Erkekler ne düşünüyor; sizce bir bayanda bakirelik önemli mi?

sizce bir bayanda bakirelik önemli mi? ne kadar önemli ? herşey kızlık mı demek ? evleniceğiniz kadın bakire değilse evlenmez misiniz?

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Ben bir kadının dış görünüşünü severim önce, aklını severim sonra, hamaratlığını severim, kültürünü, saygısını, sevgisini severim...

Güler yüzlülüğünü severim, giyim tarzını, dinlediği müziği severim...

Fiziğini severim, tenini severim, gözlerini dudaklarını severim, sevişirkenki sıcaklığını severim önce, onunla konuşabilmeyi hayal kurabilmeyi severim...

İnançlarını severim, kıyafetlerini, takılarını, makyaj malzemelerini severim...

Çoraplarını, ayakkabılarını, çantalarını, saç kurutma makinesiyle saçlarını kurutmasını severim...

Yemek yiyişini, gülüşünü, bakışını severim, göz yaşları severim kadının, özlemlerini, yazısını severim, bacak bacak üstüne atışını severim...

Yani iş bekarete gelene kadar kadının o kadar çok şeyi var ki sevilecek, tüm bunların farkında olup, herşeyin bir zar olmadığını bilen, en amiyane tabiriyle si-kiştiyse bundan da zevk almış olmasını severim...

Bakire değilim, beni artık kimse sevmez diyen kadını neden seveyim?

2|2
    0|2
    • ya mükemmel yazmışsın +111111111 bravoo

• Hayır demek mi bu?

• siktir ordan yaarrrrraaaammmmm... kıza yaranmak için ne bulduysa yazmış sonrasında benimle evlenirmisin, samimiyim demiş... lan daha karşındaki kişiyi bırak tanmayı kız olduğunu bile bilmiyorsun... senden bırak koca olmayı abza bile olmaz, AQ onuda beceremiyorsun...

Erkekler Ne Diyor 24

• Eğer gerçekten evleneceksem seviyorumdur. Bu benim için sorun olmazdı.

Bakireliğe karşıyım. Kimlerle birlikte olduğu kaç kişiyle olduğu önemli. Her önüne gelene veren bir kızsa zaten hayatımda olmaz. Ama gerçekten aşık olduğu sevdiği insanla birlikte olmuşsa hiçbir şey demezdim. Kimsede dememeli zaten.

2|1
    0|1
  • bakir bir adam olsam yalan yok isterdim bakire bir eş.

ama şuanda buna hakkım yok. o yüzden de umrumda değil.

2|1
    0|0
  • 8466265 kere cevap verdiğimiz bu soru ile yeniden karşınızdayız.

8466265ç ker eolacak şekilde yeniden aynı cevabı veriyorum. hayır zerre umrumda değil. evlenecek kadar değer verip sevdiği birinide sırf bakire değil diye bırakan istemeyen erkeğinde ben ta.. nyse .

bir bayanla evleneceğim sevebileceğim sevilebileceğim ve güven duyabileceğim biri olmalı. bedenini değil kendisini gülüşünü seveceğim yani. o gülüşü sonsuza dek görebilmek için evelneceğim. 2 damla kan görüpte benimsin lan artık zuhahah demek için değil. saçma sapan gereksiz medeniyetsiz egolara ihtiyacım yok.

0|0
    0|0
  • İleri yaşlara geldiği halde bakire olanlara şüpheyle yaklaşırım..

Ya cinsel yönden isteksizdir (kusurludur), ya da sırf evleneceği erkeği kandırabilmek için pis pis anal yapmıştır diye düşünürüm..

Evleneceğim kişinin cinsel yönden sağlıklı olduğunu deneyerek görmem gerek..

Benden önce ne yaşadığı da umurumda değil.. Hepimiz insanız, hepimizin bedensel ihtiyaçları var..

0|0
    0|0
  • çok eleştiri aldım bayanlardan bu konuda sevdiysem çok aşık olmuşsam genel evden pavyondan bile evlenirim arkadaş ama önemli kendine saygısı olduğunu gösteriri kendisine saygısı olan herkese saygılı olur uzuncası bu

1|0
    0|0
  • Bak Erkek Kıza gelmek için birçok savaş vermek zorunda demi iş,olgunluk tecrübe ,rahat hayat sürebilmen için gereken herşey :) Senin sadece şavaş vermen gerekn tek konu kızlık zarın ve nefsin sen düşün.Erkekte biri eksik olması olmaz demi

0|0
    1|0
  • hiç değil önemli değil istediği gibi istediği kişiyle yapsın . zevkine baksın . zamanı varsa bana da uğrasın önemli değil ya :D

0|0
    1|0
    • bu biraz farklı düşünce tarzı tabi ama kast ettiğim bu deeğildi

• ahlaksızlığın lüzumu yok

• hadi ama önemsiz ya gel hadi kaçma DDDDDDDDDDD

• ya birgün eski sevigliyle ilişkiye girerse ya beni onlarla kıyaslarsa geçmişte ilişki istemem

0|0
    0|0
  • BAKİRler için BAKİRElik önemlidir!

0|0
    1|1
  • ben bozmuşsam evlenirim yoksa evlenmem

0|0
    0|1
  • bir kadının bakireliği önemli değildir benim için..

0|0
    0|0
  • aşkın gözü kör derler. aşık olan insan bakire mi değil mi diye bakmaz.

0|0
    0|0
  • Ruhu bakire olsun. bare ama yemediği halt olmayan bir çok insan var oral anal sürtürme elletme vs. tekbaşına tabiki esas olamaz

0|0
    0|0
  • bakirelik önemlidir bence olması gerekir fakat büyük konuşmamak lazım aşk adamı öyle bir yaparki yapmam denilenler yapılır.

0|0
    0|0
  • en iyi cevaba bak hele... AQ nerdeyse zıçtığı bboku severim diyecekmiş... sonra benimle evlenirmisin ben samimiyim demiş... AQ abazalıkta zirveye ulaşmış bezevenk...

0|0
    0|0
  • önemli ama beli de olmaz aşk bu

0|0
    0|0
  • bence onemlı abi ya

0|0
    0|0
  • türk toplumunda yaşıyoruz ve bizler türk evlatlarıyız. dolayısıyla bizim için önemli. bizim töremiz kültürümüz, normlarımız, ahlakımız,dedelerimizin dini inaçları bunu gerektirir. bizler soysuz picler değiliz . bakire olsada olur olmasada olur diyemeyiz. şahsen ben diyemem. ve bu yüzden bu yaşıma kadar hiçbir kızın bekaretini bozmadım. netice olarak önemli. bir dahada böyle soru görmek istemiyorum artık !

0|0
    0|0
    • tabiki böyle bişey yapmadıysan öylesini istemende hakkın

• evet bakirelik te önemli öpüşmemiş olmak ta önemli arkadan vermemekte önemli evlenince aldatılmak istermisin?

0|0
    0|0
  • aynı sorular hep... sitede arasan 999999 boyle soru cıkar .. soruna gelince cogu erkek icin onemlidir .. et parcasına degil tasıdıgı anlama onem verirler .. arkadan veren bakireler de var .. onlarda sanslıysalar kabullenilirler... ama saklayıpta sok etkisi ile verdikleri etkinin tepkisinden kacamayabilirler..

0|0
    0|1
  • eşim bakireydi ancak önceki sevgilsine oral seks yapmış bir kaç kez daha başka bir şey yaşamadığını söylüyor anal sürtünme ya da ona oral yapılmamış ancak benim için bakire değil bir defa görmüş penisi ellerinin arasına almış yalamış yutmuş sevgilsini boşaltmış. Eminimkide sürtünme yoluyla ya da eski sevgilisi onu eliyle orgazm yaşatmıştır. onun için bakirelik zarda değil

2|1
    0|0
  • evleneceğim bayanın duruşu önemli. olan olmuş bir şey yapamam ve seviyorsam artık karşı tarafın akıllanıp akıllanmadığına bakarım. ama en ufak hatasında soğurum. yani hata yapma lüksü yok.

0|0
    0|0
    • hmm değişik

• alakası yok kız kalkıp hala yaptığı şeyle gurur duyuyorsa bir de ben s.. geçer giderim ama pişmansa tabikide sahiplenirim kimsede bir şey diyemez. konu bakirelikte değil konu öyle herkese güvenip birlikte olabilmesi.

• asla bakire olmayıp neler neler yapan kızlar var bakire olmasa bile dürüstce beni böyle kabul edersen sonsuxa kadar seninleyim diyebilmeli

2|1
    0|0
    • bencede tebrik ettim seni +1 :)

• yeterki diktirmek gibi saçma işlere girmesin açık açık söylesin yuva kurulacak o ilişki üzerine

• haklısın

• önemli bozdurmadıysan bozdurma dursun. başka şeylerde yapma ama.

0|0
    0|0
    • bazıları için içi önemli de ondan dedim

• ama ben başkada bir şeyler yapma dedim. bakire olup da anal yapan ve gögüsleri iki çocuk annesi gibi olan kızlar var.

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bakıreliğe su gözle bakıyorum bir kızın en çok istediği şeyin şu olması gerekir ilerde aşık oldugun ilk, tek ve son olan adama dudaklarını bedenını ruhunu yanı herseyını vermek ıstemez mısın bn istiyorum ve beklıyorum o erkeği.. bnce herseyını evleneceği erkeğe saklayan bakıredır , bu yuzden bn de benimle bu dusuncede bırıyle evlenmk ısterım

1|0
    0|1
Yükleniyor...