Sevgilinizin bakire olup olmadığını nasıl öğrenirsiniz ?

Bakireliği önemseyen biriyim ve karşıdaki bakire değilse bunu gizleyebilir, yalan söyleyebilir hatta hiç sevgilim olmadı diye yalan söyleyenler bile var. Tabi hiç bir sır ebedi değildir, eğer evlendikten sonra öğrenilirse bu şey felaket olabilir. Peki bakire olup olmadığını nasıl öğrenirsiniz ?

Güncellemeler:
çoğu insan geçmişinde utandığı şeyleri gizler ya da her şeyi aktarmaz bu konuyuda gizleyen epey var, hatta bir sürü sevgilisi olup yaa sen benim ilk aşkımsın diyen insanda epey çok. Geçmişte yaşadığı ilişkiyi anlatmaması büyük olasılık, bunu öğrenmenin yolları yok mu ? Hiç tecrübesi olan yok mu ya da sevgilisi olan, geçmişinden eminmisiniz onun nasıl ?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Akilli adamsan anlarsin hal ve hareketlerinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bakarak ya da sarhoş edip konuşturarak baktın olmuyor, yatarak

0|0
    0|0
    • zaten yatan kız önceden de yatmıştır.

• tabi, ama hc yatmamişsa yatarakda senn bozma imkanın var

• ben zaten bekarete önem verdiğimden söz ediyorum sen diyorsun bekaretini boz, o zaman benim dürüstlüğüm nerde kalır ? Ben bakir olduğumdan bakire istiyorum, bakir olmasam neden bakire isteyim eşitlik bunun neresinde

Erkekler Ne Diyor 7

• Her zaman sormuşumdur her o konumdaki kız arkadaşlarıma.. Yalan bir yere götürmez kimseyi

0|0
    0|0
  • karşındakinin dürüstlüğüne bağlı. başka şansın yok.

0|0
    0|0
  • Evet arkadasim aynen bu zamanda helal sut emis namuslu kiz yok

0|0
    0|0
  • kardeş merak etme genelevdeki hayat kadınları bile artık kızoğlan kız olabiliyorlar. hepsini geçtim ters ilişki yaşar oral filan takılır birtek vajinadan almaz al sana namuslu bakire kız (!).

0|0
    0|0
  • görücü evlen ev kızıyla tanışmaya bak ailen bulsun sen evlen

0|0
    0|0
  • evlilik boyutuna gelıyorsan ortada yalan olmamalı kaldıkı eşin olucak kişide bu konuya önem verdiğini biliyor olucak ve hala seni kandırıyorsa zaten o evllik uzun sürmez bı yalan söyleyen başkada yalanlar söyler.evlilik güven üstüne kurulur.

0|0
    0|0
  • El feneri ile bakarız * doktor muyuz biz

0|1
    0|0
Yükleniyor...