Cinsellikte korunmak ne kadar mutluluk verebilir ki?

cinselliğin temel kurallarından biride korunmaktır.bir taneside prezervatif olduğuna ve kullanım alanınında geniş olduğuna göre yoruma açık bir soru geldi aklıma.koruması açısından oldukca pratik olsada memnun olan var mıdır .

0|2
318

En İyi Kız Görüşü

• Ben aylık yapılan doğum kontrol iğnelerinden oluyorum. Tüm ay boyunca hiçbir tehlike yok ve 100% koruyucu.

Prezervatifi hem sevmiyorum hem de bende alerjik etki yapıyor. Ayrıca seviştiğim erkeğin spermleri ile içimi doldurması bana büyü keyif veriyor.

0|3
    1|0
    • Hap kıllanma yapabilir kızda:)

• gruplara devam mı @KumruSahin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence kadın seviyorsa korunma açısından en pratik yol.Hapları içmek kadın açısından zahmetli olabilir ya da başka yöntemler.Herşeyi kadından beklememek lazım.

1|0
    0|0
  • ben halimden memnunum, dandiklerinden kaçınmak lazım patladığı oluyo.

sevgilime ne olduğu belirsiz ve metabolizmasını olumsuz etkileyecek haplar içirmektense bu çok daha kullanımı kolay ve sağlıklı orası kesin.

0|0
    0|0
  • prezervatifin kullanım alanı geniş değil ki sadece 5 yaş altı çocuklarda balon şişirme amaçlı kullanılıyor

0|0
    0|0
  • bende hoslanmiyorum ama mecbur kalinan durumlarda en güvenilir yöntem.Peki siz hoslanirmusunuz prezervatif kullanilmasindan ?:-)))

0|0
    0|0
    • hayır bende hoşlanmıyorum.kullandırmıyorum zaten.

• kim isterki zevklerinden ödün vermek

• kisiden kisiye degisir zevk kavrami siz sonuna kadar herseyi acikca bir cinsellik yasamak isterken baska biri bu zevkten ödün verebilir ama bende size katiliyorum helede cinsel zevkten ödün vermek ahmakliktir ...

• bence özgürlük demek cinsellik ilişki sen buna dizginleme koymuş oluyorsun teni tenine degecek ıcındeki volkana bir volkan daha eklenecek ki o sıcaklıkları hissedeceksinki içindeki haz tavan yapsın prezervatife hayıırrrrr...

0|0
    0|0
  • korunma yönünden en etkili araçtır

bugüne kadar sadece birkaç kez kullandım

ama hiç sevmem.bayanların da hoşlandığını sanmam

et ete temas etmeli

ama çok dikkatli olmalı hastalık açısından ve hamile kalma açısından...

0|0
    0|0
  • kesinlikle zevki düşürüyor.uzun zamandır cüzdanımda bir iki tane duruyordur.üşenmedim baktım son kullanma tarihi bile var 2010 yazıyor.

0|0
    0|0
  • Sevgilime doğum kontrol iğnesi yaptırıyorum, Rahatız yani :) ayrıca içine boşalmak iki tarafada keyif veriyor...

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum korunmayı doğal olmalı

0|0
    0|0
  • bazen yırtılsada ben herzaman kurunmaktan yanayım

0|0
    0|0
    • güvensiz olduğunu sende kabul ediyorsun tani.

• hayır hayır.%50 lere gönül bağlarsak çok şeyleride risk altına almazmıyız.

• fala düşünürsen yok olursun, korkarsan başına gelir ama bu tedbirsiz davranmak anlamına gelmez sen evlisin kocandan bile hastalık bulaşma ihtimali var onunla yatarken hiç korunmayı düşündün mü büyük ihtimalle hayır cevabını vereceksin buda hayatta %50 ihtimalinin herkezin kabullendiğini gösterir.

• vajinanın sıcaklığını hissetmeyeceksem ne anlarım o s.kişten dicem valla..

0|0
    0|0
  • süper ince modelleri var.tırtıklı modelleri var.en temizi spiral taktırma

0|0
    0|0
  • şapkasız çıkmam

0|0
    0|0
  • En iyisi doğum kontrol hapı. Ben kılıf geçirmem ya yırtılırsa :))

0|0
    0|0
  • bir kere kullandım ama 1 dk sürdü cıkardım fırlattım:) bildiğim yoldan devam

0|0
    0|0
  • ilaç daha iyi kauçuk parçasıyla ne kadar mutlu olabilirsin ki

0|0
    0|0
  • Gaz maskesi ile gül koklanır mı?

1|0
    0|0
  • deneyim oldu diye bi sorsana :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2