Niye sitedeki öbür sorular okunmadan aynı şeyleri tekrarlıyoruz?

Kafadan atılan soru türleri:

1. Sevgilimle bilmem ne yaptık, kızlığım gitti mi? (Netten araştır ya da doktora git aq!)

2. Yarın sevgilime vereceğim. Acaba ne yapsam? (Kendini parmakla, bize ne!)

3. Bakire misiniz? (Sanane)

4. Şunu yapsam sevgilim ne düşünür? (İşi zorlaştırma, gidip sor ona.)

5. Evet gençler, şimdi kimler azdı? (Sanal seks arayan tip)

6. Parmağımı soktum, kan geldi, kızlık gitti mi? (Dünyada milyon tane iş varken aklına oraya parmak sokmak geldiyse Allah belanı versin!)

7. XX cm penis yeterli mi, sizinki ne kadar, ne tip penis seviyorsunuz? (Adam sanki vibratör imalathanesi açacak.)

8. Kimseyle birlikte olmadım. Seks nasıl bir şey? (Bak bak, düzgün kız tipi gibi duruyor ama beni düzün de öğreneyim demeye getiriyor.)

9. Vajinamın şekli böyle, sevgilime itici gelir mi? (Ya bize aç göster ya da açıp herife göster. Müneccim miyiz biz?)

10. Vajina kokusunu nasıl önleyebilirim. (Ya temiz değilsin ya da mantarın filan var. Doktora git ama Bakırköy'e uğramayı da ihmal etme.)

11. Sizce böyle bir kız / erkek nasıl? (Ben böyleyim, gösteririm ama vermem.)

12. Gerdek gecesi neler yaşanır, acır mı? (Herkesin şartları farklıyken ve biz o an orada olamayacaksak niye karıştırıyorsun ki ortalığı?)

13. Bildiğiniz erotik / p*rno film var mı? (Google Amca'yı bilmiyormuş gibi yapıp da salağa yatan insan tipi)

14. p*rnolar yasaklandı, izlersem ceza gelir mi? (Sen bu zekâyla izleme zaten.Gerçek sanıp küçük dilini yutabilirsin.)

Sitede aynı sorular dönüp duruyor. Sayfaları okumayan yüzlerce kişi, aynı soruları soruyor. Kafadan atsalar şükür. Bunlar osurdukları yerden atıyor.

SİZ DE BÖYLE SORULARA BEN GİBİ UYUZ OLUYOR MUSUNUZ? Saygılarımla...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• şu an gözlerim yaşardı inanır mısın :'-) sonunda ya sonunda bunu biri haykırmalıydı. kral çıplak ulan! ondan sonra ben gayrıciddi cevap verince niye billur geçiyon diyolardı. bir de anal seksi ekleyelim de.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaşım uğraşıp oturup bir güzel yazmışsın eline sağlıkta nerdeyse tüm soru cevapların cinsellikle ilgili. Bi göz atayım dedim de. Örneğin Kadnlar tek gecelik ilşki seviyor mu diye sormuşsun evet deseler gidiceksin sanırım . Cinsellk sayfasında olgun kadın neden yok falan sormuşsun demek sende arıyorsun. Neyse uzatmıycağım yanii dinime küfreden müslüman olsa hesabındasın.

Saygılarımla..

1|7
    0|1
  • Hemde cokkk

0|1
    0|1
  • Ama lütfen yaa bize de malzeme çıkıyor.:D

Çok haklısın.

0|1
    0|1
  • çok güldüm ya süperr bravo gına geldi yani :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaşım şu senin yaptığının benzerini defalarca yaptım ama nafile. yok abi bitmiyorlar

en son şu çözümü buldum "" link ""

mesela hazırladığım yayımlardan biri burada " link "

içeriği de şu

klasik her 10 soruda bir sorulan ama bir türlü tatmin olmayanlar için toplu cevaplar.

önce erkeklere

***penis boyu 8-16 cmarası olanlar normal işlev yapar. penis boyunun önemi gebelik içindir. sevişmeyi bilene 8 cm yeter bilmeyene balta sapıda yetmez.

***penisin eğrisi damarlısı damarsızı mantarı muzu hep aynı. bir fonksiyonelliği yok. sadece görsellikle alakalı

***penis uzatmaya kalkmayın doğal yapısını bozar amerikayı zengin edersiniz.

***azdırıcılar peşinde koşmayın kadın isterse erkek de becerirse azdırır. onun haricinde içinde olmayan kadını hiç bir kimyasal azdırmaz.

***erken boşalma diye hastalık yoktor erkeğin beceriksizliğinden ve benciliğinden dolayı zamansız başlama vardır. zaten erkek erken boşalır bu sürpriz değil ki. erkek kendini buna göre ayarlamalı. eşini düşünüp onu sevişerek orrgazma yaklaştırıp öyle girerse sorun kalmaz.

gelelim kadınlara

***havuz suyundaki spermden hamile kalınmaz

***çamaşıra değen spermden hamile kalınmaz

***göbeğinin üzerine boşalmayla hamile kalınmaz*

***sperm yutunca hamile kalınmaz

***3 ay önceki sevişmeden bu gün adet bozulmaz hamile değilsiniz.

***üzerinde pantolonla sevişirken bekaret bozulmaz

***partneriniz ceketini üzerinize atsa hamile kalmazsınız

***vajinanızdan pis kokulu beyaz ya da sarı renk sümüksü sıvı geliyorsa vajenitsiniz. mikrop almışsınız. bahane aramayın siz temizliğine dikkat etmeyen birisiniz. ya pis elle vajinanızı yıkıyor ya pis elle mast yapıyorsunuz ya pis kağıt kullanıyor ya da çamaşırınızı sık değişmiyorsunuz veya tüy temizliğinizi yapmıyorsunuz ya da sık banyo yapmıyorsunuz

***kendi derinliğinizi bilmeden erkeklerin ölçüsüne kafa yormayın. erkekleri aptal yerine koyup onlara eline metre al ölç diyeceğinize o aptallığı siz yapın siz derinliğinizi ölçün.

***vajinal klitoral diye orgazm yoktur. orgazm klitoristen olur. vajina içerisinde bir halt aramayın yok. sinir ağları klitoris perine ve vajinanın iç dudaklar ile 2-3 cm ağız kısmındadır. bu nedenle penis ölçüsü ile de işiniz yok.

umarım bu sorular bir daha sorulmaz. gına geldi yahu

Güncelleme: yorum katkılarından dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ederim. en azından okuyanlar sayenizde yanlış yolda olduklarını anlarlar

1|1
    0|0
    • Çok iyi bir fikir bu.Hatta bir ara Haydar Dümen bunalmıştı bunlardan. "Kardeşim klozete boşalmış, ben de helaya gittim. Gebe kalır mıyım?" Böyle insanlara oy bile kullandırmayacaksın hacı. :))

• s**tiret kardeşim. çok da detay bozar. kadınınla ilişkide kadının mutluluk öpücükleri konduruyor mu sana, sarılıp mutlu şekilde uyuyormusunuz ona bakacaksın. mikerim doktorunu. bana kadınımın mutluluğu önemli. zaten ben yalamadık yer bırakmam. ilişki anında da yalamaya devam ettiğimden vücudunun her yerinden uyarı gönderiyorum. sonuç mükemmel. gerisi boş

• Hayat boş, pompala coş :))

• nick fbuddy olmasa iyiydi.

sonuç olarak evet sıkıldık artık =)

0|0
    0|0
  • Neneminde dassaklari olsa dedem olurdu

0|0
    0|0
  • nie bu kadar takıntılısın ben gibi görmezden gel bırak eğlensin ergenler

0|1
    0|0
  • karşiiim aynı benim gibisin hatta en başa tutturulsun da birdaha kimse soramasın bu soruları ama sitenin işine geliyor bu tarz sorular hatta ilk yıldız benden

0|1
    0|0
    • Bir de nette bulabilecekleri şeyleri sanki tek burada öğreneceklermiş gibi yazıyorlar ya ayar oluyorum.

• ben artık sitenin elemanı diye düşünüyorum çünkü soruyu sorunca sana eşşek gibi uyarı geliyo bak salak bu soruyu daha önce 1000000000 kere sormuşlar hala cümlesi cümlesine sormakta kararlımısın diye aklı olan aynı soruyu sormaz iki seçenek var bu soru tutar bende soruyum ya da site adına çalışan elemanlar cinsellikte iş var diye eski soruları çevirip çevirip soruyo

• Sitenin dürüstlüğüne inanıyorum da bizim gibi üyelerinkine pek inanmıyorum. Özellikle 18-24 yaş grubunun yarıdan fazlası çok kötü. Dünyadan haberleri yok. Akıllıları ise çok kafa oluyor. Hem zek� hem neşe birleşince çok iyi sohbet ediyorlar. Ama dediğim gibi, 18-24 yaş grubunun yarıdan fazlası yaramaz.

• Bunlardaki amaç soru sormak değil sanırsam. Bunlardaki amaç ego tatmin. Ay bugün egom tatmin olmadı bir soru sorayımda kendime geleyim gibisinden takılıyorlar. Alttan almak lazım onları :D

0|0
    0|0
  • olmadı saçmalımışın bidaha yaz gel

0|0
    0|0
Yükleniyor...