Gay'ler varsa arkadaş olmak istiyorum.

yAbancı filmlerde kızların içinde bir yumuşak, gay bulunur ya hani.Çok hoşuma gidiyor.Benimde öyle bir gay arkadaşım olsun istiyorum.Hem tavırlarıda... Daha Fazla

Güncellemeler:
niçin dalga geçtiğinizi anlamış değilim ben ciddiydim :(

En İyi Kız Görüşü

• tatlımmm benim öyle bi arkadaşım var inan bana kızlardan daha iyiler :))) daha anlayışlılar çokta eğlenceliler onların yanında insan yaşlanmaz valahi kalbi o kadar teniz ki arkadaşımın o kadar iyiliğini görmüşümdür çünkü bu tip insanların hisleri güçlü olur düşünceleri herkesten farklı olur yadırganıcak bi durum yok bence kalbi temizse bi sorun yok. :)o da onun hayatı kimsenin kimseyi yadırgamaya hakkı yok ;)

Soran beğendi
    • ben de iştebunu düşünerek buraya yazdım böyle bir arkadaş istiyorum diye ama yanlış yazdım allah bana da öyle bir arkadaş nasip etsin :D

• Öncekileri Göster
    • görmek ile bakmak arasındaki farkı anlattıklarında okulu asmış olabilirsiniz, siz de o ışığı görüyorum :D

• Hem gay hemde lezbiyen arkadaşlarım var (Çok fazla) beni anlayan arkadaşlarımın olması cidden çok güzel..Hepside çok iyi insanlar ;) gleek_b.b@hotmail.com eklersen konuşabiliriz (kızlara ilgim olsa şuan sapık durumuna düşmüştüm fuu)