Gogus ameliyatı?????????????? ?

benim sol gögsüm 12 yaşlarındayken falan ezildi ama kesinlikle cinsellik falan alakası yok yanlış anlamayın. arkadaşım yüzünden her neyse. işte sol gogsum o günden beri hiç büyümedi. ama sağ büyüdü! işte biri dümdüz biri büyük oldu. arada 5 kat falan fark var. doktor sola silikon koyalım dedi eşitlemek için çünkü arada ciddi fark var. sizce insanlar buna dışarıdan nasıl bakar ?

Güncellemeler:
nasıl bakar derken yani estetik olayına aaa silikon koydurmuş kesin ors diyemi yoksa falan yani?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların ne dediğine bakıcapın bir probleminin olduğunu düşünmüyorum.çok kişisel bir şey bu.nasıl söliyim bilmiyorum ama eşit değilse kendin tuhaf olduğunu hissediyorsan e prosedür oysa baska bir yöntemi yoksa nacizane fikrim tabiki yptır.o bu şu herkes konusur yani kendince ne bakıcaksın insanlara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• başkalarının düşüncesi seni etkilemesin onlara ne ön yargılı davranan insanlar daha çok kibirli ve egosunu tatmin etmek isteyen lerdir salla kime ne

0|0
    0|0
  • güzel bi' operasyon geçirirsen kimse anlamaz bile rahat ol. hem kimse bilmesin canım kim bilecek. Kimse de anlayamaz zaten öyle derinlemesine incelemeden.

0|0
    0|0
  • bence farketmezler bile

0|0
    0|0
  • tamam da senin mazeretin var ors luk yapmak için taktırmıyorsun ki. kendine güvenin de artar hem, hayatını etkileyen bir durum yani.

0|0
    0|0
  • derler kardeşim derler bizim insanlarımız bilmeden yorum yapmayı cok sever

0|0
    0|1
  • Bence ihtiyaç çünkü hem senin psikolojini etkiler, sonuçta hem sen hem karşındaki da rahatsız olabilir. Silikon var diye istemeyen birisinin aklından şüphe ederim. Sağlığın ve görüntü için yaptırman gerekli, ha sağlık açısından ne gibi gerekli olduğunu belki doktor varsa sana açıklayabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sonuçta senin ki gerekli bir durum.. diğer göğsünle aynı boyutta olacağı için kimse aa silikon demez merak etme...

1|0
    0|1
  • İnsanların bilmesine gerek yok ki canım benim. senin durumun keyfi olmaktan çıkmış, zarurete dönüşmüş. ben olsam yaptırırdım.

0|0
    0|0
  • insanların ne dediği çok mu önemli göğüs senin ve 5 kat fark diyosun baya varmış ben o farkı kapatmayı isterdim yani

0|0
    0|0
    • biri dümdüz kaldı hiç büyümedi baya fark var ama mesela evleneceğim biri ay silikon koydurmuş birine falan diye kötü düşünürmü :(

• hissedilirmiş yani

• zararı yoksa silikon yaptırmalısın çünkü hiç bir erkek öyle istemez,iki memeyide dolu dolu görmek ister :)

• Insanlarin nasil baktigi seni niye ilgilendirsin ki? Onlara ne? Canin istedigi icin de taktirabilirsin. Birakin o neder bu ne dusunur diye yasamayi

0|0
    0|0
Yükleniyor...