Kimlik kaybı yaşıyorum.....

kişisel cinsel kimliğimi hala bulamadım. kız olamk istiyorm. gizlice oyle giyiniyorm. ama bunu kmse bilmiyor . napmam lzm .s

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Her iki cinslede ilişki deneyimle neler hissediyosun bir bak baskın tarafına göre kimliğine karar verirsin.

0|2
    0|0
    • kızla yattım tabi iyi gibiydi ama kendi cinsimle denemedim. evdekilern kıyafetlerini gizlice giymek hosuma gdiyor. özellkle seksi olanlar ic camasırlarını ince corapları flaan öyle giyip kendimi izletmek erkeklere foto atmak flaan cok hosuma gıdıyor bayılıyorum hatta. yardm eden kmse yok tek basımayım korkyrm acıkcaıs yakalanma durumu falan

• Evet deneyim için birşeyleri kesinlikle oturtmalısın oturtmadan bunu yaşarsan ve hoşlanmadığını anlarsan ters teper bu sefer erkek kimliğin zedelenebilir. Biraz gay ortamlarında takıl herşey kendiliğinden gelişir zaten.

• denicem bunu cok tesekkr ederm yardımların icin

Kızlar Ne Diyor 7

• yanı alttakı ark dogru solemıs bu sadece kıyafet fetışıde olabılır belki.. kendi cinsinle bir yakınlasman olmalı.. bir ton gay var facede orda burada bırıyle gorusup yakınlaşabilirsin böylece anlamış olursun hangi cinse daha cok ilgi duydugunu ona göre yolunu çizersin.

0|0
    0|0
    • öyle ama erkeğe duysam bile aile baskısı gibi bir sorun cıkıcak .. ki daha ilk aşamayı geçemedim facedekiler hep sahte cıkıyor nerdeyse bide güvenemıyor ınsan ne cıkar dıye

• anı bı sure sonra anlatırsın onemlı olan kendını bulmak..

• evet cok tskkr ederm insallah yapablrm smdi faceden bakiym o zmn cok sagol

• bildigim kadarıyla durum şu;

bu durumdaki insanlara psikolojik testler, hormon testleri vs. uyguluyorlar, eger gerçekten bu şekilde hissedip işte bilmem ne yaptıgına karar verirlerse cinsiyet degiştirme ameliyatı geçiyorsun, tabi zorla deyildir herhalde red edebilirsinde. Hatta parasını devet karşılıyor, ki bence kız gibi hissediyorsan en mantıklısı bu ameliyatı geçirmen olur. Böyle kalman bence hoş deyil

0|0
    0|0
    • red edilebilrm kesinlikle .. öyle hissediyorm bncede hoş değil raht değilm ztn

• Doktora git kadınlık hormonların daha fazla mı baktır eğer bu bir hastalık değil zevk uğruna bir istekse Allaha yönel geçer.

0|0
    0|0
    • hastalıksa napıcaz?

• İyiliğin için söyledim arkadaşım. Bak kadın olunca ölümsüz olmuyorsun o mezara girip o hesabı vericez hepimiz. Bu kötülüğü kendine yapma bir erkekten kadın olmaz. Neyse kafanı şişirdm iyi gcler.

• yok sagol biliyormda o iş girnce inancım azalıyor gunaha gırmıym bosuna ondan dedm. billiyorm vericez. kafa sisirmek değil est. yardm etmeye calıstn sagol

• Yaşayacağın psikolojik baskıyı bilsen, acilen erkekliği sevme konusunda atılım yapardın.

0|0
    0|0
    • bn su anda sadece korkuyu hissediyrm

• doktora gıtmelısın bence en ıyı onlar soyler ne yapacagını

0|0
    0|0
    • cesaret toplamaya calısıyorm

• Psikoloğa gidebilirsin. Muhtemelen bir döneme saplandin.

0|0
    0|0
    • ona da korkuyorm malesef .s

• Korkacak birşey yok. Bu senin sucun değil.

• evet ama 19 yaş kucuk bir yerde yaşamanın verdiği raahtsızlk falan ..

• Uzmana git , durumun anormal yanı.

Yardım almaya yönlendir kendini

0|0
    0|0
    • gidemiyorm yaşadıgm yer kück bir yer güvenemıyorm cekiniyorm .s

• ya, ben bile bukadar kadınsı değilim olduğum halde, senin gibileri düşünemiyeceğim,git bir görün en iyisi , ya da imkansız derecesindeyse, netten bır uzman araştır bence, isim vermeden de danışabilme mümkünatın vardır

• internetten denicem şansımı yardmlarn ııcn cok tskler

Erkekler Ne Diyor 10

• Henüz çok genç olduğunu tahmin ediyorum.

Öncelikle bu durumda panik olmamalısın. Kendinle barışık ol neysen osundur. Bundan dolayı da suçluluk hissetme.

Zamana ver. Zaman senin kendini anlamanı sağlayacaktır. Cinsel kimliğinin ne olduğunu zamanla bulacaksındır. Bu süreçte cinsel deneyim yaşamanı önermem.

Süreç içinde kendi içinde konuyu çözümleyemezsen bir psikolog, uzman yardımı alman iyi olur. Uzman yardımı almaktan korkma. Onların işi bu ve zaten işleri gereği seninkine benzer vakalarla karşılaşıyorlar.

Bu aşamada sıkıntılarını çevrendekilerle paylaşman hoş olmayan sonuçlar doğurabilir. Senle aynı durumda olduğunu bilmedikçe ya da seni anlayacağına emin olmadıkça çevrendekilerle paylaşma konuyu.

Elbette zor bir durum. Ama serinkanlı değerlendir.

0|0
    0|0
    • dikkate alıcam cok tsk ederm

• Eğer seni anlayacak yardımcı olacak birilerine ihtiyaç duyarsan LGBT dernekleriyle ilişkiye geç. Eminim seni anlayacaklar sana yardımcı olacaklardır.

Dediğim gibi kendinle barışık ol.

İyi geceler.

• Bu tür istemlere engel olmaya calistinmi peki icinden kadin gibi giyinmek gectiginde yapmamaliyim diyip kendine bir dur cektinmi..

Bisex gibi bir durummu söz konusu sende yani erkek ve kadın ikisinemi ilgi duyuyorsun..

Yoksa sadece bayanlara ilgi duyup giyim olarak kızmı olmak istiyorsun..

0|0
    0|0
    • bayana ilgi duyup kız olmak gibi değişik ve saçma gibi aslnda. dur dedm ama işte 1 hafta falan en fazla durabldm

• Anlıyorum engel olamıyorsun bu istegine karsı gelemıyorsun..

Sana ne kadar yardımcı olabilir bilmiyorum ama piskologa basvurabilirsin ilerleyen süreclerde sana yardimci olabilir belkide..

• tesekkr edermm

• Allah selamet versin kardeş.

0|0
    0|0
  • bir uzmana danış baskın olduğun yön için testler yapılsın ona göre tavrını al

0|0
    0|0
  • Sen de östrojen fazladır dostum.Yapma boyle.Enseyı karartma.Bız ınsanlar nasıl dogduysak oyle yasamak zorundayız..aksını yaparsan yanlıs bır yola gırmıs olursun.Goruntunden memnun ol,goruntunu sev.Kendınle barış.

0|0
    0|0
  • bu durumu düşünmemeye calış,düşüncelerin beynini kemirmesin erkek olduğunu hatırla

0|0
    0|0
    • öyle olmuyor işte cinsel istek duydugum zaman ya da evde tek kaldığım zaman ...

• :D Cevabın çok uzun ya da çok kısa!Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • onu gizlice yaptıgını söyluyorsan yapman gereken sey belli aslında

bi uzmana danıs

0|0
    0|0
  • şöyle şeyler demeyin içim kötü oldu töbe töbe

0|0
    0|0
    • ne gibi ?

• en doğrusu işin uzmanıyla görüşmen burada ne dersek yalan olur.

• evet ama onu ypamıyorm yinede tskler

• kendine dikkat etmelisin .bende senin gibiyim .çok seviyorum ve de giyiyorum bayan kıyafetlerini .her an ve her gün hislerim daha çok kadınsılığı benimsememe neden oluyor .bir çözüm yolu arıyorum ama ne yapacağımı bende bilmiyorum .

0|0
    0|0
    • benimde öyle her geçen gün katlanıyor giyemediğim gün cıldırıcak gibi oluıyorum kendım beğenip almak istiyorm ama saklıyabilcegm yer yok ondan evdeklerle idare ediyorm ama artık dayanamıyorm :(

• iyiyim teşekkür ederim : D

• iyi geceler

Yükleniyor...