Kızlık zarı hangi pozisyonda bozulur?

merhaba arkadaşlar evleneceğiz ama daha öncesinden yapmaya karar verdik nişanlımla. tabii çok çekici olmak istiyorum. bu konuda hiç bir bilgim yok kimseyle birşey yaşamadım. bana bilgilerinizi aktarır mısınız?hangi pozisyonlar deneyebilirim. ayrıca neler hoşuna gider? ve ben cinsel organımdan çekiniyorum biraz. oral yapmak ısterse ne yapmalıyım ?şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Sorumu cıddıye alıp cevap verenler ıcın teşekkürler. Fakat beyınlerını kullanmayıp dalga geçenlere hıc bırsey demıyorum. Ayrıca benı düşünenlere de tesekkur ederım ama bız kararımızı verdik o bölüm çoktan geçti yardımlarınızı bekliyorum sadece

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• İşin kıyafet, fantazi kısmına o kadar önem verme bence. Çoğunlukla ilk deneyimler zevkli olmaz kadın için. Ama acıdan kıvranacaksında demek değil bu. Partnerinin anlayışıyla rahatlıkla atlatılabilir. Kan dediğin foşur foşur gelmiyor ayrıca. Sızıntı tarzda, geldikçe silersiniz. Lakin ilk 1 hafta ufak ufak gelme ihtimali de yüksek, endişelenmeyin. Buralarda sorup abartılacak birşey değil aslında, bu kararı aldıysanız, buluştuğunuzda kendiliğinden olur. Oral meselesi sizin kararınız. Utanç duygusu ile zevkinden mahrum kalmayın, akışına bırakın zevkine bakın. Vajinanızı bir hediye paketi gibi süsleyerek aklınızdaki soru işaretini giderebilirsiniz. Siyah çoraplı jartiyer takımı ve siyah tül tanga, nişanlınızı uçurmaya fazlası ile yeter ve cinsel organınızın çekiniyorum dediğiniz her türlü durumunu fazlası ile örter. Hadi kolay gelsin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• peki evlilik gerçekleşmedi. ne yapacaksın o zaman? düşündün mü?

2|0
    0|0
  • işinize karışmak istemem ama bu kadar sabretmişsiniz bari zina olmaması için aranızda nikah kıyılsaydı.

3|0
    0|0
  • Rahat ol akışına bırak ama ben evlenmeden yapma derim sonra üzülebilirsin

2|0
    0|0
  • o yatacak, sen gardropun üzerinden nişanlının üstüne atlayacaksın. o pozisyonda kızlık zarı bozulur.

0|1
    0|0
  • her türlü bozulur sorun olmaz canım

0|0
    0|0
  • sen yat ve kendini ona bırak

0|0
    0|0
    • herşeyi ona yıkmak istemiyorum ama .

• neden çekiniyorsun anlamadım bozulmasındanmı

• yalaeken seni iyi kıvama geitrirse sorun olmaz

• ilk birleşme için misyoner sonrası size kalmış

1|0
    0|0
  • neden çekiniyorsun cinsel organından?

0|0
    0|0
  • Yerinde olsam evlenmeden yapmam

1|0
    0|0
  • Misyoner pozisyonu ilk ilişki için uygundur.

0|0
    0|0
  • çekinme çekinme olayın akışına bırak ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en kolayı ve rahatı, misyoner :)

1|0
    0|0
  • Bende evlenmeden yapma derim. Dünyanın bin türlü hali var kimseyede güvenme nikahı basmadan :D

2|0
    0|0
Yükleniyor...