Sağlıksız olduğunu bildikler halde neden anal?

kızlar Sağlıksız olduğunu (geneli)bildikleri halde neden anal seks yapar? götüne giren şey zevk verir mi.

sonucta cok yapıldıgında ilerde hastalıklara sebep olabiliyor

bakirelı kbozulmasın diyeyse onlar ztn bakire diel

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Arkadaşım merhaba,

Bilinenin aksine önlemi alındığı ve doğru yapıldığı sürece anal seksin sağlık açısından hiçbir sakıncası yoktur...

0|1
    0|1
  • Bu kadından kadına değişir. Genelde nasıl olur ise olsun anal seks sağlıksızdır. Anal seksi sadece işin uzmanı ile yapabilirsin. Temizliğine, bakımına özen gösteren biri ile.

0|0
    0|0
  • Tabi ki erkeği "bakireyim" diye kekleyebilmek için..

Bunda bekaret budalası erkeklerin de suçu var tabi..

0|1
    0|0
  • ''Arkadan yardırıyorum çünkü kendimi kocama saklıyorum''

0|2
    0|0
  • sapkınlık ,özentilik ,bağırsak fetişistliği, bok fetişistliği , i*nelik vs .. adını ne koyarsan artık

1|1
    0|1
  • önlemlerini alirsan hicte sagliksiz ve zevksiz deyil.

0|1
    0|0
  • göt onun delik onun, sana giren çıkan ne

0|2
    0|1
  • tamamen katılıyorum görüşüne. bir kız bana gel anal yapalım dese elimin tersiyle iterim, iğrenç bir olay.

1|0
    0|1
  • Şeytan rahat durmuyo (şeytana suç ata ata bir hal olduk).

Biraz elleyince arkadan zevk alınıyo.

Tabiki zararlı.

Ama şeytan işte.

0|0
    0|0
  • Sorun çok güzel. Düşüncene kesinlikle katılıyorum. Erkekler ne anlıyor o iğrençlikten ? Gereksiz yaa

0|0
    0|0
  • haklısın canım çok haklı

0|0
    0|1
  • yok ya zevk vermior

0|0
    0|2
  • analsız seks olur mu ya

0|1
    0|0
  • nasıl ki travestilerde anal yapmak ve yaptırmak bir sapkınlık ise aynı durumdur analdan zevk alan bayanlar çok var ancak hem haram hem sağlığı tehdit ediyor hemde kalıcı hasarlar bırakıyor Allah ıslah etsin.

1|1
    0|1
  • Vajinayı okşarken bir yandanda anala sokmak harika oluyor

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de severim acikcasi. Vajinal seks kadar olmasa da zevk aliyorum ama cok sik yapilmasi dodgru degil. Iliskim oludugnda ayda 1 kere falan yapardik, o da ben istedigimde.

0|2
    1|0
  • Namusluyum diye geçinmek için asdsda

0|0
    0|0
  • hastalığı bilmem de bir halta benzemiyor. erkek yapıyor, bitiyor sıkıntı olmuyor ama kadına eziyet. tuvalete giderken acıyor, içi kaşınıyor bilmem ne. orası o olaya uygun olsa ne acı olur, ne başka bişey. yaşamadan etmeden, p*rnolardan gördükleriyle burada müthiş, kadında zevk alır bilmem ne diye sallıyorlar

2|1
    0|3
  • analsız olmaz

0|5
    0|2
Yükleniyor...