Boşanmış, ayrılmış bir şekilde aldatılmış erkekler neden kendilerine gelemiyor?

Ve bir türlü kadınlara saygılarını tekrar kazanamıyorlar, ve kadınları sadece cinsel obje olmaktan başka bir şeylermiş gibi göremiyorlar. Aynı durumu yaşayan kadınlar daha çabuk toparlanıp , hayatlarına giren erkeklere bu şekilde güvensiz olabilirler ama erkekler kadar boş vermişlik içine düşmüyorlar

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Anam anam yine bir penti genellemesi. Ne olacak bu penti'nin hali diye sorucam ben de dayanmayıp. Kendi erkek arkadasından yola cikip genellemelere gitme hali sakıncalı kuzucum:)

Ancak cok toy ve hayatında hic terkedilmemis aldatılmamıs erkeklerde ilk seferinde belki rastlarsın buna. yani 6 ay evden cikmayıp bunalıma giren arkadasımı bilirim üniversite yıllarından. Ama sonrasında derin travmalar kaliyor diye bir degerlendirme yapmak ciddi bir iddia olur.

Bir kadından sadece cinsellik bekleyen bir erkegin bahanesi daha once aldatılmıslık olamaz. Bunu bahane gostermiyor bence, sen bunu ona yoruyorsun. Adam gercekten cinsel obje olarak goruyor bence kadınları, aldatılmamış ayrılmamıs olsa da boyle.

Ha şunu dersen olur: Cook uzun yıllar tek kadınla olmus bir erkek ayrılıdıktan sonra bir süre kimseye baglanmadan kendine gelmek icin hazır ozgurken degisik kadınlarla olmak isteyebilir. Akıllıca, makul ve insani bir durum. Bu demek degildir birlikte oldugu kadınlara cinsel obje muamelesi yapacak...

senin sozettigin adam kadınlara cinsel obje olarak bakiyorsa cidden bu onun kisiligi ve insanlıgındaki arızalardan kaynaklanıyordur , basından gecen ayrılıktan degil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Klişe söylemim oldu ama ilişkilere ve özellikle evliliğie çok gereksiz anlamlar yükleniliyor, abartılıyor. Boşanma da aslında bu şişirmelerin fos olduğunu kanıtı, o yüzden bocalıyor.

İlişkilere ve evliliklere bu kadar içi boş ve süslü anlamlar yüklemeyen erkekler kendisine hemen gelir.

0|0
    0|0
  • cunku erkekler guvendiklerinde asiri baglaniyorlar, kadinlar gibi duygu kontrolumuz cok yok bizim yaratilisimzda

1|0
    0|0
    • Bak bunu bilmıyordum

• soyle dusun, omrunce bir adama tatli yasaktir, sonra aniden tatli ye dersin ve onunden cekersin. bir daha ona tatli verilecegine inanmaz asla

• annesi sağsa merak etme dakikada kendine gelir... ;) çamaşır bulaşık ve çocuğma kim bakacak derdi yok ;))

0|0
    0|0
  • çünkü özgüvenlerini yitiriyorlar...aslında mantıklı olsalar problem kalmayacak ama maalesef soğukkanlı olamıyorlar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kadınlar aldatılınca hep kadına suç bulunur erkeğini memnun edemediği için denir belki de erkek te aldatılınca bunun kendisi için de geçerli olduğunu düşünüp yetersiz olmadığını kanıtlamak için böyle tavır alıyordur bağlanmadan günlük ilişkilerle fazla bişey vermesi gerekmediği için yetersizlik hissetmiyordur

1|0
    0|0
    • Güzel bir yorum eksık olduğunu düşünüp kadınlara gercekten hayatında yer acamaması o yeterlılk duygusunu kendınde bulamaması evet olabılır

• Söylediğin gerçekten çok doğru.. Benim annem babam boşanık . O adamla (baba deniliyor ona) konuşmuyorum ,görüşmüyorum da ama face şifresini bilirim. Girerim bakarım kadınlara neler yazmış neler, sadece cinsellik yönden bakıyor kadınlara.Aynı anda kaç kadını birlikte yürütüyor,bilirim.Kaç kadınla birlikte oldu orasını bilemem ama epey çok olduğunu bilirim. kadınların çoğunu tanıyorum benle de tanıştırmıştı zamanında utanmaz,kadınlara servetini yatırdığını bilirim.Böyle bi babanın çocuğu olduğu için utanıyorum.

1|0
    0|0
    • Asla kadınlara saygıları ya kalmıyor ya da olmayan bir şey iyice acığa cıkıyor.

• sanırım kendilerınede hiç sevgısı yok

• Yok tabi kendini seven kendi başını yakmaz.

• Gördüğüm kadarıyla bu konu kişinin tamamen "kendi kendine ne kadar yetebildiği" ile ilgili. Kadın olsun erkek olsun önce kendi kendine yetiyorsa kişi,ayrılığı daha kolay atlatıyor, bir başkasına duyduğu bağımlılık azalıyor, sevincini, nefretini karşısındakine bağlamıyor gibime geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...