Nişanlımın cebinden prezervatif çıktı

nişanlımın benden önce çok hızlı bir cinsellik hayatı varmış ama benden sonra kimseyle birlikte olmamış geçen gün kayınvalidemlerdeyken nişanlım cebinden bana bitane prezervatif verip çekmeceye koymamı söyledi bu sende ne arıyo deyince eskilerden kalmıştır annem görmesin diye cebime koydum şimdi dedi başkasıyla birlikte oluyomudur?bu arada biz ilişkiye girmiyoruz ama yüzeysel bişeyler yaşıyoruz

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• benimki de taşıyor canım aklına kötü bir şey gelmesin belki seninle bir şeyler yaşarım diye taşıyordur merak etme...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Fırsatlara karşı hazırlıklı olmak için taşıyor cebinde bunda kötü anlaşılacak bir şey yok ...

0|0
    0|0
  • olur napsın erkek senle olamadığına göre evleninceye kadar olur asıl sorun senle evlendikten sonra da başkası ile olmaya devam etmesi

0|0
    2|0
  • Sana kabaran bisey var sanirsam :-D

0|0
    0|0
  • ya bir de şişme kadın çıksaydı , beterin beteri var :)

0|0
    0|0
  • yüzeyselde de risk var ondan taşıyor bence.sürtünürken takmıyomu?

0|0
    0|0
    • hayır takmıyo

• aynen öyle bişey yapıyo olsa neden cebinden çıkartıp bana versin ki kendisi bir şekilde saklardı sonuçta ceplerini karıştırmıyorum yaa

• yani öyle tabi de gene kafa karışıo.bi gelsene

• ahah sana zarf atmış anlamadın canım bu yaa :)

0|0
    0|0
  • bu sana bir mesajdır seninle yapamıyorum seninle yapmak istiyor yani başkalarına mecbur etme beni diyor gibi

0|0
    0|0
  • prezervatif varsa en azından sağlıklı yapıyodur ya bir de onu kullanmadan yapsa ... bütün hstalık senin içinde olurdu

0|0
    0|0
  • son kullanma tarihine baksaydın...

0|0
    0|0
  • adam tedbirli davranıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o O

bence hayra alamet degil

sende saf gibi prezervatifi alip cekmeceyemi koydun?

0|0
    0|0
    • napıyım alıp parmağıma mı taksaydım

• kendi koysaydi

Yükleniyor...