Bana Uygun Prezervatif yok Nolur Yardım Edin :(

Merhaba Benim cook büyük bir sıkıntım var 19 yasındayım penis boyum normal 17 cm yani en azından ben normal hissediyorum ama kalınlıgı bileğim kadar flan cok kalın ve cok sıkıntı çekiyoruz, yok agbi yok her yolu denedım prezervatfin lastık kısmını kesip oraya paket lastıgmı takmadım neler yaptım ama olmyyor kız arkadaşım da tam tersine epey dar zaten , mutlu olamıyoruz , ön sevişmeyi uzun tutalım diyoruz vajen ıslansın dıye , evet ıslanıyor fakat pens başı giriyor gerisi olmuyor geçtiğimiz haftalarda krem aldık bide oyle deneyelım dedık , ama cığlık atmaya basladı ya cok kotu durumdayım nasıl anlatıyım pet şişe kadar kalın ya doktoromı gidiyim nabıyım :(

Güncellemeler:
Bir arkadaşım küvetin içine suyu doldurup orda denememizi önerdi , bugun onu yapmak istiyoruz umarım olur hepinize saolun tekrardan
arkadaşlar küvetde Denedik ve oldu yarım saat evvel tamamı yerleşebildi ama anlamadıgımız birşey oldu hanı kadınlar dogum yaparken bebek cıkarken buyuk bı su kutlesı dısarı cıkar ya aynı onun gıbı oldu ama kuvetın ıcınde degıldık kuvetde içeri kaymasını sagladıkdan sonra dışarı cıktık yatak odasına orda oldu puf puf sesler cıktı anlamadık ne odlgunu sonra su cıktı acaba kuvetın suyumu blmıyoruz bıraz da kanaması oldu ama şu an ıyı rahatca yapablıyoruz

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• elin yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu demir sanarmış sen herlade kendininden başka penis görmedin bu yalanına inanan varmı bilmiyorumda sen bence resmen reklam yapıyorsun koçum

4|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• şemsiye kılıfı gecir

0|3
    0|0
  • rakı bardağı kadar kalın pet şişe kadar kallın.buzdolabı poşeti geldi aklıma:)

0|0
    0|0
  • abartma boy boy farkli prezertavizler zencilere gore bile olanlar var sana mi olmiycak

0|0
    0|0
  • Omg ):

0|0
    0|0
  • küvetin suyudur o :) sese gelince,o da bazı pozisyonlarda içeri hava girmesi nedeniyle olur..sanırım kız arkadaşının cinsel hayat geçmişi eski değil..ya da sen bizimle dalga geçiyorsun..kız arkadaşın tahrik olmayı becerebiliyor olsa bu sorunlar ortaya çıkmaz...10 cm.lik bebek başının çıkabildiği esnek yapıdaki vajinaya penis giremiycek değil zira..sen en iyisi kız arkadaşını değiştir :)

0|0
    0|0
  • Herkese göre var sana göre nasıl yok

0|0
    0|0
  • yapma vardır bknz.eczane

0|0
    0|0
  • ne günlere kaldık

0|0
    0|0
  • O nasıl bir alametmiş öyle kardeşim ya :D

0|0
    0|0
  • sana bsey ypamaZlar ama kzin vajeni acilabilir

0|0
    0|0
    • ama kız arkdaşım ameliyat olmakdan korkuyor, şekli bozulur fla diyor

• ilginç

0|0
    0|0
  • Petşişe kadar kalın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kız hap kullansın sen prezervatif kullanma

0|0
    0|0
  • özel prezervatifler satılıyor internet sitelerinde bulabilirsin

0|0
    0|0
  • hacı senin bileğinin kalınlığı 4-5 cm mi eğer öyle aletnin kalınlığı normal :)) yooook normal insan bileğiyse sen hangi ırktansın :)

0|0
    0|0
    • ya rakı bardağı gibi kalın nasıl anlatıyım

• geçmiş olsun , çocuk doğurduktan sonra genişliyormuş. ameliyat ile genişletme pek başarılı olmuyor, genişletince hiç zevk almayabilir, doku çok bozulabilir. seninkine yapılcak bişey yok penis küçültülmez. bu duruma alışmalısın. belki de ayrılmalısın kız da sen de cinsellik yaşayamıyorsunuz. geniş kızlar da var. bol şans.

0|0
    0|0
  • büyük olması sıkıntı olabiliyor..kendimden biliyorum..ama internet sitelerinde araştır dostum..illaki vardır uyan..

0|0
    0|0
  • migrosun alışveriş poşetleri büyük oluyor onlardan dene derim lastikle baglarsın

0|2
    0|0
  • onun bir tedavisi yok dostum aranızda halletmeniz lazım mutlaka bir yolu vardır

0|0
    0|0
  • inceltmek için bazı egzersizler var fakat o da boyunu cok uzatır olan partnerıne olur. büyük penıs basa dert arkadasım

0|0
    0|0
  • Zamanla Açılır Dert etme her seferinde biraz daha dene :)

0|0
    0|0
  • Eyvah eyvahhh

0|0
    0|0
  • Böyle dert mi olur :) sen şükret yine küçük olmasından iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...