Görücü usulü evlilik ve cinsellik?

En son ayrıldığım kızla cinsellik konuları falan herşeyi konuşmuştuk evlendiğimizde olacakları falan, birde çok istekli birisiyim arada kaçamaklarımız oldu ama cinsel açlığım kızı bunalttı, olmadı ayrıldık. En son çare ailemin bulup tanışacağım kızla evlenicem sanırım.

Sorum şu bu kızın cinselliğe bakış açısını nasıl öğrenebilirim. Hani bir şekilde o konuyu açtığımda aileme oğlunuz sapık derse çok istekli birisiyim. sadece cinsellik için evlenilmez ama cinsellik olmadan da evlilik pek yürüyeceğini sanmıorum.kendi tanıştığım kızlarla olmuyor hepsinde üzülen ben oldum. Evlenen kız sonuçta o işin olduğunu bilip evleniyor soğuk olur mu arada kaldım kafam çok karışık.

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Oglunuz sapik derse ne ya koptum :D

0|1
    0|0
    • çok istekli biriyim daha önceki sevgilim onu demişti ayrılırken :(

• Aynen :D

• işte o konular falan kız bana en sonunda dayanamadı sapık dedi :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• sporla falan enerjini atmayı dene. her kız kaçar bu şekilde

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum

• valla görücü usulü öyledir dostum. kapalı bir kutu. içinden ne çıkacağı şansına

• kendi bulduğum kızlarda dengesiz oluyor kalakaldım ortada :))

• o iş içinde evlenilmes ki

0|0
    0|1
    • o iş için evlenilmezse evlenmelerin çoğu neden cinsellik yüzünden bende bilmiyorum..

• ben sadece o iş için evlencem demedim tamam herşey iyi güzel ama kızın cinselliğe bakış açısını merak ediyorum ya tamamen zıtsak bu konularda beni çok sevse de benimle o konuları istemezse falan geliyor aklıma

• severse kesin arzular.ama cinsel problemleri olabilir bu önemli konu şansa kalacak senin

• belli bir zaman geçtikten sonra ufaktan ufaktan konuyu açarak fikrini öğrenebilirsin.seks olmazsa ewlilik yürümez diye düşünüyorum.ewliliğin temelinin seks olduğunu düşünürsek o kızda biliyordur.bence bu zamandaki kızlar erkeklerdende çok istekli we çok bilgileri war.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evlendikten sonra cinsel hayatını sen ayarlayabilirsin. elbette o da bişeyler yaşamak isteyecektir. evlilik cinsellik olmadan geçmez. ayrcıa, evlednğin zaman zaten bri süre sonra cinselliği istemezsin. hem iş hayatı sosyal hayat vs işin içine girince, cinselliğe vakit bie bulamayacaksın.

0|0
    0|0
    • şuan çalışıyorum zaten belki evlenince stres falan olursa borç harç dediğiniz gibi cinselliği düşüncek vakit kalmayabilir. ama şuan çok istek var

• o istek bende de var. kendine oyalanacak bişeyler bul. organizayonlara katıl

• dostum seks evliliğin mihenk taşı bence de. ben de çok azgınım ama partnerimle birlikte olsam dahi çok üstüne gitmiyorum. hani sabaha kadar istese birlikte olurum ama o sıkılınca anlıyorum kesiyorum yarıda. sanırım karşı tarafın isteklerini keşfetmen sana yardımcı olabilir.

0|0
    0|0
  • Sen bu yapidaysan o hatunu da kaçırırsın elinden. Biraz dizginle kendini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...