Hangi prezervatif iyidir?

Prezervatif kullanıp ilişkiye giren oldu mu. nişanlımla 2 defa ilişkiye girdik ama korunmadık.prezervatif almayı düşünüyorum. bi tirtikli tahrik edici var bide renkli hangisi iyidir

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• kaliteli olsun yeterki renkli tirtikli ne yapacaksin ya :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bu ilk deneyimin olacak ise ikisinden de birer tane al

ikisini de kullan hangisi daha cok hosuna giderse devamli onu kullanirsin

ama kizlar genelde tirtikli olani tercih ediyor biraz daha fazla tahrik etsin diye

1|0
    0|0
  • once normalliyle baslayin :) sonra degisik modeller denersiniz.

2|1
    0|0
  • eğer normalini biliyorsan belki deneyince farklı gelecektir ama daha sonra kullanmayalım yaa istemiyorum diyeceksin ;)

1|0
    0|0
  • Sadesi iyidir..Sarmazsa balon yapıp patlatırsınız.

0|1
    0|0
  • benim hatun tırtıklıları seviyor. renkliler genelde ince oluyor. erkek için geciktiricililer dışında hepsi kötü bu arada :)

kim ne derse desin nişanlılığınız süresince hele ki istenmeyen bir gebelikten korunmak için mutlaka kondom kullanmalısınız. çeşit tercihi için deneme yanılmayla sizin için ey uygununu bulabilirsiniz. (karma kutular var, parti vs diye geçiyor) bu arada renkli olanlarda fazladan koku esansı olduğu için alerjik reaksiyonlara daha elverişli.

0|0
    0|0
  • tırtıklı al cok zevk verıyormus ama bıde et ete degmelı kayması lazım penıs ıcınde

1|0
    0|0
  • tavsiye etmiyorum prezervstfile ilişkiyi et ete değcek yoksa ha şişme balon kadın becermişsin ha sen kendine plastik alet sokmuşsun :)

korunmanın başka yolunu bulun

Not:bu söylediklerim sağlıklı bulaşıcı hastalığı olmayan çifler için geçerlidir

0|1
    0|0
  • prezervatif güvenli belki ama his ve duygu istenildiği gibi olmuyor. Ve çokta rahat değil kendimden biliyorum...hap yada iğne çok daha rahat olur..

0|0
    0|0
  • et ete değecek agaaa.boşver balonu sen takvimi seç.

0|0
    1|0
  • tırtıklı sana daha fazla zevk verir :)

0|0
    0|0
  • okey mi okey :D

0|0
    0|0
  • Tırtıklı daha hoşuna gidebilir heralde.

0|0
    0|0
  • tırtık iyi olur

0|0
    0|0
  • Tırtıklı olanı daha iyi bide geciktirici olanı var o daha iyi daha uzun ilişki ikinizde doyarsınız.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence ya hap kullan ya da ayda 1 kez yapılan doğum kontrol iğnelerinden kullan. Daha rahat edersin.

0|0
    0|0
  • tırtıklı iyidir ,ama çokta zevkli olmuyor- teninle olduğu gibi hissetmiyorsun---

0|0
    0|0
  • Tirtikli benim canimi acitiyo :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...