O gelen kan kızlığımın kanı mıdır yoksa zorladığı için mi kan gelmiştir?

Lütfen Olgun Kişiler Cevaplasın

Erkek arkadaşımla bir kaç kez birlikte olduk ama benden kan gelmedi ya esnek ya da kızlığımın olmadığını düşündük. Sonra başka bir ilişkide vajinama iki parmağını soktu ve çok fazla kan gelmeye başladı. İçerisinde iki yer olduğunu söyledi. Birinin çok dar diğerininde normal ilişkiye girdiğimizde penisinin girdiği yer. Bende kontrol ettim gerçektende öyle. Dar kısıma parmaklarını soktuğunu söyledi. Canımda yanmadı anlamadım ne olduğunu.

Şimdi sorum şu. O gelen kan kızlığımın kanımıdır yoksa zorladığı için mi kan gelmiştir? Kızlığımın zarıysa neden normal ilişkide benden kan gelmedi

Güncellemeler:
Benim için gerçekten çok öenmli bir soru gerçekteçi cevaplar vermenizi istiyorum bende sorularınızı gerçek olarak cevaplicam

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük ihtimalle senin zarın iki odacıklı (septate) link şeklindeydi ve bir odacık diğerinden geniş. Penis geniş olandan girdiği için yırtılmayıp parmakla dar tarafı zorlayınca yırtılma ve kanama olmuştur.

0|0
    0|0
    • Evet işte kasteddiğim bu gerçektende iki yer var kendim baktım bakmasam tamam dicem ama öyleydi biri daha geniş normal ilişki sırasında girdiği yer diyeri çok dar bana orayı zorladığını söyledi. Yani o dar yerdemidir kızlığım zorladığı için mi kan gelmiştir

• Rica ederim. Eşinin her konuda uzman olmasını beklememelisin. Hijyen kuralları bir yana, kendini zevkini değil senin mutluluğunu düşünmeli. Senin anlattıklarından çok sevdiğin için kırmamak için geri çeviremediğini, keyfini yapmasına müsaade ettiğini anlıyorum. Erkek dişisini memnun edecek ki erkekliğini hissetsin.

• 6 senedir sevgiliydik 1 senedir nişanlıyız kısmetse düğünümüz yakın vakitte hiç bana dokunmaya dahi tenezzül etmezdi hakkıdır adamdır dedim kabul ettim ama korktum çünkü korkuttular beni ölmeyen adamı öldürdüler düşün. İlk birlikte olduk bişey olmadı esneğimdir dedim içim rahatladı ama başka yollarla kanatınca korktum bende. Teşekkür ederim size

Erkekler Ne Diyor 15

• saçmalamak istemiyorum ama iki yer dediğiniz parmağınızı soktuğunuz an vajinanın iç kısmının parmak yönünde esnemesi sanırım.yani iki ayrı yer yok siz parmağınızı yukarı ya da aşağı iterseniz o yönde esniyor.aksi takdirde anatomik bir farklılığın var demektir.kan gelip gelmemesi tamamen esnekliktendir.yırtılma olsa canın yanardı

0|0
    0|0
    • Hiç canım yanmadı anlamadık zaten normal ilişkideyken daha fazla canım yanıyodu. Yani kızlık zarına bişey olduğunda canım mı yanar?

• kızlık zarından demedim kan gelme sebebi zar olmasa yani zorlanmaya bağlı bir yırtık olsa canın yanardı demek istedim

• Şimdi anladım demek istediğinizi

• Arkadaşım merhaba,

Kızlık zarı bir kaç çeşittir... Muhtemelen parçalı kızlık zarın vardı ve ilişki sırasında penis zara denk gelmiyordu...

Parmağınızı sokunca da zarı yırtmış oldunuz...

0|0
    0|0
    • Parmak daha kısa penis daha uzun benimde aklımı karıştıran olay bu

• Çok doğru haklısınız

• Zaten ilişkiye giriyordunuz, bu şekilde de olsa kızlığın bozulması iyi bir anlamda...

• iki yer olduğunu söyleyen arkadaşın bu işleri yaparken demekki bilinçsiz bir şekilde yapıyor iki yer diye bişey yok onuda nerden uydurmuş öyle kafası baya iyiymiş demekki bu konunun çok yönlü açıklaması vardır

0|0
    0|0
    • İki yer dediği ... ıııı nasıl açıklanır bilmiyorum ya

• Bilmiyorum işte halimi anlatmaya çalıştım ne kadar anlatabilirsem bilgisi olanlardan yardım diledim aksi takdirde doktora görünmem gerekicek

• tereddüte kapılmana gerek korktuğun gibi birşey yoktur

• Tıbben kabul edilmiş 7 tip kızlık zarı vardır. Kimisi cinsel ilişkide kanamazken kimisi ters bir hareket ile yırtılacak kadar hassas olabiliyor. Penis girdiği zaman kızlık zarı yırtılacak diye bir kural yoktur. Ancak dışarıdan müdahale ile olacak başka türlü bir giriş kızlık zarının yırtılmasına sebep olabilir. Bunu söz ya da senin anlattıklarına dayanarak söylemek asla doğru olmaz. Kızlık zarının yırtılmış olması ile ilgili doğru cevabı ancak yine tıp verebilir

0|0
    0|0
    • 7 tip mi anlaşılan benim doktora görünmem gerekicek

• Icini rahatlatacak en net cevabı doktor söyleyecektir.

• Kadın vajinasında iki delik vardır biri idrar deliği diğeride cilnsel deliği idrara sokamazsın küçüktür imkansızdır geriye bir delik kalır cinsel delik ona sokmuştur kızlık zarı esnektir belli olmaz bazen 10 veya daha fazlasında kızlık bozulmaya biliyo yani esnektir

0|0
    0|0
  • kızlık zarın esnek ise ilk başlarda anlamamış olabilirsiniz. iki parmakla o esnek zarda yırtılmıştır büyük bir ihtimal. iki parmakla orantısız zorlama olmuş.

0|0
    0|0
    • Tırnağı değdiği için mi yırtılmıştır

• tırnaktan olacağını sanmıyorum. parmaktaki eklem yerleri sert şekilde germiş olabilir. eğer parmaklarını kanca yapıp soktuysa içine.

• bence çok spesifik bir soru sormuşsun, burada bu konuyu ancak anatomi bilenler ve jinekolog üyeler cevap verebilir. atmasyon yanıtlara pek inanma.

jinekoloğa gitmek istersen devletin fişlemesine karşı özel bir hastaneye gitmende fayda var.

0|0
    0|0
    • Birde nişanlımın doktora gittiğimden haberi olsun istemiyorum yani doktor hasta ilişkilerini gerçekten önemseyip önemsemedikleri konusunda şüpheliyim

• Peki bildiğiniz hastane ?

• trakyada yok malesef :/

• kızlık zarın esnektir muhtemelen parmağıyla soktuğunda tırnak vs zarar verdiği için kanama olmuştur

0|0
    0|0
    • Yani kızlığımın kanı olduğunu mu söylüyorsunuz yoksa zorladığı için mi kan gelmiştir

• zarın esnek yapıdaysa bu penisin teması ile zarar görmeyebiliyor yani penis ne kadar kalın olursa olsun iç kısmından geçebiliyor esnek olduğundan açılabiliyor ama parmağını soktuğunda zorladıysa bir de tırnak vs zarar veriyor ve kanama olabiliyor

• Çok zorladı yukarıdaki arkadaş kızlık bozulsaydı canın acırdı dedi benim canım falan acımadı hiç nasıl kan geldi anlamadım bile

• o ara yaklaşan bir adet dönemin yoksa evet muhtemelen kızlık zarının bozulmasından dolayı gelen kan. ilişki esnasında neden bozulmadığı konusundaki soruna gelince, bozulur endişesiyle yeterince sokmamış olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Yok hayır dibini hissediyorum diyordu ki öyle yani bende hissediyordum

• o zaman esnek olduğu sonucuna varıyorum ben. penisinin tamamını sokarken bozulmayıp parmaklarken bozulmasının nedeni de penis başıyla parmak yapısının farklı olması. penis başı yumuşak olduğu için yırtamayabilir ama parmak öyle değil.

• Maalesef kızlığını bozmuş neden parmak sokturdun ki...

0|0
    0|0
  • kızlığının kanı canım o zaman esnemiş olabilir parmaklada yırtılmıştır

0|0
    0|0
  • :) ilginç millet nelerle ugraşıyoryahuu

0|0
    0|0
  • kızlığının zarı apış aranda değil beyninde :) bundan daha olgun cevap bulamazsın

0|0
    0|0
    • Öyle tabiki ama benim beklediğim cevabın olduğu yer orası :)

• bilmiyorum,onu uzmanına sorucan,kim ne bilsin buradan:)

• iki deli var tabi bii çişini yaptığın yer biri penisin girdiği yer

0|0
    0|0
    • Vijanadan bahsediyorum

• vajina da tabi şimdi çıkar ayı dudakları iki delik göreceksin üsteki çişini yaptığın ye küçük

• penisi küçük mü?

0|0
    0|0
    • Hayır büyük

• rengi neydi kanın?

• Tırnakla kanatmıs olması da muhtemel...

Kızlar Ne Diyor 1

• 7 senelik sevgilin ölse gerçekten bekareti mi düşüneceksin ? Mantık ilişkisi galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...