Evlenmeyip bekar hayatı sürmek ?

Ne bileyim hayattan soğumuş gibi hissediyorum, geldim 21 yaşıma hiç sevgilim olmadı şuana kadar nede kız arkadaşım. Utangaç biride değilim. Kızlara karşı ilgimde var ama öyle aşık olacağım bir kız bulamadım daha. Hoşlandığım kızlar oldu elbette ama sevmek ile arasında dağlar kadar fark var tabi. Hiç gidip bir kızla tanışmadım, sevgili bulan arkadaşlarımda oldu istemedim. Ahım şahım yakışıklı biriyim tüm kızlar peşimde demiyorum, tabi tek tük ara sıra oluyor bunu demek istiyorum.

Okul bitecek, sonrasında askerlik ve iş güç sahibi filan olucam Allah nasip ederse. Bu saatten sonra olacağını sanmıyorum hayatıma biri gireceğini. Bende hiç bir kız ile çıkmama ve evlenmeme kararı aldım. Gay filanda değilim.

Ne bileyim bekar hayatı sürme düşüncesi var para toplayıp bir daire almayı düşünüyorum. Sonra yatak, buzdolabı, vb. yavaş yavaş evime eşyaları doldurup bekar hayatı sürmek istiyorum. Kendime bir oyun salonu yaparım bilgisayar, ps2-3, projeksiyon vb. şekilde donatırım. Sevdiğim aktörlerin, sporcuların posterlerini asarım tablo filan yaptırtıp, kazandığım belgeleri de asarım.

Yemek yapmayı ve servis yapmayı seviyorum. Kendi başıma bu işi görebilirim.

Kazandığım kendi cebime kalır. İstediğimi alırım istediğimi yaparım. Elbette hayatımda bir eksiklik olacak eve geldiğimde bana kapıyı açan eşim ve çocuklarım olmayacak, yalnız bir hayat sürücem tek kötü yönü bu bana göre.

Kendi kendime çürüyüp gideyim diyorum kısacası :)

Görüşleriniz nelerdir mantıklı mantıksız dediğiniz görüşlerinizi alabilir miyim ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• insan yalnız kalamaz.

eninde sonun da sevgili ve eş isteyeceksin.

olmadı inş yapmazsında hayatında paralı sevgili tutup anlık bile yalnız kalmamak için kendini kandıracaksın.

kapatma kendini.

0|1
    0|0
    • Ben yıllardır alıştım aslında kalabileceğimi düşünüyorum ama ailem evlen evlen diye tutturunca ne yapacağım konusunda kararsızım sevmediğim biriyle hayatta evlenmem görücü usulü falanda istemem. Birini seveceğimi de sanmıyorum :S

• Bilmiyorum aslında biri olacağını sanmıyorum artık. Yalnızlığa da alıştım bir yandan. Öyle tanışıp sonradan bağlanmak istemiyorum. Yalnızda geçmez bir yandan onu düşünüyorum diğer düşüncelerim ise ailem ilerde evlen artık gibisinden baskı yapacak. Bunun dışında ben yalnız hayat süreceğim zaman neler alırım neler yapabilirim düşüncesi var karışık biraz kafam düşünmek içinde erken biraz ama büyük ihtimal hatta kesin diyebilirim bekar hayatı sürücem.

• aynı düşüncleri hepimiz yaşıyoruz. o zaman hepimiz sorunluyuz ?

Kızlar Ne Diyor 2

• 21 yaşından sonra mı hayatına biri girmicek düşüncen tuhaf

0|0
    0|0
  • Aynı düşüncedeyim.Evlenmeyi düşünmüyorum.Aşk illaki olucak diye bir şey yok.Zaten bence öyle bir duyguda yok tamamen insanların abartması.Yapılabilir evlenmeyen çok insan var.Git yaşa hayatın tadını çıkar.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum. Hayatı istediğim gibi yaşayabilirim kısıtlamalar filan olmayacak.

Erkekler Ne Diyor 4

• karşına ansızın biri çıkar ve düşüncen tamamen değişebilir :)

0|1
    0|0
  • Aynı beni anlatmışsın kardeş bu kadarmı olur :)

0|0
    0|0
  • otuza kadar yolu var

0|0
    0|0
    • Bencede 30 dan önce evlenilmemeli ama o yaşlarıma gelirsem bende evlenme düşüncesi hiç oluşmaz :(

• bence öyle yapma sırf dış görünüşe aldanıp karar verme bende düşündüm ama böyle ömür geçmez çocuklarımla vakit geçirmek en mantıklısı.

0|1
    0|0
    • Dış görünüşe çok önem vermem tabi içi önemli de hiç öyle çarpıldığım bir kızda denk gelmedi yani. Tanışıp bir süre sonra bağlanmak bence farklı bir şey ben daha ilk gördüğümde kalbimin atmasını istiyorum.

Yükleniyor...