Dış gebelik mi bu? Kanamam var yardım!!

Geçen ay ilişkiye girdim normalde d.kontrol hapı kullanıyorum bitmişti adetim başladı adet bittikten 3 gün sonra ilişkiye girdim. İlişkiden 5 6 saat sonra ertesi gün hapı aldım tekrar doğum kontrole başladım şimdi hapım 3 gün önce bitti normalde bittikten 2 gün sonra adet oluyodum ama bugün oldum dün gece kaşıklarım ağrıyodu hala ağrıyo adet olurken bu yaşıma kadar hiç kasığım ağrımamıştı dış gebelikte kanama olurmuş veya implantasyon kanaması üstüne görmemi bu ? Hamilemiyim nasıl anlıycam ya. Dış gebeysem eğer ölüme kadar yolu var onu geçtim hastaneye gitsem 1 ay oldu bebek ultrasonda görülecekmi yardım ya DIŞ GEBELİKTE KAŞIK AĞRILARIYLA AZ BİR KANAMA OLURMUŞ ŞU AN ÖYLEYİM.

Güncellemeler:
Sacma sapan yok evli degilsin gibi yorunlar yapmayin 5 aylik evliyim duzenli dogum kontrol kullaniyorum cunku cocuk istemiyoruz !

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Doğum kontrol hapı ile birlikte neden ertesi gün hapı kullandın ki?

0|0
    0|0
    • Doğum kontrol bitti adet basladi adet bittikten 3 gun sonrasi esimle bu durum oldu o sirada dogum kontrol almiyodum

• Hapa ara verdiğin günler dede korur eğer 1 ayı geçtiyse düzenli kullanım.İkisi bir arada kullanılırsa zaten dış gebelik riski olabilir.Jinekoloğa git bence kısa süre içinde.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence sadece mevsimsel degişiklikler ya da soguk algınlıgı ile ilgili birdurum var. Eletteki buradan birseyler soyleyebilmek hayli güç ancak dış gebelik oldugunu zannetmiyorum.

İçinde bir kusku varsa bir doktora gorun bence ancak kendini hurafelere kaptırmadan once 2-3 gun beklemek her zaman faydalıdır.

Geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun yenge enişte mercimeği fırına vermiş :D

0|0
    0|0
  • Dış gebe fila değilsin arkadaşım..Bu ertesi gün haplarının düzensiz kanama gibi yan etkileri olabiliyor..Bu ay böyle geçer endişe yapma yoluna girecek ...

0|0
    0|0
    • Altta okumussunuzdur Ahlak bekcisi bir arkadasim bana cozum yolu uretecegine evli olmadigimi dusunup hakarette bulunmus ben bu can havliyle evlilik mi dusuneyim sagligimi mi? Dip not gectim zaten. Fakat evli olmasam bile bu dusunce yanlis dahada gerildim stresim ikiye katlandi ustelik..

• siz öncelikle sakin olun.Burda olumlu cevaplarda çıkar olumsuzlarda. Moralinizi bozmayın dediğim gibi içtiğiniz hapın yan etkisi bu...Düzelecek...:)

• Doktora git ve muayene ol

Böyle sitelerde saçma cevaplardan başka bişey bulamazsın

1|0
    0|0
    • Allta yazan sacma insana bakarmisin ya evliyim yazmadim diye ettigi laflara bak. Ben korkuyla panikle yazmisim adam evliyim yazsaydin diyo RABBIM akil versin boylelerine

• Bilmeden konuşanlar çok, kaç yıllık evlisiniz?

Kızlar Ne Diyor 2

• doktora gidip muayane ol. ciddi bir durum allah kolaylık versin burada herkes dalgaaya alıyor, doktordan dinle doğru bilgileri

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı kullanıyosan tekrar neden ertesi gün hapı alıp hormon düzenini sarstın ki? üstüste farklı farklı hormon hapı alıp yükleme yaptığın için muhtemelen vücudun şaşırdı. kanında gebelik testi yaptır

0|0
    0|0
    • Adet olabilmek icin ara verdim adet bitti 3 gun daha kullanmamistim ondan aldim o hapida

Yükleniyor...