Bıyıklı gay olur mu ?

Bigün parkta oturuyorum çekirdek yiyordum arkamdada kadınlar oturuyor,adamın biri geldi yanıma çekirdek alabilirmiyim dedi buyur dayı dedim yanıma oturdu.Adamın üstünde gömlek var ama kılları yukardan dışarıya doğru çıkmış kadir inanır gibi bide bıyıkları var,çekirdek yiyor biandan benim şeyime bakıyor,sizzin orlarda travesti var mıdedi var dedim yaptınmı dedi yok dayı işim olmaz dedim,seninki kaç cm dedi 19 cm dedim,offf onu bir ağzıma alsam dedi malın eli ayağı titremeye başladı kadınlarda konuştuklarımızı duydu ama çaktırmıyorlar son sürat topukladım arkama bakmadan görseniz adam zannedersiniz .

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• o bişeymi kardeşim ben sana 70 yaşında adamın gtünün kılı ağrımış biri gay olur mu desem?

0|0
    0|0
    • o nasıl bir türmüş daha neler görcem:)

• iyi dayanmışın kardeşim sen walla otobüsden indirin beni derdim veya yer değitirin diye ikaz ederdim

• ya otobüste hiç yer yoksa? :) zaten ilk molada dayıyı sert bir şekilde uyarınca kıçını devirdi bakamadı birdaha ama travma yaşattı bana o yaştaki dede diyeceğin bir adam

Kızlar Ne Diyor 1

• Youtube'da dayıları izledımmmm hayattan soğudum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cemil ipekçi.

Babam da yok onda ki bıyık :))

0|0
    0|0
  • link

link

sen hiç fredy mercuryi duymadın heralde kara yağız anadolu çocuğuna benziyo dimi aidsten öldü

0|0
    0|0
  • evet benimde başıma geldi. sinemada film seyrederken bıyıklı bir adam benimkini avuçlamıştı. film bile seyredemeden kalktım

0|0
    0|0
  • koçum gandalfı oynayan dayı bir gay sen ne diyon, adamın elinde asası vardı lan.

0|0
    0|0
  • hahah güldürdün beni hacı

0|0
    0|0
  • Demek ki olabiliyormuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...