Gay'ler varsa arkadaş olmak istiyorum.

yAbancı filmlerde kızların içinde bir yumuşak, gay bulunur ya hani.Çok hoşuma gidiyor.Benimde öyle bir gay arkadaşım olsun istiyorum.Hem tavırlarıda çok hoşuma gidiyor.İyi arkadaş olurlar gibime geliyor.Arkadaş olmak isteyen gayler varsa aranızda sevinirim :)))

Güncellemeler:
niçin dalga geçtiğinizi anlamış değilim ben ciddiydim :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tatlımmm benim öyle bi arkadaşım var inan bana kızlardan daha iyiler :))) daha anlayışlılar çokta eğlenceliler onların yanında insan yaşlanmaz valahi kalbi o kadar teniz ki arkadaşımın o kadar iyiliğini görmüşümdür çünkü bu tip insanların hisleri güçlü olur düşünceleri herkesten farklı olur yadırganıcak bi durum yok bence kalbi temizse bi sorun yok. :)o da onun hayatı kimsenin kimseyi yadırgamaya hakkı yok ;)

• Hem gay hemde lezbiyen arkadaşlarım var (Çok fazla) beni anlayan arkadaşlarımın olması cidden çok güzel..Hepside çok iyi insanlar ;) gleek_b.b@hotmail.com eklersen konuşabiliriz (kızlara ilgim olsa şuan sapık durumuna düşmüştüm fuu)

• görmek ile bakmak arasındaki farkı anlattıklarında okulu asmış olabilirsiniz, siz de o ışığı görüyorum :D

• hahah :)) bulunur vala zor değil ki erkek göremiyorum ben etrafta zaten ;)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 25

• ben varım, olur :))

• ben varım :D

• ben biseksüelim bearaber hertürlü vakit geçirebiliriz yanlış benimle direk iletişime girmen gerekiyor bu arada yaş çok önemli :::) tatlım gizlilikte beniimle burdan istediğin zaman iletişime geçebilirsin mesajlaşmayı sefverim yeni arkadaşları severim iyi arkadaş dırım 539 325 93 71

• ben varım ekle face adresım herpes_life@hotmail.com

• Eger bir gun girersen bni eklersin kizkiza konuscak birine ihtiyacim var

• Gay değilim ama seninle tanışabilirim

• soruna çok geç cevap verdim ama yeni denk geldin canım kusura bakma:) dediğin şey ne yazikki dediğin gibi genelde yabancı filmlerde oluyor türkiyede kendimizi soyutlamak zorunda kalıyoruz çoğu zaman bende isterdm çok özgür bir şekilde davranmayı isteğim gibi yaşamayı ama olmuyor gerçekten kendim olduğunda isteğim ortamlara girip istediğim kişilerle muhabbet edemiyorum ama madem senin gibi arkadaş olmak isteyen biri çıktı seve seve arkadaşlık yapacağıma inanabilrsin:) umarm bana ulaşırsın

• ekleyebilirsin

• ne kadar arapsınız ya. kimse bir şey içmiyor... o sırtı göğsü kıllı geğiren recep ivedik tarzı kro adamlarla takılacağına gey arkadaşlarla takılsın daha iyi. ben kendimden biliyorum.

• ben gayım ve sizinle tanışabilirim

• tanış o zaman

• bunu kibirli ceviz nickli üye de benzer bir şey açtı bence onunla tanışın konuşun

• o da ilgileniyordu ama bir başlığı vardı özelden muhabbet etseydiniz

• kibirli ceviz alakasız bir yanıt verdi zaten bu soruma

• Neden erkek anatomisinde olup kız gibi davranan kişiliğini bile tam oturtamamış bi insanla arkadaş olmak isteyesin ki =s bi sürü kız war git arkadaş ol ;)

• kişiliği oturmamış ha? ulan sen kime kişiliği oturmamış diyorsun. senin o örümcek kafalı beynine tüküreyim

• Yaa ne alakaya maydonuz soruda resesif bi gay olarak düşünülüo dominant bi gay kızlarla yatabilir kafan basmıo gaybol !

• Her gay kadınsı değildir. Senden bile daha erkeksi gayler vardır.

Örneğin bu adam bir gay p*rno yıldızı. Ve gerçek hayatındada gay.

link

• sparişle arkadaş arıyanıda ilk defa görüyorum :))))

• 2 gün önce telefonuma mesaj geldi beni ararmısın aradım numarayı meşguldu sabah tekrar mesaj geldi günaydın kimsin diye aradaım tekrar bu numara bana mesaj çekmiş dedim numarayı söylesene dedi söyledim ben gayım pasifim dedi izmirdeyim birşeyler yaşamak istermisin dedi ben karşıyım ötür ilişkiye dedim ama kadınlardan birlikte aldığın zevkten daha fazlasını alacaksın emin ol dedi olmaz dedim niye olmasın dedi kapatım telefonu istersen yarın telefonu sana gönderirim o gayın diğer pantolonda kalmış cep telefonum

• çarşıdan aldın 1 gay eve gittin 1 boy

• bi arkadaşım var tanıştırabilirim? :D

• ciddiye alabilirsin dalga geçmem ben :D

• dalga geçmiyorsan ciddiye alabilirim :D

• ben (K)gayııım

• Vay be, harbi ha.. Süper arkadaşlık olur. Düşünsene kankasın ve kanka ayağıg*tayağı değil.Çünkü adamın senle cinsel ilgisi yok.

Bulurmusun bilmem de, mentalite hoşuma gitti ^^

• Yok öyle işmi olır ...d

• lezbiyenler varsa bende arkadaş olayım bari..

• evdeki hesap çarşıya uymayabilir dikkatli ol, gay im demek kolay da, ondan sonra pişmanım deme(: çarşıdan aldım gay diye, eve getirdim ne diye...

• ya süper yorum++

• Çarşıdan aldım gey, eve geldim ney :D:D

• Gel gel ben gay'im :)

• bende ciddiyim

• ahahhaha süper yaa :))) çek tereyağlı bir iskenderrrr :))) :)))

• Ben seninle arkadaş olurum.

• nasıl bi psikolojidesin anlayamadım

• bende lezbiyen arıyorum duyurulur :D link

• Erkek bile değil ölesi :D

• pasif bi erkekten arkadaşmı olur ? delikanlı iste ölelim bacım ahahaha :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 8

• bunu bende istiyorummmmm

• - Bir adam yolda yürürken düşmüş

+ Neden?

- Gaymış :(((((

• :D

• varsa bende isterimmm gay arkadaş :D:D gerçekten iyiler özünde aslında birkaç tane geçen sene tanıdığım vardı ama unutuldu gitti :( çokta iyi anlaşıyoduk

• memelerini açıp gez yanında.

• Bnm bildiğim birtane var numarasını vereym istersen:)

• dedim yaa arkdaşımın arkadaşı taksimde çalışırken tanışmıştı hatta bi yerde sahne alıyor:)

• benim mezhebim geniş değil ama :/ sen nerede nasıl tanıştın?

• çok var aslında da tanışmak zor mezhebin geniş olmalı..

• Öncekileri Göster
  • yumuşak dedin kaybettin.

• halbuse, normal erkekler daha fonksiyonel değil mi?:D

• :)))

• Lezbiyen demek istedin sanırım?

• Ne içtiysen bizede söyle :)

• yoo gay demek istedim.

Yükleniyor...