• Sor
  • Bence

Bakire değilim, ilk geceyi nasıl sorunsuz atlatırım?

Üniversite yıllarında 4 yıllık bir ilişkim vardı ve o kişi ile birlikte oldum. Yalnız daha sonra mezheplerimiz farklı olduğu için ayrılmak zorunda kaldık 5 yıl sonra hayatımda yeni birisi oldu nişanlandık ve 3 ay sonra düğünümüz var onu çok seviyorum, yalnız bakire olmadığımı bilmiyor ve ben ona bunu söyleyemem o bunu hak etmiyor.Lütfen bakire olmayıp evlenenler o geceyi sorunsuz nasıl atlatırım, deneyimlerinizi paylaşın buna çok ihtiyacım var,lütfen...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Arkadaşım seni buralardan yargılamak herkese kolay. Gıt söyle demek de kolay. Boşver bunları demek de kolay. Kendı kararını kendın vereceksin. İnanki burda herkes farklı konuşuyor. Kaafnın içinde kile sesler bur daha fazlaşıyor. Sürüstlüğüde yalanıda dogruyu sen biliceksin.Çok seven adam senı bırakmaz. Gördum bunu ben bır arkadaşımda kzı da böyle ne yapsam ne etsem dıye dolanıyodu. Ona da erkek arkadaşı zorlyarak bırlıkte olmuştu. Neyse bız söyle söyle dıye ısrar ettık.. Çocuk kendını yerden yere atmış ılk zamanlar ayrılmışlar ama dayanamış evlendıler 2 tane de çocukları bılmıyorum.. BU ancak senın karşında kı adama baglı ıste karaını kendın vereceksin...Keşke bu bekaret konsuuusunda bu kadar tantana olmasa. Oysa keçilerde de var..

• +1111111 hatasız kul olmaz bunu bu türk erkeklerinin beynine bir türlü sokamadık

• Öncekileri Göster
    • Kız stochlom sendromunu kalbınde yaşamış. Saçmalıgın danıskası Pozıtıf..
      Dinine baglı ınsanlar harıcı erkek hemonyası bekaret işte bak korkunuz bu zaten başşka erkeklerle kıyaslank. Ve yetrsız olmanız :D:D

• Pozitif... bende tecawüze uğradım we damağımda kalan tek tat kusmuktur! salak salak hikayeler uydurup bakirelik tabularınıza anlamlı bişeyler bulacaksınız diye bari bu noktaları kullanmayın. Bunun acıdan we zülümden başka bir tadı yoktur. We erkekler için ilk aşkı önemlidir ama her kadın için değerli we önemli olan son aşklarıdır en tatlısıda odur.

Erkekler Ne Diyor 22

• "Bakire olmadığımı bilmiyor ve ben ona bunu söyleyemem o bunu hak etmiyor." demişsin ama yalan söylenmeyi ve kandırılmayı hak ediyor demek sana göre. İnsan sevdiğini kandırmaz. Dürüst olmalısın. O geceyi sorunsuz atlatmanın yolu bu konuyu takmayacak bir eş bulmandır.

• Bu tip soruları gördükçe 'namus bakirelik bacak arasında değil, beyindedir' diyen arkadaşları görmek istiyorum buralarda. Nedense hepsi toz.. :) Eğer bakireliğinizi verdiğiniz oğlan size yakın değilse, bir daha hiç görmeyecek, karşınıza çıkmayacaksa diktirin ve bu sırrı ömür boyu saklayın.Yok eğer yakınsa size ve de puştluk yapma ihtimali varsa açıkça konuşun evleneceğiniz kişiyle.

• yanlış düşünüyosun

• Namus ne bacak arası nede kafadadır, namus senin kalbindedir!
      İki kuruş kar için, üç günlük sefa için insanlarla yaptığı ticarete hile karıştıran adam, işçisinin sigortasını yapmayıp onu karın tokluğuna çalıştıran işveren vb. pek çok ahlaksızlığı marifetmiş gibi icra edebilen kişiler eve geldiğinde karısından kızından "İFFET" lerini yani onun gözünde namuslarını korumalarını istiyor...
      Bu arkadaşımızı numusunu korumamış olarak suçlamaya hakkın yok!
      Önce Kötüye Kem laf et! Sonra gel burda bir

• Ticarete hile karıştıran, işçinin sigortasını vermeyip onu karın tokluğuyla çalıştıranlar hakkında topik açılsın onunla da ilgili görüşümüzü söyleriz.

• internete bak .türkiyedede bir site satıyor .sahte kızlık zarı .ilişkiden birkaç saat önce takıyomuşsun ilişkidede kana benzer bir sıvı çıkarıyor..diktirmek de başka bir çözüm ancak nikahtan birkaç hafta önce olması gerekiyomuş.gelelim bekaret hapı konusuna .hiç deneme.ölüme kadar götürebilecek yan etkileri varmış

• HYMEN diye bir ürün...
      En doğrusu herzaman Dürüst davranabilmektir!

• bir erkek olarak yalan bir hayat yaşamaktansa doğruyu tercih ederim

• evleneceğin insana dürüst, açık ve net olamıyorsan laf olsun diye mi evleniyorsun? ilerde o ilk ilişkinle ilgili birşeyleri öğrenirse temlli gözünden düşersin asla güvenmez sana.. şiddetli geçimsizliğe doğru yelken açarsınız... seni böyle sevemeyen kabul etmeyen erkekle zaten evlenme..

• Salak mısın çek karşına konuş. Benim sevgilim de aynısını yapmıştı, söyleyince şutladım kızı. Neyi zorluyorsun, olan yine sana olur. Bir filmde vardı, şişeye tavuk kanı koy, battaniyeyi kaldırma. O yataktan tuvalete gidince kanı yatağa dök. Hahaha ne komik aq, rezillik ya. Kızların bu kararsızlığı zaten işleri çıkılmaz hale getiriyor. Seni kabullenmeyen biri ile neyi zorluyorsun ki ;)

• Kendin ve onun için dürüst davranıp konuyu anlatman lazım.. Tabi bu senin hayatın!

• bence söylemelisin, gerçekten seviyorsa çok fazla problem olmayacaktır bence..

• nişanlın nasıl biri geri kafalı gibimi anlayaşlımı yani konuşabileceğin biri ise açık açık anlat bir hata yaptım de ama laftan anlamayan biri ise esnek dersin

• Acikcasi ben ilk olmak isterim. bu konuda zar dikimi yapilabiliyor. senin icin bir kucuk arastirma yaptim. ilgilenip internete bakarsan sen belki daha kolay yoldan halledebilecegin birsey bulabilirsin. ARS-MEDICAL hospital polanya / Szczecin

• Peki bir ömür vicdan azabı ne olacak. Bence oalyı baştan anlat iki tarafta olayı bilsin.

• Valla ne desem bilemedim ama zor bir durumdasın. İşin en başında konuşmalıydın biraz geç kalmışsın.

• Baştan söylemek en güzeli. Diktirmek falan karşı tarafı resmen keriz yerine koymuş olursun. Onunla bir ömür nasıl yaşarsın. Ben size birşey sorayım ilk bakireliğinizi verdiğiniz erkeği unutabildinizmi? onun tadını, hazzını unutabilirmisin? Buna vereceğin cevaba göre devam edeceğim. Fakat dürüst olarak söyle...

• bunu ona söylemelisin ona bunu yapamam diyorsun ama o gece bu öğrenilirse daha güç bir durum olacak oda seni seviyorsa bunu anlayacaktır keşke böyle birşey olmasaydı ama oldu işte doğruları konuş aşk dürüstlük ister ve önünde hiç bir engel duramaz geniş ol rahat ol ve bunu ona anlatmanın yollarını ara bence

• benim de universite yıllarımda dört yıllık bir ilişkim olmuştu ve kız arkdaşım bekaretini bana vermişti.. Aşkıımmm yoksa yoksaaa yoksaa...

• bence dürüst ol...eğer çok iyi bir insanda böyle birşeyi hak etmiyorsa,zaten seninde ona saygı duyarak dürüst olmanı gerektirmezmi?kandırılmayaı hak ediyor mu?korkmana gerek yok,seni terkedeceğini sanmam...sanılanın aksine erkekler o detayı o kadar önemsemezler.bu olayı çözmende yardımcı bile olabilir...alıştırarak,uygun bir dille anlat...yinede kandırmayı istiyorsan adet gününe denk getir...

• ben o çocugun yerinde olsam sana çok samimi söylüyorum.. gelip bnm karşıma güzel güzel konuşsan bile seni bırakırdım sen önceden başkasının olmuşsun benim degilki! sen onunsun bnm degil! ayrıca mezhepler farklı die ilişki bitermi demekki birbirinizi sevmiyordunuz..

• herkes diktirmesinden filan bahsetmiş de burada yaşamış olduğu her ne kadar geçmişte olan duygular içinde yaşamış olmuş bitmiş, kendi bedeninde yaşamış .o dönemde evleneceği kişi yok yani neden zorluyorsunuz yaptın ettin git diktir olayını.? Herkes geçmişinde birşeyler yaşamıştır yaşadıklarından dolayı bir pişmanlık filan duymuyorsa nasıl karşı taraf kadın da bundan bir pişmanlık duymamalı(yaşadıklarını isteyerek yaşadıysa istisna durumları söylemiyorum farklı yerlere çekilmesin konu ) .Sırf kan aksın olayıysa maksat diktirsin .Ama buna karşıyım erkek olarak belki benden önce neler yaşadı kim bilir kimler ile onu demesini bekliyorsunuz anlamış değilim ... ilk geceyi sorunsuz atlatmak için söylemelisin bir şekilde ... seviyorsa anlar herhalde takmaz bakireliğine...

• walla herkes doğru söylemiş de ben de eklicem... eğer tutucu biriyse fazla geciktirmeden söyle derim

• itiraf et bence..al karşına konuş..

• yalan söylenilmeyi de hak etmiyor bence. önceden söle ne olacaksa olsun.

• atlatamazsin guzelim isin zor sahsen kiz arkadsimi dunyalar kadar sevsemde bir baskasiyla yattigini ogrendigim an hersey biter

• Sen hile peşindesin.Kimi kandıracaksın? Eşini.Evliliğin ilk günü büyük bir yalanla başlayacaksın..Sonra ne kadar sürecek? Niye bunu nişanlına önceden söyleme cesareti göstermedin? Dürüst olmak zor değil mi? Hala dürüst olmak yerine kolay sahtekarlıklar peşindesin.O erkek seni kızlık zarın için almadı sevdiği için aldı.Yazıkki o bunu bilmiyor.Sonra ne oluyor biliyormusun? Düşündün mü? İnsanların güvenlerini çalıyorsunuz.Bu yüzden sevgilerde yalan oldu.

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende bakireliğimi tecawüze uğrayarak iki ay önce kaybettim. we inşAllah denildiği gibi kızlık zarı geri altı ay içinde kendsini bulur cok zorlanmadığı için oyle bir ihtimal warmış ama eger zarım kendisini bulmazsa ben kocam olucak insana yalan soylemek istemem. Birde şu açıdan düşün ya ewlendıkten sonra öğrenirse... diğer açıdan elbette ki bunu senin yüzüne wuracaktır ama söyle ona, geçmişinle yargılamasın bir cahillikti de senden o hayatında yok iken ona sadık olmasını beklemesin. Tabi yine en doğrusunu sen bilirsin ama bu konuyla ilgil yalan soylemen onu keriz yerine koymaktan başka bi işe yaramaz.

• geçmiş olsun allah yardımcın olsun

• Arkadaşım ben seni anlıyorum.Karşındaki insanda bakir olmayabilir bunu sana söylemeybilir ama sen onun pipisine bişeyine bakarak anlamayabilirsin.Veya sana söylediginde bu senden önceydi sorun olucak ne var diyebilir ama sen bunu dediginde kıyamet kopartır bu türk erkekleri.alan veren hesabıyla bakıyordunuz ne oldu şimdi herkesin namus bekçiliğe soyunuyorsunuz? Evet yapmışın 4 yıllık ilişki ciddi bi ilişki böyle şeylerin yaşanmasını normal buluyorum arada aşk varsa bi çekimde olucaktır tabiki.O incecik zar yüzünden kızlara namus yok diyen zihniyetin de içine tüküreyim! Çok seviyorsan erkek arkadaşına 'asla' söyleyemeyecegini düşünüyorsan bulundugun ilde veya sana tavsiyem uzaklık olarak yakın illerin birinde bi jinekolog ile görüşmen ve onla birlikte bi çözüm bulman.İnsanlara bağırsak duvarından vajina yapıyorlar da bi kızlık zarı müsvettesinin canını sıkmasına izin verme emin ol çözüm bulucaksın.Mutluluklar canım bir ömür!

• bir de herkes işsizlikten yakınır, dediğin gibi herkes namus bekçisi

• ya bakirse ne olacak peki? delikanlı adam yok mu bu dünyada ben sana söyleyeyim tonla var.

kimse silah zoruyla ilşkiye girdirmiyor, yaparsan sonuçlarına katlanacaksın demektir. duygusal ve gerçekten seven erkek zor kabul eder. kabul edenden ise çok hayır bekleme.

• benim de sevgilim var yoh ya alla alla ben niye bekliyom 21-c otobüsünüohhhh canıma değsin kendi derdine yan ;)adamıda kandır diktir bir taraflarını sonra o vicdan azabı ile nasıl yaşarsın onuda sen düşün

• Bayanların aforozuna uğramışsın:) rekor eksi sende sanırım:)

• Öncekileri Göster
    • deli ya :)))

• helal sana souldancer delikanlı kızsın!

• seni sevseydi isteseydi 4 yıl önceki mezhep farkından bırakmazdı aşk engel tanımaz canım şimdiki nişanlını seviyor musun bir başkasından sonra sevebiliyor mu insan yeniden?

• adet kanınla

• Onu kimse yemez, Dürüstçe anlatması daha iyi değil mi?

• iğrenç ya.. bu bi karaktersizliktir :S

• diktir zarını

Yükleniyor...