Kadınlar mı daha azgın yoksa erkekler mi?

Evet arkadaşlar eşit şartlarda kadınlar mı daha çok cinsellik ister yoksa erkekler mi

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• kadın her ihtiyacını karşılayabilecek tek bir erkek ister, erkek tek ihtiyacını karşılayabilecek tüm kadınları arzular. ama engeler e katılıyorum. kadın sevdiği hoşlandığı adamı kurutur cinsellik acısından daha aç olur :))

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkek azgin bir erkege tel numrasi ver az inle heme gelde gelir

kadin sade hoslanirsa azgina dönüsür

0|4
    0|0
    • bak işte kendin söylüyorsun :) o erkeği azdıran siz siniz :)

• Ilginc geldi bana söylediğin. Bir resim ile telefon numarasi verilir mi?

• eklesende bizde eklensek.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadının azgını erkeğin tecrübelisi olduktan sonra azgınlığın önemi yok

0|1
    0|0
    • senin bu dediğin durum çok ileriki durum

• kadınlar :) çünki erkeklerinde azmasının sebebi onlar :)

0|1
    0|0
  • kadınlar daha azgın. avlanabilmek için herşeylerini ortaya koyuyorlar. sen hiç taşşak dekolteli kıyafet giyen erkek gördün mü :)

1|0
    0|0
  • Genellemek yanlış. Ama, ortalamada bence eşit. ama, erkeğin her beğendiği kadına dibi düşer. Kadınsa, daha tek eşlidir. Birisinin onda cinsel duygular uyandırması için daha fazla kriter gerekir. Erkek nicelikte çok; kadınsa nitelikte çok azgındır.

0|0
    0|0
  • kadını azgını fena olur. sadece gururu fren yapar. gurur olmasa erkekler kibrit kutusu gibi bir deri bir kemik kalır.

0|0
    0|0
  • Kadınlar baraj gibidir musluğunun kontrolü sağlamdır (istisnalar vardır) , erkekler okyanus gibidir musluğun contası yoktur (istisnalar vardır) .

0|0
    0|0
  • erkekler gibi gözüküyor ama kadınalr daha azgın ama anlamaz her kes :)

0|0
    0|0
  • kadınlar çok azgın

0|0
    0|0
  • kadınlar daha fazlaymış ama inanamıyorum benden daha fena ise duvara falan tırmanması lazım:d

0|0
    0|0
  • kadınlar daha azgın benceee

0|0
    0|0
Yükleniyor...