Cinsellik yaşadın mı diye soraçam

Evleneceğim kıza cinsellik yaşadın mı neler yaşadın diye sormayı düşümüyorum. Ben bir kızla yattım bu güne kadar ve sorsa da sormasa da ben bunu ona söylemeyi düşünüyorum. Ve eğer evleneceğim kız herhangi bir cinsellik yaşamışsa evlenmekten vaz geçeceğimi de söylicem. Ben de bakır değilim tamam ama o bunu sorun ederse onu da kabul ediyorum beni istememesine saygı duyarım.bakır olmadığım halde her şeyiyle tertemiz bir kız istiyorum ve bencilce davranıyorum bunu da biliyorum.bu şekilde açık açık her şeyi konuşmayı düşünüyorum bence doğru düşünüyorum ama sizinde yorumlarınızı almak ıstoyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire ve tertemiz bir kız istiyorsun demek..

sitede anal yapan bakireleri okumuyorsun heralde.. :D

kimin temiz kimin kirli olduğunu bilemezsin.. daha önce ilişki yaşamış biri sana ömür boyu sadık kalabilir, veya bakire oolarak aldığın kişi senden önce 50 kişiyle anal yapmış olabilir, hatta seni de aldatabilir..

yani bekaret kimsenin temiz olduğunu göstermez.. insanları böyle temiz-kirli diye ayırarak hor görmen yanlış..

2|0
    0|0
    • Dogru söylüyorsun ama anal veya baska turlu iliskilere girip bakireligini koruyan kiza eyvallah cekecek degilim yani bakire diye tertemizmis demek tabi ki safliktir bu yuzden her seyi konusmak istiyorum. Acikca benim gibi o da gercekleri soylerse ne ala yok yalaan soylerse er ya da gec foyasi ortaya cikar elbet.

• kardeş anal yapan kız zaten sana açık açık söylemez ki..

niye anal yapıyor? tabi ki ilişkiye girdiği anlaşılmasın diye.. amaç zaten gelecekteki kocasını keklemek..

dürüstçe söyleyecek olsaydı normal yapardı..

işte bu yüzden ben daima dürüstçe"istedim yaptım" veya "kendime hakim olamadım yaptım" diyen kadını tercih ederim.. hatta bu şekilde söylemesine gerek bile kalmaz, çünkü "neden yaptın" diye sormam..

Kızlar Ne Diyor 2

• Az kalmış, biraz daha felsefe yapsan çözeceksin.

2|0
    0|0
  • O kizi sevmiyor musun?

1|1
    0|0
    • Seviyorum ama eger bir cinsellik yasamissa bunu kaldiramam

• günümüz şartlarında erkekler ve kadınlar eşit olsaydı tamam haklısın fakat erkek daha üstün ve birileriyle birşey yaşamaya daha meyilli bir erkek kız arkadaşını rahatça söyleyebilirken kızlarda bu durum yok bu yüzden arkadaşa katılıyorum kusura bakmayın ama ülkemizdeki durum bu bir baba oğlunun kız arkadaşı olduğunda rahatça kabulleniyorken kızının erkek arkadaşını kabullenemez.

• daha önce bir kadınla yatan erkek bakire bir kız istemesi hakkı değilmi yani ben daha önce hiç bir kızla falan ilişkim olmadı bakirim ve bakire bir kız istemek hakkım yani

Erkekler Ne Diyor 2

• Sizi kim nasıl yetiştiriyor acaba? Gerçekten merak ediyorum. Yazık ya.

3|0
    0|0
  • doğruları söylemek doğrudur ama her doğruyu söylemek doğru değildir

2|0
    0|0
Yükleniyor...