Hem karısıyla gününü gün eden hemde...?

Eski sevgilm öz kuzeni ile evlendi. ama evlendikten itibaren hatta nişanlıykende hep bana mesajlar atıp ark kalmak falan istiyordu. unutamıyorum falan diyordu. ama bir arkadaşım görmüş onları bugün duydum ki. karısıyla bir lokantada yemek yiyordu. ve markete alışverişe gitmişler. madem karısıyla bu kadar iyi neden bana mesaj atıyor? aramızda cinsellik olmadı

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gönül eğlendirmek denir buna . Sen karşı tarafın sözlerine ya da davranışına bakıpta beni seviyor mu acaba gibi düşüncelere sakın girme hayatının hatasını yaparsın. Akıllı ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• karısını sevicek

senide SK icek mevzu bu .

1|0
    0|0
    • karısını sksin niye kafayı bana taktı bu kdr ısrarlaa

• özellikle ikinci soruna hayran kaldım ve kulağıma küpe olucak bu :)

• Minnettarım :D dilerim çok mutlu bir hayatın olur . kendine cici bak iyi akşamlar .

• ya olursa diye bekliyor

1|0
    0|0
  • evli olduğunu bildiğin halde onun mesajlarına karşılık veren sen?

kim daha suçlu acaba...

1|0
    0|0
    • karşılık verdigimi nerden çıkarıyorsun?

• kıskançlık diyelim. sevgilindi zamanında ve sanırım o terketti seni. var böyle tipler. ayrıldığı halde ya çamur atar ya laf sokar ya seviyorum gib mesajlar atar. çamurlaşırsa yakında şaşma.

• sürekli o ayrılıp geri dönüyordu bende barışıyordum ama daha barışmadım. barışmak için bayağı uğraşmıştı barışmadım o da kuzeniyle evlendi. onu unutabileceğime inanmıyor. yok beni sevdigin kadr sevmezsin baskasını, birbirni unutamayız falan diyorr. peki ama beni niye kıskansın ki hala dedigin gibi eskii sevglsym ben karısını kıskansın

• alısverise cıkmak ve yemek iyi iliskilerinin oldugunu mu gösteriyor.

2|0
    0|0
    • arada iyi bir ilişki olmasa beraber bir şeyler paylaşırlar mıydıı? neden beraber yemeğe gitsinler, alışverişe gitsinler

• bence evli bir cift icin gayet dogal bisey, özellikle alısveris.

• eşi tek başına da yapabilirdii

• Belki senden de ekmek cikar diye okta atiyodyr yv.sak

1|0
    0|0
  • ilk cümleden sonrasını okumadım. ne midesiz insanlar var a.q

2|0
    0|0
  • Araba ev aldırmadan metresi olma derim

0|1
    4|0
  • çok eşlilik durumu.

1|0
    0|0
  • Son cümle açıklıyor ya işte

cayırt

1|0
    0|0
    • cinsellik olmadı ve olmayacağını biliyor

• Farklı tadlar almak istiyodur .

1|0
    0|0
    • 1 haftalık evliykende mi

• güzel laf mı ettin ki şımarayım

• İltifat ettim sana . : ) Haddini aşma manasında . : )

• seni metresi yapmak istiyor hala soruyor musun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni kendine kapama yapmak istiyor. Hangi erkek metresine karımla çok mutluyum demiş ki bugüne kadar. Akıllı ol, kendini kullandırma.

1|1
    0|0
  • Ensest vakası 9.

1|0
    1|0
  • adamın karısı bunları yapması çok doğal.erkek mılletı anlamadınmı doyumsuz olur.ondan sıkılınca senı arar senden sıkılınca karı der koluna takar gezer

3|0
    0|1
Yükleniyor...