Başından kısa süreli evlilik geçmiş bir bayan 2-3 ay kadar

Fakat hala bakire

Kim olduğu önemli değil sevgiliniz olabilir, kardeşiniz, arkadaşınız ya da bir akrabaniz.

Ne düşünürsünüz bu durumla ilgili? Biraz garip değil mi?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan hayatında böyle durumların yaşanabilecegi herkes tarafından artık bilinmeli,yadırganacak bir durum yok, özel durumda ise başkalarını ilğilendirmez, bakirelik konusunda da onu kişi kendi bilir,kendi yaşar,başkası buna yorum yapamaz

1|0
    0|0
    • teşekkürler, keşke detaylı olarak konuşabilseydik, cevabı biraz sezgilerimle yazdım,

Erkekler Ne Diyor 17

• garip ama olmayacak iş de değil. 1 yıl ilişki yaşayamamış eşler var.

kasmadan dolayı girmemiş olabilirler.

adam iktidarsız olabilir twitteri ötmüyordur.

ters ilişki yaşıyor normali yaşamamış olabilirler

yalaşıp emişmeyle yetinmiş olabilirler

birinin tiksindirici sağlık sorunu olabilir

1|0
    0|0
  • Böyle bir şey yaşamış olmana üzüldüm, gerçekten, kavalın sesi, uzaktan tatlı gelir, bir de o hüznü yaşayan, içinin yalnızlığını, derdini, nefesine döken çobana bakmak lazım.. hüznünü haykırmak için çıkardığı sese, insanlar ezgi diyor, tuzu kuru olanlar, acıyı yaşamayanlar diyebilir..

Burada paylaştığın için, sende yaşadıklarını dışa vurmuşsun ve en güzelini yapmışsın..

Atalarımız, her şey de bir hayır vardır derler, dilerim, senin içinde, bu gelişmeler, hayır getirir..

Bundan sonraki adımlarda, içinden gelen herşeyi dolu dolu yaşarsın..

1|0
    0|0
  • Olduğu gibi kabul etmek en mantıklı yol değil mi

1|0
    0|0
  • bakire olmadığını bilsem bile hakkında ön yargılı davranmam .olağan ve doğal karşılamak gerekli .önemli bir sebebi varki kısa sürede boşanmak zorunda kalmış olabilir .nedensiz ,sebepsiz ayrılık veya boşanma olmaz elbette .bakire olması kendisi için önemlidir .sevgilim olsa eğer bakire ya da değil önem vermem .ben daha çok sevgisine ve bana olan yakınlığına önem veririm

1|0
    0|0
  • ilk kez duymuş olmam

1|0
    0|0
  • vajinismus olabilir, başka tür bir problemi de olabilir..

Öyle bir sevgilim olmasını istemezdim.. Olursa da, cinsel bir kusuru olmadığına emin olmam gerek..

1|0
    0|0
  • Benim bir arkadaşım dul ama hala bakire olduğunu söylüyor. Ben de arkadaşım olduğu için inanıyorum. Neden garip olsun ki?

1|0
    0|0
  • Daha önce duyduğum bir kaç olay vardı, olabilir.

1|0
    0|0
  • "Oluyor böyle şeyler. Benim için sorun değil. İnsanlar ölüyor yolda yürürken, 1 boşanmak mı sorun oldu ?" diye düşünüyorum, hatta "Çocuk yoksa hiç sorun değil" diyede ekliyorum peşinden :D

1|0
    0|0
  • kocası i*neymiş becerememiş derim

1|0
    0|0
  • Mümkün , hatta böyle bir durumu biliyorum

1|0
    0|0
  • amaç için evlenmiştir diye düşünürüm

1|0
    0|0
  • çok garip..! olamaz öyle bir şey yahu 2-3 ay diyosun

1|0
    0|0
  • nasıl bır kocaymıs o ve o nasıl bır kadınmıs kı bakıre kalabılmıs derim

1|0
    0|0
  • evliliğin bitme nedeni bile olabiliyor ten uyuşmazlığı gibi bişi şaşıracak bişi yokki canım

1|0
    0|0
  • İyi olmuş, yol erkenken kurtulmuş diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • böyle bir olay duydum yakınlarımdan kız bakire boşandı ve gidip doktordan rapor aldı bekaret raporu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...