Bakir olmadığı halde bakire olmayanla asla evlenmem diyen var mı?

Ve düşünceinizin sebebi nedir ?...

...

...

...

0|0
3|21

En İyi Kız Görüşü

• Seks kadına da zina erkeğe de zina. erkeğin günah defteri kapalı mı? Bakir olmayan bir erkeğin bakire kadınla evlenmesii dinimizce bile kötü görülmüş tam hatırlamıyorum bir ayette okumuştum zina yapanında zina yapanla evlenmesi uygundur diye.

Yok öyle uçkurunu zevklendirip zevklendirip tertemiz bir kadın almak. Alanlarında elbet hesabı sorulur merak etmesinler. Onunda eşini kızını kullanıp atarlar elbet yanlarına kalmaz.

Saygılar.

7|3
    0|1
    • nur suresi ayet 3

Zina eden erkek ancak, zina eden veya Allah’a ortak koşan bir kadınla evlenir. Zina eden bir kadınla da ancak zina eden veya Allah’a ortak koşan bir erkek evlenir. Bu, mü’minlere haram kılınmıştır.

• keşke hiç olmasalar.

• yapanlar herşeyin bilincinde olsalar yapmazlar zaten

Erkekler Ne Diyor 21

• Bakir bir adam değilim doğal olarakta böyle birşey isteme hakkım yok.

Ayrıca takdir-i ilahi diye bişey var. O kadar kadınla yat kalk sonra eşim bakire olsun, Allah izin vermez bir kere buna.

Bakire sanırsın ama ruhu o*dur.

4|0
    0|0
    • Bu düşünce insanların kafasında yer etmiş. Ama çok yanlış. Bir müslüman günah işler. Ancak tevbede eder. Bununla beraber bir müslüman temiz kız ister ki istemek zorundadır da !

Kimse yaptığı hatasından dolayı aynısı ile cezalandırılacak diye bir şey yoktur. Bu çok safça bir düşüncedir.

Ancak bu işe devam eder, bakir makir demeden hayatını pislikler içinde idame ettiren bir insan bakir istemeyi bile aklına getiremez.

Zaten hepsini geçtim, insan fıtraten temiz ister.

• böyle soruya samimi bir cevap alman zor. herkes öyle şov olsun diye söyler ama içleri öyle demez.

erkekler çok ilişki yaşar iş ciddiye binince masum temiz bir kız bulayım diye genelde aileleri işin içine sokmaya başlar tabi ailelerin bulduğu bakiremidir değilmidir bilinmez. ama amaç temizini bulmaktır. kıza yazıktır.

kadınlar seks sevgili hayatı yaşarlar artık ciddiye yöneldiklerinde bir tane saf bulayım onu kendime yamayım derdine düşerler.erkeğe yazıktır.

hiçbir kimse ister seks hayatı yaşasın ister yaşamasın karşısındakinin geçmişinde cinsel deneyim yaşamış olmasını istemez.

2|0
    0|0
    • Haklısın. hataya düşülür ama bunu hata olarak saymayı devam ettirdikten sonra temiz bulayım demek yanlış. Hataya bir kere düş tevbe et.

• Ben bakire isterim.

Bakir olmayanda bakire ister. Ama insanlar bakir değilsin senin bakire isteme hakkın yok derler. Halbu ki bu işi yapan bakir kadının önemini daha çok anladığı için ister.

Çünkü diyelim siz biriyle ilişkiye girdiniz. O an yaşadığınız zevk haz duygusallık aklnızda kalır. Yani insan mal değildir ki el değiştirsin. Sİz ilişkiye girdikten sonra evlendiniz. Evli olduğunuz adam sizi kabul ederse ne ala, eğer biliyorsa. Yok kabul etmeyecek birisi ise sebebi dediğim gibi, paylaşmak kıskanmak vs... Hatta daha derine inersek, düşünür ki benden başkası dudağını mı öptü, benden başkası göğüslerine mi dokundu, benden başkası içine mi girdi... İnsan bunu düşününce, isterse kendisi bakir olmasın, kabullenmesi zordur.

Bazı dangalak kafalılar, bakir değilsen bakir almaya hakkın yok derler. Halbuki insan bir çukura düşmüşse , çukura düşmüş birini bile bile neden ister ? Bu ahmakça bir düşüncedir. Ancak aşık olur , kabullenir veya hataya düştüm şeytana uydum eder o başkadır.

Meselenin aslı bu. Kısaca bakir olanda olmayanda bakir kız ister ve hakkıda vardır. Ha bunu söylerken zannetmeyin ki milletin kızlarıyla her türlü işi yapmış bakire kız istiyor. Hayır tabi ki. Böylelerine temiz kızı zaten Allah nasip etmez. Ama hataya düşer , çıktığı kızla şeytana uyar yapar...

Birde şu açıdan bakın, bakir bir erkek severde bakir kızla evlenirse, sen bakirsin neden bakire olmayanla evledin hakkın yok gibi saçma bir şey söylemeyeceğimize göre, bakir olmayan erkeğin bakir bir kızla evlenmesine ya da aramasına bir şey denilmez.

Face de vs... bir ara sürekli özlü söz gibi yapmışlar birde, bir söz çıkmıştı bakir değilsin bakir arama manasında tam hatırlamıyorum. Bu sözlerin duayenleride kendini ona buna peşkeş çekip bakirliğini bir sürü erkeğe bıraktıktan sonra, kendini savunmaya alması şeklindedir.

1|0
    4|0
    • şu kısımda düzetlme yapayım,

"Birde şu açıdan bakın, bakir bir erkek severde bakir olmayan kızla evlenirse,"

4. paragraf.

• Çukura düşmemiş birisi olmasını istemek,

1.Hakkaniyet gereği olur

2.Menfaat (geçmişi olan birini kabul edememek) gereği olur.

Bu dediğiniz, seçimini hakkaniyet icabınca göstererek menfaatini arada geçiştirmek olmuyor mu?

• Sitede bir bey vardı. "Ben hiçbir şey yaşamadım, ama yaşamış birini yine de kabul edebilirim. Onun bu günahtan kurtulmasına vesile olurum", diye düşünüyordu.

Objektif olmaktan da öte, nefsinden de feragat edilmiş bir düşünce bu. Halbuki objektif olsak yeter.

• bu bir tercih meselesi. bakir olmaması insanın bakire istemesine engel değil.

iradesine sahip çıkamayan birinin çok önemli bir konuda arzuları peşinde koşan ailesini dini vecibelerini kültürünü hiçe sayan biri tercih edilmeyebilir. bu kişinşb kendi bakirliği ile alakalı değil

cinayetten hapis yatmış birine sorsanız asla cinayeti onaylamaz. onaylamasını beklemeyin.

0|0
    1|0
  • Boşversene !

Aşk mı kaldı artık sevgimi kaldı dostlukmu kaldı

Herkes gördüğünü sever olmuş.

Ne olduğuna değil, ne verdiğine bakar olmuş..

0|1
    0|0
  • bakirim ama asla öyle büyük konuşmam hayırlısı derim...

1|0
    0|0
  • Yok..

Şimdiki bi' çok kız bakire kalsın diye Anal seks + oral Seks yapıyor. Sonrada hiç utanmadn "ben bakireyim" diyebiliyorlar..

Oscarlık oyuncular, bunları alın arada sırada güzel aile filmlerinde oynatın falan..

1|0
    0|0
  • Bakir olmayanın bakire istiyorum demeye hakkı yok bence.

2|0
    0|1
  • evlenilcek kişi kararını verirken tek kıstas bakir/bakire olup olmaması değil ki. bir insanla tanışıyorsun önce, hoşlanıyorsun, bir şeyler paylaşıyorsun. sonra bu konular açılıyor. kimse yeni bir insanla tanışınca "ben bakir/bakire değilim. ona göre başlayalım veya bitirelim" demiyor sonuçta.

0|0
    0|0
  • senin için ne bakire sakso yapan biri bakire mi ?

ya da anal seks yapan ?

ya da sürtünerek birbirini tatmin etmiş biri ?

bunların cvbına göre sana bakire isteyip istemediğimi söyleyebilirm

0|0
    0|0
  • sipariş usulü evlenılmez zaten bakır olup olmadığını o gece anlayacaksın yanı imzayı atmış olacaksın saat çok geç olacak karpuzmu bu dibini koklayıp alacaksın

0|0
    0|0
  • vardır neden olmasın aşk bu

0|0
    0|0
  • çoğu kez büyük konuşmanın acısını yaşadım o yuzden yorum yapmıyorum nasipte ne varsa o :)

0|0
    0|0
  • yok evlenirim

0|0
    0|0
  • Ben öyleydim. Kendimi temize çıkarmıyorum ama temiz istiyorum.

0|0
    2|0
  • Bakirim, bakire biriyle evlenmek istiyorum en dogal hakkim olarak.

0|0
    0|0
  • Bakir degilim ama bakire isterim cunku kiyaslanmak istemem. İyi ya da kotu farketmez

0|0
    2|0
  • Ben bakirim sanırım öyle birisini istemeye hakkım var :))) şaka bir yanada bakir olmayıp kendisi onun bunun ile düşüp kalkıp sonra bakire eş aramaya kalkmasın. Erkeğin o..pusu kadınınkinden kötü diyorlar boşa demiyorlar :D erkeğinki daha yüzsüz oluyor ne beklersin.

3|0
    0|0
  • ben o şekildeyim tamda dediğin gibi erkeklerde maalesef zar yok bu yüzden bakir erkek sayısı az ben bakir değilim ama en azından benim ilişkiye girdiğim kişiler bu işi para karşılığı yapanlar sıradan birini asla yapmam tam olarak bakir sayılmam bence ama bir kadın biriyle bişiler yaşamamalı çünkü onda kızlık zarı die bişi var onu kaybetmek o kadar kolaymı erkeklerde zar olsaydı kaybetmezdim emin ol hem bir erkeğin ihtiyaçlarını asla anlamıycaksınız sizin bir penisiniz yok ota boka kalkan bir penisiniz yok bu yüzden anlamıycaksnız şimdi ben böle dedim die beni topa tutacaksınız ama benim düşüncelerim bunlar

0|0
    3|0
  • Tek sorunum güven gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • o zamanda 4 karı alırdım değişen birşey olmazdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vardırlar muhtemelen ..

1|1
    0|0
  • Bakireyim bakir biri ile evlenmek istiyorum

0|1
    0|1
    • tecrübesz olur ama

• bir de şu tecrübe ayaklarına uyuz oluyorum. Kardeş bir kız açısıdan bak, tecrübeli olsun bir kaç kişi ile ilşkiye girsin bilmem penisi neresine girsin ki evlendiğimizde tatmin etsin... Yada hiç kimse ile ilişkiye girmesin benimle tecrübelensin. Çünkü evlenmeden önce bir kişi ile ilişkiye girmek tecrübe için yeterli ise evlendikten sonra 1 kere ilişkiye girmek tecrübe için gayet yeterlidir.

Bırakın tecrübe ayakların artık.

• Beni arıyor

Çekilin ulen :)

Yükleniyor...