Bakire kelimesinin kelime anlamı saflık temizlik masumluktur Peki niye kızlar bakireliğe Zar meselesi der

Olay sadece kızların ifade ettiği gibi iki bacak arası değildir...bakireliğin kelime anlamı Saflık temizlik masumluktur.Bilmeyen kızlara duyurulur inanmayanlarda sözcükleri açıp araştırablirler

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• haklisin gercekten

bekaret zarin durup durmamasiyla ölcülmüyor, ne yazikki öyle düsünen bir cok kisi var artik

bekaret hic bir sekilde iliski veya sevisme yasamamis anlamina geliyor

ama neticede bir tek vajinal iliski anlasiliyor net bir sekilde, cünkü orda bir zar var, diger sekilde gerceklesen iliskilerin ispati olmuyor veya bir insanin sevisip sevismediginide her zaman anlayamazsin herhalde

bekareti sirf zar sanan kizlar bunun böyle 0olmadigini biliyorlar aslinda ama islerine gelmiyor tabi

bakireyim diyorlar (cünkü zar duruyor) vede erkek güveniyorsa buna inanmak zorunda kaliyor

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler bir bayan oalrak böyle düşünüp bunları yazdığın için...Sanırsam seninde dediğin gibi işlerine gelmediği için iki bacak arasından ibaret laflarını yapıorlar ama aslında erkek için ne demk oldğnu blmiorlar

• aynen öylee ne yazikki

Kızlar Ne Diyor 3

• topluma göre hareket etmedikçe anlamlıdır

0|0
    0|0
    • toplum bizi yönlendirmemeli bu konuda katılıorum herkesin kendine özgü hür düşünceleri olmalı

• Saf sevmiyorum nabalim

0|0
    0|0
    • yok sevmiyor olablirsin saygı duyarım ben orasında değilim..Ama bakirelik kızların dar kalıp çerçevede açıkladığı gibi iki bacak arası demek değildir benim anlatmak istediğim bu

• sadece kızlar değil,erkekler de "bekaret"i sadece zardan ibaret görüyorlar. saçmalık bence.

0|1
    0|0
    • vallaa, bence erkekler zara daha takık, oraya kendisinden önce biri girmiş olmasın yeter onlar için. öpüşmüş müdür sevişmiş midir pek düşünmüyorlar o kısmı, göz görmeyince gönül katlanır misali :D

• Bence emin ol çok yanılıyorsun..Ha ama öpüşmüş olmak günümüz çağında normal karşılanır ama bakire isteyen bir erkek oralı analı falan hayatta normal karşılamaz buna emin ol :)

Erkekler Ne Diyor 3

• bakirelik / bakirlik el değmemişliktir...

0|1
    0|0
  • Soru nerde hani ?

0|0
    0|0
  • Ben yüze bakarım arkadaş. .

Orası Ne olduğunu söylüyor

Masumiyetini korumuş mu

Yoksa ucmus mu..

Bunu görebiliyorum...

0|1
    0|0