Ertesi gün hapı içtim ve birkaç gün sonra kanama başladı bu normal mi ne yapmalıyım ?

Sevgilimle ilişkiye girdigimizde prezervatif yırtıldı bende ertesi gün hapı içtim birkaç gün sonra kanama başladı ve bu kanama çok fazla bir şekilde oluyor bu durum normal mi kanama geçecek mi bir süre sonra yoksa bu kanama hep mi sürücek hiç bitmicek mi ?


0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

  • ömrün boyunca kanayacak öyle

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

  • 3 günde geçmezse doktora git

    0|0
    0|0
  • merak etme korkulacak bişey oldunu sanmıyorum kanaman geldiğine şükretmelisin :))

    0|0
    0|0
  • hormon hapları arada kanama yapabilir. sıkıntı etme. bol bol yemek ye, et ye kan yapsın.

    0|0
    0|0
  • Normal edet oluyorsun işte

    0|0
    0|0
  • nasıl bir hırsla yapıp prezervatifi yırttınız ki.:)

    0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

  • sürmez tekrara regl olunuyor onu icince ayda ikikere

    senede sade ikikere kulan onu

    0|0
    0|0
Yükleniyor...