Herşey şekerle bal tadında olsa... güzel olmaz mıydı?

Kızlarımızın,kadınlarımızın,erkeklerimizin ruhları kirlenmemiş olsa...

Pembe yanaklı talebe kızların eli defter kalem tutsa sadece .. Erkeklerimiz tertemiz kızları kirletmeseydi. Herkes evleninceye kadar bakir-bakire kalıp tertemiz ana olup çocuklarını emzirseydi keşke.

Namus yoluyla onlarca kadınımızın kirlenmiş bedenleri doğranmasaydı bu kısacık ömürlerinde...

İnterneti teknolojiyi avret yerlerini zevklendirmek uğruna kullanmasalardı... Sadece bilgi vermek amaçlı olsaydı bu mucize teknolojimiz keşke... Ruhlarımıza bedenlerimize yabancı ellere değmeden ölseydik herşey adil olsaydı hayatta...

Youtubeye giriyoruz rezil olmuş bir sürü kızcağızlar erkekler. Kimliklerini kaybetmiş gaylik lezbiyenlik dertlerinde kimin eli kimin cebinde belli olmayan insanlarımız olmasaydı...

Hayat şekerle bal tadında olmaz mıydı?

Güncellemeler:
Cevaplayan herkese teşekkür ederim,keşkelere kalmayalım boşverin belkide bir arkadaşın dediği gibi acı olmasaydı tatlıyı nerden bilicektik değil mi?

Her insan biraz gridir.

Çoğunlukla da siyah.

Ama doğduklarında hep bembeyaz...

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Duygularımızı kaybettik.-> Nefsimize sarıldık.

Gerçek hayatı kaybettik-> Sanalsal yalanlarla avuttuk kendimizi.

Bundan sonra böyle devam edecek bence, bunun önüne geçilemez. Yanlışlar doğru, doğrular yanlış oldu.

2|0
    0|0
    • Ne kadar üzücü durumlar değil mi? İnsanlığımız ölmeseydi bu kısacık hayatta herşey güzel olurdu

• Evet artık kimse durduramaz bunları haklısın . ama yinede üzülen birileri vardır elbet.

• Üzülenler her zaman var, sitem edenler de var, fakat icraat yok, çünkü tek başına bir şeyleri bu yönde başaramazsın. Ha imkansız değil, başarılabilir, ama kim ugraşır demekten ziyade bu konuyu değiştirecek bir çok kişi ortaya çıkacaktır.

Erkekler Ne Diyor 14

• Aciyi tatmayan tatlinin kiymetini anlamaz..

Dis agrisi cekmeyen dis agrisinin ne kadar kötü birsey oldugunu anlamaz..

Sevmeyen sevmenin ne demek oldugunu anlamaz..

Anne olmayan bir cocugun ihtiyaclarinin sadece yedirmek icirmek olmadigini anlamaz..

Birseyleri yasamadan güzelliklerinin farkinda olamayacagimiz icin herseyi ögrenmek icin en kötüsünüde yasiyoruz..

1|0
    0|0
  • Pes doğrusu bu tam da hayata bacak arasından bakış.

Kimse kocasından başkasıyla yatmasa, kimse karısından başkası ile yatmasa hayat ne güzel olurdu ?

Peki ya savaşlar, öldürülen insanlar, ölen bebekler, açlar, sokakta yatanlar, trafik kazaları, başkasının hakkını yiyenler, çalanlar, hırsızlar, dolandırıcılar...

Onlar aklınıza gelmedi sanırım. Aklınız fikriniz bu mu sizin ? Kimin kimle yattığı ?

0|0
    0|0
    • Türkiye olarak en çok ihtiyacımız olan durum bu olduğunu düşünüyorum. Çünkü etrafımda çok görüyorum bu nedenlerden dolayı kadınlara zulmeden insanları. O yuzden bu açıdan ele aldım.

• " Erkeklerimiz tertemiz kızları kirletmeseydi. "

" Herkes evleninceye kadar bakir-bakire kalıp "

"İnterneti teknolojiyi avret yerlerini zevklendirmek uğruna"

"Ruhlarımıza bedenlerimize yabancı ellere değmeden ölseydik"

sözde ruhtan maneviyattan bahsetmişsin de belirttiğin yol oldukça genital.aklın fikrin apış arasında kardeş." hayat " dediğinde oraya odaklanmazsan dediğin gibi olabilir belki ama şu haliyle terlemiş başak kokusu alman gayet normal.

0|1
    0|0
  • güzel düşünmüşsün saygı duyuyorum ancak cinsellik kısmına katılmıyorum lezbiyenlik gaylik bu o insanların kendi seçimleri değildir.. bu konuyla ilgili pek bir bilgin olduğunu düşünmüyorum... her insan vücudunda kadın ve erkrek hormonları vardır.. mesela bir kadında kadın hormonu oranı yüksek olduğundan erkeklere ilgi duyar... ancak benden olarak kadın ve içindeki erkek hormonları kadın hormonlarına oranla daha yüksekse bu kadın hemcinslerine ilgi duyar buna da lezbiyenlik denir aynı şey erkekler içinde geçerli bunun adıda gayliktir... saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • NOT; Gay falan değilim yanlış anlaşılmayım barda çalışıyorum bir lezbiyen arkadaşım bigün anlatmıştı ağlaya ağlaya toplumun nasıl dışladığını falan dalga geçmiş birileri o yüzden bunu yazdım...

• Olabilir insanoğlu nankördür. Ama ben fark ettiysen sadece cinsel anlamda bir konuya değindim hayatın diğer kötülüklerine değil. Yani her genç kızın evlenip temiz bir anne olması ve her erkeğin namuslu bir baba olmasını dile getirdim sadece. Bu konuda fazlaca yoksunuz çünkü. diğer kötülüklere lafm yok onlar tuzu biberi olur. Ama insanları en çok yıpratan şey bu namus meselesi :)

• illa laf sok diyosun yani :))

peki tamm bu namus meselesi senin düşüncende iki bacak arasında olabilir ancak bu durum öyle değil.. bu konuya cinsel açıdan bakman çok yanlış.. birazda maneviyat. ruhu ve içi temiz insanlar dünyanın en namuslu insanlardır.. bu insanlar geçmişlerinde hata yapmışlarsa bir gün bundan pişmanlk duyarlar.. diğer kötülükler dediklerine gelelim hani tuzu biberi dediğin kul hakkı yiyen tüyü bitmemiş çocuğun hakkını gasp eden en büyük namussuzdur.. lütfen geniş açı...!

• sanırım olmazdı doğanın dengesi bozulurdu evren böyle kurgulanmış bazısı acı çekecek bazısı gülecek bazıları para içinde yüzecek bazıları ekmeğini taştan topraktan çıkaracak kosmik denge bozulmaz bozulsa iyi olurdu

1|0
    0|0
  • Fazla tatlı baş ağrıtır.

0|0
    0|0
  • İyi düşünüyorsunda sorsam acaba kaç sevgılın oldu dıye ne cevap verırdın ?

1|0
    0|0
  • Heyşey o-nun tadında olsa 4 köşesin.

1|0
    0|0
  • süpersin EsiLa67 bence bunun nedeni farklılıklarımız. sen benden farklısın ben senden farklıyım...

1|0
    0|0
    • Evet farklılıklarımız. aslında hepimiz insanız ama farklıyız :)Teşekkürler.

• Adem' e sor bu soruyu. Bence hayat acımasızlığıyla güzel

0|0
    0|0
  • hemde ne guzel olurdu acaba ınternetmı kırlettı bızı suc kımde kızlardamı erkeklerdemı

1|0
    0|0
  • keşke öyle olsa ama ortam çok bozuk

0|0
    0|0
  • Yani Polyanacılık

0|0
    0|0
  • ortalama yaşam süresi 20 yıl olmalı. ondan sonra boka sarıyo her şey.

1|1
    0|0
    • 20 yıldada ömür denilen şeyden birşey anlamazdık tek yoksunluğumuz tertemiz bir ruh bu hayatta iradesine yenik düşen bedenlerimiz...

• 20 yıl bile çok. 18e kadar herkes eşit. ondan sonra öğreniyoruz bizi sınırlayan, kaderimizi çizen görünmez duvarların varlığını.

Kızlar Ne Diyor 5

• Keske hayat senin temenni etigin gibi olsaydi.Keske her insan dogdugu gibi temiz ve masum olsaydi hayat mukemmel olurdu sahsen ben hic olmek istemezdim.Ama dunya imtihan yeri kotu insanlar olmasa iyilerin kiymeti bilinmez hak yemek olmasa hak yemenin kotu bir sey oldugunu anlayamayiz.Senin temennin Cennet onada ancak iyi bir insan olursak ulasabiliriz

1|0
    0|0
  • yok öyle bir ütopya

1|0
    0|0
  • olmazdı. tatlıdan içimiz bayılır ayol.

0|0
    0|0
  • Öyle olsaydı balın tatlı olduğunu asla bilemezdik.

1|0
    0|0
  • ben bal sevmem ki://

0|0
    0|0
Yükleniyor...