Sizce benim durumum nedir ?

mesela kız arkadaşlarım yakışıklı çekici vs. birini görüyor ve çoğu çok beğenip heyecanlanırken bende tek gram etkilenme, hareketlenme olmuyor. eskiden beri böyle bu ergenken de böyleydim. nasıl erkeklerden hoşlanırsın dediklerinde verecek cevap bulamıyorum veya beğendiğim erkek ünlüleri sorduklarında da aynı şekilde. süslü yani diğer kızlar gibi giyinince de mutlu olmuyorum kadınsı da değilim pek. ve önceden bir kız arkadaşımdan hoşlanmıştım. kesin olarak lezbiyen miyim sizce ?

ergenlikten daha eskiye indiğimde pek böyle hislerim yoktu. sadece o zamanlar erkek vücudunu değil de kadın vücudunu merak ederdim.bunun pek lezbiyenlikle ilgisi olduğunu düşünmüyorum gerçi.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• hangi unluyu sorunca brad pitt den felan soyle olsun bitsin iwte :)

0|0
    0|0
    • ya insanlara öyle cevap veririm de, kendime nasıl cevap veririm işte sorun orda :/ veremiyorum.

• yaa onu problem olarak gorme. takma bile gereksiz biwey bence

Erkekler Ne Diyor 3

• Başımız Sagolsun

0|1
    0|0
  • sen ölmüşsün

0|0
    0|0
  • kimseyle çıkmamışsın benim gibi sende . bana da soruyolar nasıl kızlardan hoşlanırsın diye cevap veremiyorum . arkadaşlarım şu nasıl dediğinde Allah sahibine bağışlasın diyorum . sende iyice gitmişsin diyor ama içimden gelmiyo . sonuçta nasibinde ne varsa o olur sıkıntı yok sen kendini bil yeter .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kız arkadaşından hoşlanman kafada soru işareti bırakıyor ama diger dediklerinde bende sendenim ve hiç bir şekilde bu huyumdan şikayetçi değilim

0|0
    0|0
    • ben de şikayetçi değilim işte ama.

Yükleniyor...