Nedir bu bakire fantezisi?

Evlenmek için bakire kız isteyenlerden bahsetmiyorum özellikle bakire kız bulup sevişip atanlardan bahsediyorum. Ego tatmini için mi yapıyorlar bunu nasıl iğrenç bir istek bu ya ?

0|0
0|43

En İyi Erkek Görüşü

• Şerefsiz kızım onlar

3|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 42

• ona ego denmez ŞEREFSİZLİK denir. onlara insan da denmez.

3|0
    0|0
  • Yahu adam zorla mı yapıyor? Tecavüz mü ediyor?

Alan memnun veren memnun, size ne?

"kandırıyor" demişsiniz.. piyasada karşı cinsi kandıran tek insan onlar mı?

ayrıca karşısındaki kişi geri zekalı mı? reşit değil mi? bilerek ve isteyerek yatmıyor mu?

0|1
    1|1
    • şimdi buda doğru kim ne derse desin

• Ben diyorum ki adam kıza seviyor gibi davranıyor umut veriyor (sırf bekaretini almak için) ertesi gün tekmeyi basıyor. Ben şu an bu olayın çirkinliğinden bahsediyorum bunu 20 yaşında birine de yapsan yanlış. Dediğin gibi haksız yere tekmeyi basanlar var ama şu an konu bu değil

• Ya tamam anladım da,

ister ertesi gün tekmeyi bassın ister 2 yıl sonra, ne fark eder?

4-5 yıl kullanıp sonra uyduruk bahanelerle ayrılan erkeğe bir şey demiyorsunuz ama.. onun yaptığı da aynı.. hatta daha beter.. çünkü yıllarınızı da çalmış oluyor.. ama ne hikmetse onun adı aşk oluyor, bununki ise şerefsizlik..

• 27 Yaşındayım Kız Arkadaşım Olmadı Yani Sevgili Olarak Birinden Hoşlanmıştım Açıldım Ama Karizma Tip Dedi İstemedi Bazı Genç Bayanlar Karizma Olsun Yakışıklı Olsun Tipi Olsun Vs İstekleri Oluyor Karşılarına Dürüst Biri Çıkıyor Yok Sende Benim Aradığım Özellikler Deyip İstemiyor İstedigi Özelliklere Sahip Olanlar Sevğili Oluyor Bir Hafta Yada Bir Süre Sonra Erkek Bekaretini Alıyor Kullanıyor Bırakıyor Sonra Vay Başıma Gelen Diye Aglıyor Bence Bu Soruyu Sorarken Birazda Kendi Cinslerinizi Düşünerek Hareket Edin

0|0
    1|0
  • Herşeyde böyle değilmi?

Sıfır daire istersin.

Sıfır araba istersin.

Giyilmemiş elbise istersin.

Markete gidip kutusu açılmış gıda almassın.

Çürümüş meyve almazssın. Tazesine bakarsın.

Yani her zaman yenisini istersin. Bir defa elde edince o talep gitmez.

Bir defa giyilmemiş elbise aldıktan sonra ikinci elciye gitmessin.

1|0
    0|1
  • Aynen bu sebeple yapıyorlar... Anaları doğurmamış bu piçleri, hepsi sıçılarak gelmiş dünyaya...

0|0
    0|0
  • Ege tatmini yapıyorlar. Kızlar da kanmasın.

Erkeklerin belli bir yüzde 35-40'lık bölümü var bütün kızlar aynı erkeklerden hoşlanıyor. Diğer erkeklere de ancak masturbasyon yapmak düşüyor. Eee bu yüzde 35-40'lık adamlar birsürü kız arkadaş edinince kızlara değer vermiyorlar. Ne kadar kızla birlikte olsam o kadar kar gözüyle bakıyorlar ve her türlü kızla ilişki yaşamak istiyorlar. Siz de erkeklerin tatlı sözüne kanmayın.

24 yaşındayım daha bir tane bile kız arkadaşım olmadı. Bakirim. Benim gibi efendi erkekleri sıkıcı buluyorsunuz ya hak ediyorsunuz. Yanlış anlama çoğunluktan bahsettim sana karşı söylemedim. Tanımam etmem zaten seni.

0|0
    0|1
    • 24 yılın patlamasını yaşamıssın be dostum :D

• Hangi şehirdesin sen :D

• İzmirde yaşıyorum öğrenci evinde.

Ailem Bursada yaşıyor.

Ara sıra istanbul'a gelip gidiyorum.

• Benim öyle bir fantezim yok. Bakire olan biri ile ilişkim olacaksa bundan emin olup olmadığını, gelecek garantisi asla vermediğimi, olası bir ayrılıkta bununla ilgili olarak konuşmanın anlamsız olacağını söylerim. Her şey tamam ise o zaman sorun yok demektir.

0|0
    1|0
  • valla bakıre kız bana gel sevişelım dese bile yatmam onunla ya kimsenın hakkına girmek istemem kul hakkı sonuçta

2|0
    0|0
  • öyleleri şerefsiz.

1|0
    0|0
  • acizlikten başka bişey değil ya. İlla bakire bakire nedir bu millet anlamadım ki. İnsanlar neyin kafasını yaşıyorlar.Artık kafalarını kaldırıp bakmaları lazım. İnsanların at gözlüğü takmalarını anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • bakire olupta kaybeden kızların bir çoğu sksin bir çok şeklini uyguladıktan sonra bakireliğini kaybediyor açıkçası onların zaten bakire olduklarını da düşünmyorum zar olsa ne yazar olmasa ne yazar

0|0
    0|0
  • bakire fantezisi yaratan siz kadınlarsınız.

bugüne kadar hiç kimseye bakire misin diye sormadım.

hiç biride bakireyim ben olmaz falan demedi.

takılmayın artık bu tarz şeylere.

0|0
    1|0
    • Ben takılmıyorum bakireliğe. Ama bakire bir kızı kandırıpta yattığı gün terkeden insanlardan nefret etmeme engel değil bu

• Saçma sapan bir fantazi olmalı , hiç zevkli olacağını düşünmüyorum , hele bir kez yaşayan tekrarını istemez bence

0|0
    0|0
  • tecrubelılerı doyuramayan andavallar el degmemıs kızların uzerınde boyle bır saplantıya sahıp olabılırler...

0|0
    0|0
    • Evet mantıklı bir yaklaşım

• bakire ya da tecrübesiz kızlardan hiç ama hiç haz almayan biriyim. azıcık mantıklı ve tecrübesi olan hiç bir erkeğinde bunu istemeyeceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • iğrençten de öte bence.böylesini bulup bacısını onun gözünün önünde yapacaksın dicem,bacısının suçu ne.iyisimi onu biberli penis ile arkasına sokacan:))))

1|0
    0|0
  • 1.) Tecrübeli olması daha iyi

2.) Yani çok inançlı biri değilim aslında ama, yinede başkasının günahına bu kadar girmek istemem.

0|0
    2|0
    • İşin günah kısmını geçtim herkesin bir ilki oluyor sende birinin ilki olabilirsin. Ama bazılarının özellikle bakire kız arayıp sevişip atmalarını anlamıyorum. cinsel açıdan hiçbir güzelliği yok ama adamlar bayılıyor kız bozmaya

• seks için canım seks dürtüsü bakire bakire olmayan dinlemiyor seks yapıp kendini tatmin etme başkasını düşünmeme canım

0|0
    0|0
  • Bakire bir kız evlenmeden bozduruyorsa o kızda sıkıntı vardır ..

bakire her zaman bakire kalır

2|0
    0|0
  • onlarda insani duygu yok

0|0
    0|0
  • bu tür insanlar için kelimeler kifayetsiz kalıyor.

0|0
    0|0
  • olayın espirisi şu. bakire kızla anal seks yapma oranı daha yüksektir. benimde bu sebeple yaptıklarım oldu çünkü.

0|0
    1|0
    • Ben kızı bozmaktan zevk alanlardan bahsediyorum

• hayatına giren ilk erkek olmak ona kendisini aşık ettirmek için yapılmış bir tuzaktır.

• ilk defa senden duydum bu bakire kız fantezisi olayını. eğer amaç sevişmekse kızın bakire olması hiçbir erkeğin işine gelmez ki.

0|0
    0|0
  • sadece sevişmek için bakire aramam.. test ettim ..tadı yok..

0|0
    0|0
  • Öyle bir isteğim yok mendil mi bu kullanıp atar gibi

0|0
    0|0
  • Bakire olmayan kız bulamadıkları için...

0|0
    0|2
  • kızlar kendisi isitiyor kardeş

0|0
    0|2
    • Onu demiyorum. Gerçekten özellikle bakire kızları bulup kandıranlardan bahsediyorum. Özellikle bakire seviyolar

• kızların ilki olmayı mı ? kızlarda isteyerek veriyorlar herşeyi yapıyorlar namuslarını veriyorlar hemde küflü bir yatakta. sonra erkeklerin peşinden koşuyorlar

• Anlamayan cevap yazmasın nolur ya

• ''bilerek ve isteyerek yatmıyor mu?''

Neyi bilerek yatıyor. Ben sana söyleyeyim. Bu tür erkekler iki türlüdür. 1.tip yavşaklar 2.tip piçler

1.tiptekiler kızı yatağa atıncaya kadar el bebek gül bebek aman tatlım aman iki gözümler yatağa atıp tekmeyi basarlar.

2.tiptekiler cooldurlar kendini bozmazlar avlarını türlü psikolojik işkenceden geçirirler. Av en sonunda cinsel yönden fedakarlıklarda bulunarak aşkına aradığı karşılığı bulacağına inandırılır. Tabi sonu hüsran olur.

Tüm bunlar olduktan sonra bu senin dediğin cümle onlara söylenir. ''bilerek ve isteyerek yatmıyor mu?'' Hayır bilerek ve isteyerek yatmıyor. Birinin kendini çok sevdiğini ve ne olursa olsun ömür boyu kendine sahip çıkacağına inanarak yatıyor.

1|0
    0|0
  • kendini gerçeklerştirememiş, cahil, mahalle arasında birisinden duyduğu için bunu birşey zanneden kroların, kendilerininde anlam veremediği bir istektir bu.

0|0
    0|0
  • valla benim çevremde öyle birisi yok... böyle fntazileri olan adamların asılması lazım...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...