Cinsel ilişkiye girme nedenlerinizin arasında sizin için hangi şık var ?

evlenene kadar daha çok var bu kadar sene bu zevki merak ettiğinizden mi cinsel ilişkiye giriyorsunuz ?

evlenene kadar bu zevkten mahrum kalmak istemediğinizden mi cinsel ilişkiye giriyorsunuz ?

Bu zevki tadayım gerekirse kızlık zarını diktiririm mantığıyla yaklaştığınızdan dolayı mı cinsel ilişkiye giriyorsunuz ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Dikiş falan bence yanlışlıkla bozulmadigı sürece yapılmamalı.ohh sefasıni suren evlenmeden oncede diktiren kadın sadece kendini kandırır.evlenmeden önce ilişkiye gelirsek zevk veya meraktan değilben sadece sevdiğim adamı hissetmek istediğim için yaptım diktirmeyi falanda düşünmüyorum.

0|1
    1|0
    • sevdiğin adamla evlilik düşünceniz var mı? sence kızların ilişkiye girme sebeplerinde çoğunluk hangisi?

• Ha ha :D

• sanırım şanslı olurdum :) ferrari nin şoförü de ferrariye yakışıyordur :)

Kızlar Ne Diyor 6

• bi insanin icinde varsa evlendikte sonrada yapar

biriyle sohbet ettim dedi iki evli kadinla oluyorum hemde biri gelin diyeride görümce ikisini ayni andada yapmis

0|0
    0|0
    • ama insanı seks yapmaya sebep olan içindeki nedir ?

• bence yapmamali bekarken sonra o kisiden baska sansin kalmaz daha güzel kismetleri elinde kacirir degerli madenlerini hadiye vermesinler erkeklere degmez verenleri görüyon cogu pisman köle muamelsi görüyolar adamin gözünün icine bakiyolarki evlensin verdimdiye bir bayan bukadar küclmesi cok aci olur

• Seks yapmak güzel bişey ama sadece sevdiğim biriyle yapabilirim.ilk sevgilimi seviyordum yapmıştık ikimizde istedik sonra ayrildim onu unuttuktan bir sene sonra yeni biri guven olunca cinsellikte oluyo ve cinsellik benim için bir ihtiyaç günde 6-7 saate aklim mastürbasyon ve seksteyken kendime engel olmakta hayli zorlanıyorum

0|0
    0|0
    • engel olamadığınız oluyor mu :)

• Bilmem öyle heves yoktu içmde daha kucuktm 16 yaşndaydm o da 21. Çok sevyrdum onu sevglm yatalım mı dedi baştan yok falan ddm ama yattık. 3buçuk yıldır sevglyz 2 yldr yatyrz ama ayrlmaya nyetmz yok hatta yaza nikah var

0|0
    0|0
    • Ama ilk yattgmzda 17idim :D çok erken evet.

• Hayr yoktu. Beni brakma ihtimalne ragmen kendmi ona verdm. Çok sevdm o yuzdn gözüm kör olmustu :) ama brakmadı kocam olack

• bir endişe yaşamadın mı ya beni bırakırsa diye ?

• seks yapmak istediğim için, ben öyle istediğim için yapıyorum..

1|0
    0|0
    • hep aynı kişi ile mi ?

• senin yerinde olmak isterdim. kıskandım doğrusu:))

• açık açık "istedim ve yaptım" demen güzel..

kadınlarda en sinir olduğum şeylerden biri "eski sevgilim bana zorla sahip oldu" yalanıdır..

• Çok istekliyim. Mast. artık rahatlatmıyor. Sevdiğin insan olunca da onu arzuluyorsun, illaki bir şeyler yaşanıyor.

0|0
    0|0
    • bu yaşananlar cinsel birliktelik oluyor mu?

• çok sevdiğim ve ondan başkasıyla olmayacağımı düşündüğüm için ve ısrarlarına kıyamadığım için.hata yaptığımı düşünüyorum ama artık çok geç

0|1
    0|1
    • hala aynı kişiyle birlikte misin ? neden hata olduğunu düşünüyorsun ?

• bence bu durumu çözmelisin. zevk almamana sebep olan şeyi bulmalısın. yoksa sorun olur.

• cinsellik zevk ile birleşmeli ki ilişki sürsün.

Erkekler Ne Diyor 4

• Zevk için yapılıyor, ayrıca evlenmeden seks yapılmaz diye bir şey yok, o kişisel bir şey, yani adamın inandığı değerler evlilik dışı ilişkiyi yasaklıyorsa yaşamaz. Bana göre cinsellik hem kadın hem de erkek için çok önemli bir ihtiyaçtır ve bu ihtiyaç için evlilik gibi son derece riskli ve ağır bir yükü almak son derece gereksizir.

0|0
    0|0
  • Sevdikleri adama karsi koyamadıkları ya da o adamı hissetmek için olamaz mı yani?

1|0
    0|0
    • sence sebep bu mu ?

• Sen daha çok büyüyecek çok şeyler yaşayacaksın...

• daha çok şeyler yaşamam için tecrübelerine ihtiyacım var.

• Kızlar seni sallamamış;)))))))

0|0
    0|0
  • yapmayan yok gibi bişey ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...