir his zevk almayan kadın

0|0
    0|0
  • Hiç bu tür bir şey yaşayan biri ile beraber olmadım ama detaylı bilgi linkde.

link

Sonuç olarak, mutlaka Doktora başvurulması gereken bir durum.

0|0
    0|0
  • Vajinadaki pelvis kaslarıyla alakalı bir durum. Gereksiz kasılımı mıydı neydi.

0|0
    0|0
  • ülkeler arasındaki vajina değişimine vajinusmus denir ...her yaz vajinusmus değişimi yapılıyor ... ben arada sırada baş vuru yapıp yapıp duruyorum...

0|0
    0|0
  • vajinası penis istemeyen bayan demek

0|0
    0|0
  • kimseye vajinismus eş ya da sevgili nasip olmamalı düşmanıma belki olabilir ama

0|0
    0|0
  • ıkı bacagının arasındakı bu kadar basıt :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende vvardı ilişkiye girdigin zaman kendini kasiyosun penisi ya girmio ya da senin canını cok yakarak giriyo kivraniosun her iliskide vajinani kasiyosun yaniii ben zamanla astım bunu çok şükür

1|0
    0|0
Yükleniyor...