Erkekler neden her kızla cinsel ilişkiye gireyim, ama evlenceğim kişi bakire olsun diye tutturur acaba?

Erkekler neden her kızla cinsel ilşkiye girim ama evlenceğim kişi bakire olsun diye tuttururlar acaba?..

1.çok saçma değil mi ?

2.namus beyinde mi yoksa iki bacak arasında mı ?

3.peki bizim de o zaman bakir erkek isteme hakkımız yok mu?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sorun için öncelikle seni kutlarım...! Hakikaten iki denklem arasında ki ince çizgidir bu durum

erkekler hep liseden başlayan ve devam eden cinsel hayatların da cinselliği arzular ve kızları bir şekilde cinsel anlamda bir şeyler yaşamak için kandırırlar ve işleri bittiğin de bazıları bir süre kullanır bazıları da ayrılır ve bunu yapan arkadaşların çoğunun da mazereti şudur gelmeseydi, kendi kaşındı kaşar gibi benzetme yaparlar iş evlenmeye gelincede hemen aile ve çevreden düzgün namuslu bir kız ararlar.

Namus insanın beynindedir çünkü kişi bakire dahi olsa senle evlendikten sonra arkandan senaryo yazıp filim çevirse haberin olmaz. Bence kişilerin bakire olup olmaması sorun edilmemeli ama bu sorun edilmeyecek diye de kişilerin kafasına göre rahat rahat hareket etmesi de doğru değil. Son sorun için böyle bir teknoloji olsa veya bayanlardaki özellik gibi erkeklerde de olsaydı gönül isterdi ki bu isteğin gerçek olsun...!

1|0
    0|0
    • tabii ki öyle diye kimse rahat davranamaz bahsettiğim bu değil kesinlikle..

• Elbette bunu demek istemediğini biliyorum :) ben sadece belirtmek istedim...!

Erkekler Ne Diyor 8

• ben cevap vereyim öncelikle kendimi anlatayım ben doktorum lise bölümü kolej ayrıca sol görüşlüyüm maddi durumumda cok ii denebilir. ama konu bakireliğe gelince ben aşırı tutucuyum simdi diyeceksinizki neden

sebep basit bir zar oması değildir bence zar cokta önemli değil sorun aslında kızlarda değil erkeklerde denen evleneceğim kızda bakirelik arıyorum

sebebi türk erkeklerinin dedikodu özeliğinin cooook olması kimse karım dediği kişinin arkasından konuşulmasını istemez ona güvenmek ister

şimdi diyeceksinizki senin kız arkadaşların olmadımı

ben size bakire kızı nasıl ayırt ettiğimi söyleyeyim

bakire olmayan kızlar genellikle konu oraya taşınınca söze direkt ağlayarak başlar benim belkide bu karşılaştığım 10 kız felan oluyor . diyorumki cevap olarak tamam olabilirde niye bir eziklik hissediyorsun bence hiç bir kız karşısındaki erkeğin karşısında aglamamalı

hani kan felan muhabbeti varya inanın ona hiç gerek yok direkt belli oluyor .

ben ve benim gibi en az 10 erkek arkadaşım var hepside aynı sorun aslında karşılıklı GÜVEN baska birşey değil

erkekler bakire olmayan kızlar hakkında patlak kelimesini kullanır ne kadar acı ama gercek

bu yanıtı okuyanlar ne kadar yobaz derler ama dediğim gibi ben sol görüşlüyüm

bunun kızlarla alakası yok sorun erkeklerde en son sordurdugum kız hakkında abi o patlak evlenilmez yanıtı aldım . gezeceksen sorun yok dediler ne kadar acı

bir şey daha bu deneyimlerime dayanarak söylüyorum

bakire olmayan kızlar ilişki içerisinde devamlı bir eziklik hissediyor cok pişmanlık duyuyor .

bakire olmayan kızı ayırmanın en iyi yöntemini söylüyorum . erkekler bunu not etsin

tabii uygulaması biraz zordur .

tam ilişkiye girecekkken ben seni böyle hayal etmiyorum evlendiğimiz gece hayal ediyorum dediğinizde kızın yüzüne bakın inanın o zaman bakire olup olmadığını anlayacaksınız .

kız arkadaşınızın yüzündeki pişmanlığı belki hayatı boyunca göremeyeceksiniz

0|0
    0|1
    • bir şey daha var bakire olup olmadıgını anlamak için

iş ciddiye bindiği zaman kuracagınız su cümle

bana anlatmak istediğin birşey varsa su an anlat ama ben aradan 30 yıl geçse bile eğer senin su an anlatmadığın bir şey kulagıma çalınırsa sana sorduğumda cevaplayamazsan cocuk değil

torunlarımız olsa bile herşeyi siler seni tek celsede boşarım demenız yeterlidir

ben yaparmıyım derseniz yaparım . sözümün arkasındayım

bu cümleyi kurduktan sonra bakire olmayıpta söylemeyen olmadı net olun

• arkadaşına senin de kafan patlak deseydin neyse uzun söze gerek yokk... size bakire kız arayıyışınızda başarılar diliyorum ... umarım *patlak olmayana rastlarsınızz tez zamanda

• Türkiyede iki bacak arasında ama biraz da bu konuda erkeklerin bayanlara baskısı olduğu kadar kadınlar da kadınlar içerisinde birbirlerini bu bağlamda, kaşarlık kaşarlanmadık şeklinde ağır ithamlarla eleştiriyorlar. Bazıları ise buna önem vermediklerini söyleyen erkeklere dahi, "Önemli olduğunu düşünmüyorum, bakire olmayanları da anllıyorum ama ben böyle kalmak istiyoruuum." şeklinde davranabiliyorlar. Yani asıl düşüncesi bilinçaltlarında bunun çok önemli olduğu. Buna da saygı duyulabilir ama önemli olduğunu düşünüyorsan direk önemsiyorum de madem. Demek istediğim bu konuda çoğunlukla bayanları anlarım ve onların safında yer alırım ama kendi içlerinde de bu konuda bir acımasızlığın olduğu gerçeğini unutmayalım.

1|0
    0|0
  • 1 ) saçma eger bu düşüncedeysem hiç bir ilişkiye girmem ben nasıl tertemiz istiyorsam bende tertemiz olarak kendimi sunmam gerekir

2 ) namus kişinin kendi yapısındadır aslında beyni belden aşagı olanlarda zaten o kavram oluşmamıştır sözde bir namustur, hareketlerinde , konuşmanda uslubunda

3) tabi ki var neden olmasın ama o insanaların düşünce ve bakış açısına göre degerlendirilir insanalar hayatları boyunca hiç mi hata yapmazlar ya da kendi yaptığı hataları gizleyip de başkalarının yaptığı hatalara gözlerini dikerler bu asalaklıktan başka birşey değil

1|0
    0|0
  • ben kendi adıma konuşayım öyle bir isteğim yok.. benim bir önceki sevgilim bakire değildi ve yaşına göre baya fazla insanla yatmıştı. bunu bilmeme rağmen evlilik planları yaptım, ama sonuç hüsran oldu.. ben terketmedim o terketti "bana bu kadar iyi davranmana dayanamıyorum ben buna layık değilim" dedi ve gitti. bu fikriminde hala arkasındayım.. namus hiçbir zaman iki bacak arasında değildir

1|0
    0|0
  • 3. süne ben uyguyum :)

1|0
    1|0
  • Belki hiç bakiresine rastlamamıştır da ondan :))

0|0
    1|0
  • süpersin ama bu soruya cevap veremeyeceğim açıkçası

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiye girdiklerinden yedikleri kazıklardan olsa gerek ki daha saf birini istiyorlardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çok güzel bir soru öncelikle.. namus beyinde ama gelenek görenek meselesi türkiyede iki bacak arasında maleseff.:S:S

1|0
    0|0
    • teşekür ederim :)evet türkiye de öyle, beyinlerin değişmesi gerekiyo önce

• her cümlene olduğu gibi katılıyorum eğer erkek el değmemiş kız arıyorsa o zaman ben de el değmemiş erkek istiyorum. yoksa benden öyle olmamı hiç beklemesin. eğer benle sadece incecik bir zar için evleniyosa zaten benim o adamla işim olmaz ;)

1|0
    0|0
    • gercektende el degmemis erkek istiyormusun yoksa mantik oyunu mu yaptigin, bende bunu merak ediyorum

• benim erkekler gibi öyle bir takıntım yok henüz =) sadece mantık oyunu diyelim =)

• inan bu sorunun cevabını veremezler burda utanırlar bence.. ve bu soruyu hangi erkeğe sorarsan sor, aynı cevap: "ben öyle düşünmüyorum.. önemli olan sevgi... "ama icraata bakınca anlıyoruz ki alakası yok!

1|0
    0|0
  • gel de bunu türk erkeklerine anlat bakalım :D ama yavaş yavaş bu düşünce sistemi değişiyor.

1|0
    0|0
    • değişse öyle zannediyoruz...öyle gösteriyorlar kızım kendilerini! evliliğe gelince alcaklar mı bakalım seni? ben sana söyliyim bu zihniyet türkiyede değişse değişse maksimum %25 değişir buraya yazıyorum :):)

• öyle koca varsa bana da gönder:):)

• düşünce sistemlerinin değişmesi belki çağdaşlık belkide yenilikçilik olabilir ama unutmayalım ki her gelen yenilik iyi sonuçlar çıkartacağı gibi kötü sonuçları da getirebilir. ; )

• çoğu erkekğin bakire bayan aramasının nedeni bence kendilerini cinsel anlamda yetersiz görmeleri. bende görsün bende bilsin. ben ilk olayım.

0|0
    0|0
  • uyurken beyni; kulağından yastığına pıt! diye düşebilecek türden erkek kısmının düşünce şeklidir.. uzak durunuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...