Fatih sultan mehmet eşcinselmiydi ?

Bu gün bir kitap gördüm osmanlıda oglanlarmı neydi adı şehsade egitimi sanırı mdiye bir göz attım içine ana bşalıklar işte kıları karılara yazları oglanlara gidiyorlardı fatihin yakışıklı sevgilisi falan tarzı konular vardı. Sonra evde biraz aratırdım pelin batuda söylemiş bunu. Hatta diger tarihcilerde söylüyor. Fatihin zmanında eşcinsellik modaymış bizansın getirdigi bir gelenkmiş onlara ve kazıkcı voyvodanın kardeşi erkek kardeşi fatihin sevgilisiymiş adamın adıda güzel bilmem neymiş ve kazıkcı voyvoda onun intikamı amaçlı kazıga oturtuyormuş megersem.. Ben hala inanmıyorum eger öyle olsa Allah istanbulun fettini ona yaşatmazdı öyle büyük bir günah işlememiştir bence sizin yorumalrınız nedir ?

Güncellemeler:
Tarihe merkalı insanların bu konuda bilgilerini merak ediyorum bence iftira atılıyor..

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• istanbulu almak bile bir kişilik meselesidirki birisine engelli dediğinizde bu kişi engelliyse sorun teşkil etmez.ama bunu onun onurunu zedelemek maksadıyla, toplum içinde kıymetini düşürmek maksadıyla söylerseniz hakaret kapsamına girer.

Atatürk’e de ‘GAY’ Suçlaması Belçika Eğitim Bakanlığı’nın hazırladığı kitapta Atatürk’e edepsiz yakıştırmalar yer aldı. Belçika, Atatürk’ü tarihin mühim eşcinsel ve bisexüel şahsiyetleri arasında saydı. ‘Homofobie (eşcinsellik karşıtlığı) ile mücadele’ adlı 144 sayfalık kitabın 105. sayfasında ‘tarihteki meşhur eşcinseller veya bisexüeller’ listesinde Mustafa Kemal Atatürk’ün de isminin yer alması büyük bir rezalet olarak değerlendiriliyor.

yani gercek olan turkiyeye herkes asagılamak için itira atıyor arastırabilirsiniz...

fatih ki peygamberin hadisine nail olmus bir mubarek bu iddaya sadece gulunur ve gecilir:)

0|0
    0|0
    • Atatürkün eşcinsel olmadıgını hepimiz biliyoruzda bu hikaye biraz mantıga yatkın gibi yani oaly akışı olarak ama şu konuda iftira oluyor Şehsadeler son derece iyi imanları olan kişiler Allaha bağlılıkları yüksek yani sırf bundan eşcinsel olmazlar bence voyvoda intikam amaçlı kazıga oturtuyor bana mantıklı geldi ama böyle bir gerçekte var padişahlar sıradna basit adamlar degiller

• dediğim gibi bunların hepsi asagılamak için yalan yayın yapan x kuruluslar ve bunlara inanan x koyunlar...

dediğim gibi sadece gul ve gec bu gibi iftiralara

Kızlar Ne Diyor 4

• tarihte başarılı olan erkeklere gay damgası vurmaya çalışanların işi bu. aynı işiler Atatürk ü de gay damgasını yapıştırmıştı.

kendilerini normal gibi göstermeye çalışan insanların ,tarihte değer verilen kişileri kendilerindenmiş gibi göstererek toplumda yer edinme çabası bu.

0|1
    0|1
    • Atatürk sırf cumhuriyet için çocuk yapmıycak kadar mükemmel bir adam ve sırf bu yüzden kız evlatlar edinmiş cidden çok büyük fedakarlık bence..

• mantığa baglıyorum ben ki atatürk cidden çok zeki biri yıldız sarayı zamanlarını bildim bileli zekasını kabul etmiş biriyim bu basit ayrıntıyı görcek kadar zeki ki günümüzde bile çok koaly bir şekidle görülebiliyor. Sen biraz o dönmeleri okursan sende anlarsın çocuk yapmamasının nedenini..

• masal yazıp inanıyorsunuz.

basur olsa ortalığı kokutmamak için tuvalaete gitmemiş diyecek hale gelmişsiniz pes.

• ilk kez duydum ne saçma bir iddia ymış bu

0|0
    0|1
  • bildiğim kadarıyla osmanlının bayan haremi oldugu gbı erkek haremide varmış.

0|2
    0|0
  • Fatih Sultan Mehmet hristiyan aleminin çok canını yaktığı için ona türlü iftiralar atmışlar,öldüğünde de kiliselerde 40 gün çanlar çalınıp kutlama yapmışlar.

Allah belasını versin Fatih'e böyle iftiralar atan kafirlerin

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Osmanlida Padisalarin kendi ogularini bilem öldürdüklerini bir diziden ögrenen sakirtler burada bu bir iftiradir diyorlar kicimlan gülüyorum suanda.

Evet Fatih Sultan Mehmet büyük ihtimal Escinselldi, bunu destekleyen bircok delil var ortada.

Osmanlida escinsellik yaygindi.

Padishalarin, Carriye odalari yaninda, Oglanlarlan dollu odalari vardi, insanlar Erkeklerlen iliskiye girmek icin para ödüyorlardi.

Bugün bilem Osmanlidan kalma Oglancilik sevgisini anlatan Siirler ve resimler bulabilirsiniz.

Lütfen ... gercekleri inkar etmeyin...

0|0
    0|2
    • Bana diyorsan diziden diye ögrenen bu anlattıkalrın dogruysa bile bu yanlış çıkarımından gözümde yanlış boşlaflar olarak kalıyor çünkü geniş açılı düşünemeyen birisin belliki tarih okumak bir hobidir bunu bile bilmiyen birisin

• bunu söyleyenler fatih sultan mehmetin lanetine uğrasınlar.

o peygamber in övgüsüne mazhar olmuş büyük bir insandır.

1|0
    0|1
  • Fatih Sultan Mehmed'i araştırmadım ama eşcinsel olsa bile emin ol,Allah onu eşcinsel diye öbür kullarından ayırmazdı. Allah biz insanlar gibi yarattığı kullar arasında ayrımcılık yapmaz ve eşcinsel olmak günah değil çünkü onları böyle yaratan da Allahın kendisidir.Onları yargılamak bize düşmez. Aynı zamanda bilgi ekleyeyim istedim,Fatih Sultan Mehmed hakkında emin değilim fakat 3. Osman eşcinseldi. Kadınlardan aşırı derecede korkardı.Ayak seslerini duyan kadınlar saklansınlar diye ses çıkaran bir ayakkabı giyerdi. Aynı zamanda padişahlık yaptığı dönemde kadınların dışarı çıkmasını ve hatta evde süslenmesini bile yasaklamıştır

0|0
    0|0
    • Lut kavmini yaratan da Allah ise eğer,o zaman iki olasılık var ; Ya Allah insanları yaratırken kusurlu yaratıyor ve sonra da onları kusurlu diye cehennemde yakıyor. Ya da Allah'ın onları yok etmesinin altında başka bir şey gizli. Lütfen hakaret etmeyelim,saygı çerçevesinde konuşalım :)

• İslamda eşcinsel günahtır ve islama göre kusurlarla başa çıkmak kusura ragmen boyun egmemek önemlidir. İslamda dünya sınav yeridir günahalra girip girmedigin ölçülür

• :D

Yükleniyor...