Gay arkadaşımın benden hoşlanmabilme ihtimali?

Çok yakın arkadaşız yaklaşık 4yıldır ve benim ondan hoşlandığımı da biliyordu hatta olmasam da aşık olduğumu falan sanıyordu geçen sene anlattı bana gay olduğunu hatta şu an biriyle de birlikte ama nasıl desem kafa yapımız aynı ve bana davranışları o kadar samimi ki kulağıma saçlarıma falan dokunur böyle sınıftayken durup dururken uzun uzun bakar hem gay olup hem ilgisi olabilir mi yoksa arkadaşlığımıza güvenerek mi böyle davranıyor sizce he bir de hiç kız gibi davranıp giyinmez görüntüsü hareketleri normal erkek şimdiden teşekkür ederim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence normal hareketleri tanıdığım bir kaç öyle arkadşlarımın hareketleri hatta. onlar biraz daha duygusal kız gibi derler ya. hani normal erkekler gibi sert değiller. yumuşak yani :) emin ol normal hareketler bunlar :) seni sevmiş ve benimsemiş yani :)

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorum için büyük ihtimal haklısınız :)

• onlar sevgilerini belli edebiliyo:) " Cem Yılmaz | Kadın ikna etmek için yaratılmış " bunu izle sonra bunu oku:) yetiştirilme tarzı bir erkek gibi olduğu için öyle insanlar çekinmiyo ve belli edebiliyo içindekileri :)

• Biliyorum izlemiştim :) sadece bir keresinde eğer bir kızla evleneceksem bunun ben olduğunu söylemişti ortak arkadaşımız anlattı böyle dediğini bana da. ama aynen kesinlikle dediğiniz gibidir :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşına, arkadaşlığına sahip çıkmaya devam et ;) 5 yıldız ;)

1|1
    0|0
  • Bak canım, eşcinsel erkekler yapıları gereği genellikle kızlarla daha yakın arkadaş olurlar ve kızların yanında daha rahat olabilirler. Sen sadece ona ilgi duyduğun için onun sana karşı olan hareketlerine arkadaşlıktan daha fazla bir anlam yüklüyorsuun. Bak mesela ben de kız arkadaşlarıma karşı öyleyim. Eğer ilişkisi varsa zaten olmaz. Bu arada belirtmeliyim ki eşcinsel bir erkek/bayan , kadın/erkek gibi görünecek diye bir şey yoktur. Bir eşcinsel erkek sakal bıyık bırakkabilir veya bir eşcinsel bayan makyaj yapabilir. Bence pek ümitlenme. Biraz zaman geçtikten sonra eminim ki senin ona karşı olan ilgin de azalacaktır. :)

0|0
    0|0
  • gay hormanel problemlerden doğar. zamanla düzelebilir. zor ama hormon tedavisi ve piskolog desteği alması lazım.

0|0
    1|1
    • Ben anlamıoyrum, nasıl oluyorda kulaktan dolma bilgilerinle doğrusunu biliyormuş gibi konuşuyorsun. Eşcinsellik 1973'te Amerikan Piskiyatri Kurumu tarafından DSM'den 1990'da da Dünya Sağlık Örgütü tarafından hastalık kateogerisinden çıkarıldı. Aşağıda da türkiye psiiyatri kurumunn açıklamasını okuyabilirsin. Günümüz bilim dünyasında eşcinsellik, heteroseksüellik kdr normal ve doğal kabul ediliyor.

link

• Artık kafalarına bir kez yerleşmiş ya!

• O senin çok yakın arkadaşın. Sana dokunması normal.

0|0
    0|0
  • Hoşlanabilir evet

0|0
    0|0
  • herşeyi hayırlısını dile kardeşim sıkma canını

0|0
    0|0
  • çocuk belki biseksüeldir :))

0|0
    0|0
  • evet hoşlana bilir neden hoşlanmasın bu kişinin adı ne demiştin.

0|0
    0|0
    • İsmini söylememiştim önemi de yok zaten

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu an erkek birisiyle mi birlikte :D

1|0
    0|0
    • Evet :) ve bana da anlatıyor

• Yok neyse ki o tür bir yapım yok :) o anlamda olmasa bile beni sevdiğini bilmek bana yetiyor :)

• kıyamam yaa :)

• çok şanslısın keşke benimde gay arkadaşım olsa :(

0|0
    0|0
  • Gay ise hoşlanmaz ama biseksüel ise hoşlanabilir

1|0
    0|1
Yükleniyor...