Regl döneminde tüm kadınlar mı istekli olur?

3 hafta önce arkadaşlaydım. Durup dururken eski sevgilim '' Seni istiyorum lütfen gel'' dedi. Başkası mı acaba lan ne oluyor dedim durup dururken olunca. İstekli olduğu dönemmiş gittim evine. Bakire ve seks istemiyor. Bende çıkarkende sadece sevişmiştim. Kendimi düşünmedim hiçbir zaman. Bir defa bana oral yapmış değil ama ben 4 5 defa yaptım midem bulansada. Biraz hassasım. Neyse..

Adet gören tüm kızların regl döneminde seks isteği tavan yapıyor mu ?

Yoksa belli bir yaştan sonra mı ?

Tüm kızlar masturbasyon yapıyor mudur ?

Yani tüm kızlarda/kadınlarda istek var mı?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir combo'cu daha aramıza geldi. Xperin kutlu olsun

0|0
    0|0
    • Anlamadım desem ? :D

• Ha combo derken üstüste soru.

Jeton geç düştü. Günde 3 hakkım var. 1 ini demin kullandım biride bu :D sormuşken tam sorayım dedim.

• Hizli sordum combo yaptım diyorsun yani :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Adet zamanı hormonlar tavan yapıyo her bayan istekli oluyor o zaman yas fark etmiyo

0|0
    0|0
  • en istekli olduğumuz dönemlerdir evet. düz duvara tırmanma pozisyonuna gelmişliğim vardır :)

0|0
    0|0
  • Adetden once cok istekli oluyoruz ve bu yaşla alakası yok sadece bazı kisilere göre değişir libinisuna bağlı olan birsey

0|1
    0|0
    • Telefondan bağlandım İcin yanlış yazmış telefonun bilgisayarı evet yanii kimi insan çok istekli olur kimi ise o kadarda değil hormonal birsey :-)

Erkekler Ne Diyor 3

• olum adetken oral mı yaptın cidden

0|0
    0|0
    • Şöyle söyleyim. O istedi ben yaptım. Hangi dönemde olduğunu da bilmiyorum. Sadece çok istekliydi. Ama adet mi olacaktı adetten mi çıktı vs sormadım.

• Kızların en istekli olduğu dönemin adetten önceki zaman olduğunu duymuştum ve sevgilimle o dönemde yakınlaşabiliyoruz o da o zaman can atıyo :D

1|0
    0|0
  • yok yarısı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...