Sevgilim gay mı ? :(

Ya arkadaşlar şimdi nasıl anlatsam bilmiyorum ilk önce kendimden bahsediyim 1.70 boyunda 53 kiloyum çirkin bir kız değilim makyaj Güzeli falanda değilim ama her kız gibi kendine dikkat eden saçını yapan her gün makyajını yapan bir kızım vücut Ölçülerim falan 85-63-85 1 yıldır biriyle çıkıyorum ya iyi gidiyodu sonra bişeyler oldu çok ilgisiz davranmaya başladı başka bir kız olduğunu falan düşündüm ama sonra fark ettim ki erkekler yoldan geçen kızlara bakarlar ya öyle değilde sanki erkeklere bakıyo telefonunda birkaç tane erkek fotoğrafi gördüm en yakın arkadaşımda bunun farkında biraz cilve yap açık giyin falan dedi giydim mini etekleri halk diliyle mallar ortada evde flim izliyoruz bana bakamadı bile hep flimi izledi bir erkeğin böyle davranması normal mi korkuyorum gay falan olmasında :(

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskançtır oglanlar sana bakıyor mu dıye onlara bakıyodur dıycem ama mini etek giymene izin vermezdi o zaman :D Sanırım senin çocuk O

0|1
    0|0
    • Evde ikimizdik ki buradaki sorulara bakıyorum bunlar erkekse benim sevgilim neee :D

• Macun falan yedir ne biliyim :D alternatif tıp fındık falan d:

• Öyle azmasin bide :D

Erkekler Ne Diyor 16

• böyle davranması evet normöal değil.gay olması değil mesele bence.oturup bu durumu kendisine sormaman önemli.direk sen gaymısın diye değil tabi.neden ilgisiz olduğunu ve kendinizi çekici bulup bulmadığını sorun önce..

0|0
    0|0
    • Ya benim sevgilim nasıl desem cinselliğe meraklı bir erkekti hani kapalı bişeyde bile bakardi çok videolar fotoğraflar sildim telefonundan ama bir anda bir hale geldi korkmamin nedeni bu

• ozaman oturup açık açık derdini sorabilirsin.sen böyleydin san ane olduda artık bana uzak duruyorsun diye giriş yapabilirsin mesela..

• Bence sıkılmış gibi geliyor ama gay da olabilir. Fotoğraflar filan kuşkulandırdı beni. Ben niye bir erkek arkadaşımın normal fotosunu elimde tutayım ki komik filan olsa neyse de :) Mini etekli olarak bakmıyorsa ya senden sıkılmıştır, ya utandığından o gün bakamamıştır ya da gerçekten gaydır.

0|0
    0|0
    • Utangaç bir erkek değil 2 yıldır çıkıyoruz utanmaz benden

• O zaman 2 seçenek ya gay ya da sıkıldı :S

• Gay diye niye korkuyorsun.Bunda korkulacak ne var onu anlamadım. Olabilir , şaşılacak bir durum da yok. Oho yok ortok olomoz gibi kezbanik hareketler yapmayın.

0|0
    1|0
    • Lez bir kızla sevgili olur muydun sen saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen kezbanlik ne alaka olmaz tabiki gay bir erkeğin kızlarla işi ne

• Olurdum , ayrıca bundan sonra arkadaşında bir değişiklik varsa senden uzaklaşacaktır zaten.

• Neden uzaklaşsin

• telefonundaki erkek fotoları kendi yakın arkadaşlarıysa bu çok normaldir.yolda erkeklere bakıyosa bir seni kıskanıyo olabilir iki gaydir diğer bir ihtimal ise sen paranoyaksın :) belki bunların hiçbiri tam olarak anlattığın gibi değildir..ama dediklerin aynen doğruysa ya bir sağlık sorunu vardır ya da gaydir

0|0
    0|0
  • olabilir bu yüzden seni kendine zırh olarak kullanıyor olabilir geçici bir şeyde olabilir ama sevmiyorsan korkmana gerek yok zarar gelmez...

0|0
    0|0
    • Seviyorum işte

• 22 2 yıl oluyo

• sen yok yakınken dön vazgeç eğer devam edersen şimdikinin 20-30 katı üzülceksin ilerde kendini de düşünmelisin hayat bunu istiyor zaten...

• valla gay değil de biseksüel olma ihtimali var :) ama çok da sorun değil bence...

0|0
    0|0
  • Top lan o .d Ben olsam affetmem .d

0|0
    1|0
  • Gay olsa seninle çıkmaz merak etme onca gay erkek dolu onlarla çıkar :) bazıları sadece sevgi arar sıkılmıştır o durumlardan sevgisini gösteriyorsa tamam göstermiyorsa ilişkini elden geçir.

0|0
    0|0
    • Ya seviyo ama bilmiyorum ya kız gibi geliyo bazen bana :/

• Bisexsüel olabilir. Çevremde dolu böyle arkadaşım var emin ol arayıpta bulamayacağın tiplerdir. Maskülen istersen sonradan monotonluktan canın sıkılır :) dert etme sen

• var bir onormallik yanında fıstık gibi kız var tuhaf gibi geldi bana peki sevişme ilişki durumunuz nasıl?

0|0
    0|0
  • baktı ki kızlardan fayda yok hemcinslerine yönelmiş :D

0|0
    0|0
  • Utanıyor olabilir ;) bilmiyorum ama gay mi acep

0|0
    0|0
    • Eskiden böyle bir erkek degildi

• 22

• yaşıtmışız sen bırak onu bana gel :D

• bencede kork sen yaaaa :D

ama inceden ağzını yoklamaya çalış ;)

0|0
    0|0
  • ne güzel işte kız kıza film seyretmişsiniz.:)

0|0
    0|0
  • senden bıkmışda olabilir. insan herakşam salata yemez sonuçta.

0|0
    0|0
  • Millet üstüme atlar, oramı buramı eller godumun abazası diye korkar, bu da niye atlamıyo diye korkuyor hey dünya sen nasıl bir yersın a.k.

0|0
    0|0
    • Bakın burada kimde neden üstüme atlamiyo diye bir soru sormadı biz iki yıldır sevgili 3 aylık nişanlıyiz ve o benim ikinci sevgilim muhtemelen yanlış anladıniz ben bugüne kadar ne ellettim ne gösterdim ye biriyle ilişkiye girdim yapmadım yapmam ilk olarak bunda anlaşalim sonuçta nişanlıyiz ve evlilik düşünüyoruz bu ciddi bişey ben kadın parfümü beğenen kıyafetlerimdeki çiçek desenleri hoşuna giden makyaj yapmayı bana öğreten bir kocayla devam edemem korkumun bir nedenide bu kadın gibi davranıyor

• Bende anlayamadım ve sormaya çekindim belki erkekler erkekleri anlar diye sordum :/

• Erkekler erkekleri anlar nonoşları değil :D Nonoş oldu diyorsan sevgilim, bunları sen nonoşsun deyip başkasına da soramazsın en doğrusu direk kendine sormak dediğim gibi :D

• bnece gay değil ama bir şey sormam lazım bunun için?emin olmak için?

0|0
    0|0
    • Sor

• Anlamadım

• ya emin olmak için o zaman sor yani başka alternatifin yok. var mı sence.

Kızlar Ne Diyor 3

• bende korkmaya başladım

bu erkekler gay olursa biz kızlar ne yapçaz

0|0
    0|0
  • Ayril

0|0
    0|0
  • Hahahaha ne güldüm yaaa :-D

0|0
    0|0
    • vallaha yaaa :D :))

• Yanlış anlar kızar diye korkuyorum kıyafetlerimdeki çiçek desenlerini beğeniyo makyaj konusunda öneri veriyo saçimin düz daha güzel olduğunu falan soyluyo kendimi arkadaşlarımla konuşuyor gibi hissediyorum

• Ayril diyipte günahınıza giremem açıkça değil de mesela artık beni sevmiyor musun gibisinden sorular sorarak konuya gir

Yükleniyor...