Sevgilinizle yattıktan sonra ondan soğur musunuz?

Dikkatimi çeken bişey oldu. yatan kızlara bakıyorum evlenicem bakire değilim ne yapcam dio yattıkları kişi çocuğunun yanında değil neden soğuyor musunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• eyer sorun olmuyosa kıza yada erkeye vermek ii olur tabi ver ama seç verirken :D :)

gösterip vermezsen hem sinin için hemde karsındaki için zor olur o gece geçmez :)

1|0
    0|0
    • :D :D :D

• anlam veremedim si,zin :D:D:D demenize ne demek istiyorsanız söyleyin benden Sır çıkımaz

Erkekler Ne Diyor 4

• ya yattığın insandan bilmem :) tiksinti geliyor yaa :)

tabii aşk sözcükleri ile başlamadıysa sadece yatmaksa amac yatam sonra defolup gidebilir :)

bu kızın elinde olan birşey değil :) erkek istediğini elde ettikten sonra kapıyı üstünüze kapatabilir ;) güvenmeden girmeyin yatağına :) vermeyin :) :) :) :)

0|0
    0|0
  • kadınlar erkeklere genelde duygysal yaklaşıp mantıklı düşünmüyor neredeyse çoğu erkek yatapa atmak için uğraşıyor elde ettikten sonrada biz ayrı dünyalardanız masalı ile ayılıyor çok dikaktli arkadaşlar seçmek lazım yoksa hüsran ile sonuçlanırsınzı

0|0
    0|0
  • neden soğuyayım canım...benimle özelini paylaşdığı için daha çok severim.ama .hayal kırıklığına uğramışsam o zaman belki..soğuyabileceğim kişiyle yatmama bile gerek yok.beni sinir etsin yeter...

0|0
    0|0
  • aynen öyle özelini kimseyle paylaşmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• heves bu yüzde herşeyin bir sonu vardır hayatta ve son ! her zaman bu böyle

0|0
    0|0
    • hımm demek bu yüzden gösteripte vermeyen kızlar iyi

• bazen soğumam için yatmam bile gerekmiyor o kadar diyeyim.

ancak benim örneklem gruptan farkım, kendimi bakire gibi 'yutturma' derdinde olmamam. beğenmeyen gelmesin, bu kadar basit olay...

0|0
    0|0
    • iyimişş özgüvenine hayram kaldım :)

• olayı basit görüyosun demek bizde seni tanımak istesek mümkün olurmu ? acaba yanlış anlama ve kızmasan sevinirim biraz ters bir yaklasım belkide

• mümkünsüz yeteLor, mümkünsüz...

Yükleniyor...