Bakire değilim, ilk geceyi nasıl sorunsuz atlatırım?

Üniversite yıllarında 4 yıllık bir ilişkim vardı ve o kişi ile birlikte oldum. Yalnız daha sonra mezheplerimiz farklı olduğu için ayrılmak zorunda... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım seni buralardan yargılamak herkese kolay. Gıt söyle demek de kolay. Boşver bunları demek de kolay. Kendı kararını kendın vereceksin.

İnanki burda herkes farklı konuşuyor. Kaafnın içinde kile sesler bur daha fazlaşıyor.

Sürüstlüğüde yalanıda dogruyu sen biliceksin.

Çok seven adam senı bırakmaz. Gördum bunu ben bır arkadaşımda kzı da böyle ne yapsam ne etsem dıye dolanıyodu. Ona da erkek arkadaşı zorlyarak bırlıkte olmuştu. Neyse bız söyle söyle dıye ısrar ettık.. Çocuk kendını yerden yere atmış ılk zamanlar ayrılmışlar ama dayanamış evlendıler 2 tane de çocukları bılmıyorum.. BU ancak senın karşında kı adama baglı ıste karaını kendın vereceksin...

Keşke bu bekaret konsuuusunda bu kadar tantana olmasa. Oysa keçilerde de var..

• +1111111 hatasız kul olmaz bunu bu türk erkeklerinin beynine bir türlü sokamadık

• Öncekileri Göster
    • Pozitif... bende tecawüze uğradım we damağımda kalan tek tat kusmuktur! salak salak hikayeler uydurup bakirelik tabularınıza anlamlı bişeyler bulacaksınız diye bari bu noktaları kullanmayın. Bunun acıdan we zülümden başka bir tadı yoktur. We erkekler için ilk aşkı önemlidir ama her kadın için değerli we önemli olan son aşklarıdır en tatlısıda odur.

• 3ay

@yokoylebisey ya anlamadığım millet uzay teknolojisi geliştiriyor siz erkeklere laf sokma derdindesiniz. Adam bakire bir kızla evlenmek istiyorsa, bakire kızda bunu kabul ediyorsa kime ne? Sen bakir misin ki bakire kız istiyorsun diye çatmak çok anlamsız. Bu iki kişinin anlaşması ile ilgili bizleri ilgilendirmez ki.

Mesela bir kız uzun erkekle evlenmek ister kimse kıza sen kısasın uzun erkekle evlenmek istiyorsan sende uzun ol demez! bir kız çok yakışıklı bir ekekle evlenmek istediğinde de sen fazla güzel değilsin az yakışıklı biri ile evlen de demez. Bekaret konusuna da aynı şekilde yaklaşılmalı. Adamın beyni bakire kızlara karşı ilgi duyacak şekilde çalışıyor ne yapalım yani

Zengin erkekler hiç kızlara sen benimle evlenmek istiyorsun ama sen zengin misin ki zengin erkekle evlenmek istiyorsun diye soruyor mu, illa bir denklik aramamak lazım.