Erkeklerin amaçlarından çok sıkıldım kimseye güvenemiyorum

Sorum ne cinsellik üzerine ne de değil ama anlamadığım aklımın almadığı şeyler var. Günümüzde cinsellik bir ihtiyac gibi ve her sevgili sevişir durumda. Yadırgamıyorum ama bana bir erkeğin böyle yaklaşmasını istemiyorum. Akrep burcuyum çok istekliyim ve eşimi mutlu edeceğime inanıyorum ama seks yalnızca rahatlamak için olmamalı. Birbirimizi sevelim anlaşalım ardından sevişiriz düşüncesindeyim ama erkekler hep cinsel yaklaşıyo bana sonra evlenilecek kız kalmadı diyorlar anlamıyorum gercekten. Bu yüzden hic bir erkeğe güvenip sevgili olasım gelmiyor. Haksız mıyım?

Güncellemeler:
Beenim sorunum hoşlandığım etkilendiğim erkek sırf sevişen bir kız olmadığım icin beni terk etti çünkü cinsellik önemliymiş onun icin ama bana saygı duyuyormuş bu yüzden boşa vaktini almiyim diyip gitti. Bu bana yapılır mı

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu herkes istiyor

ama siz kızlar dogru zamanda dogru yere bakmayı beceremeyip dogru adamları elinizden akcırmayı ve görememeyi öyle iyi biliyrsunuz ki.

Erkek secse kızı nerdeeee. yok işte öyle bir dünya. elinizdeki imkanı kullananamak nasıl bir duygu acaba

0|0
    0|0
    • sen hala hangi kafadasın bilemedim. sevişen bir kız olmadın diye degildir o. seni begenmiyordur ya da senin baska birine karşı duygu besledigini düşünüp gitmiştir. sevişmeyle alakasız .

• ee o zaman sorun ne kendı cevabını kendın bılıosun laf olsun dıe mı trıplerdesın

Erkekler Ne Diyor 14

• En azindan askla kandirip oyle gitse daha kotuydu hem acelesi varmis Adam azmis bosver oylelerini geneldede hep o model var ama Sana layik ayni duauncede insanlarda,var dusuncwn cok guzel hosuma gittin bende bir sekilde olmasini isterdim uzme kendini zaten kotu karakterli insanlar sayesinde iyi insanlarin kiymetini daha iyi biliyoruz zamanla bulursun kalbine gore

0|0
    0|0
  • haklısın ama bu senin elinde birazda

Yani izin vermeye vermeye , doğru olanı bulucaksın

Mesela ben :D aşıksam sadece öpüşerek evlenene kadar durabilirim

E peki tam evlencekken kıvıran hatunlara ne demeli :D

0|0
    0|0
  • haklısın ama suç birazda kızlarda

efendi olsun falan filan dersiniz

ama nerde iti kopuğu var onu bulursunuz

ben hep bunlara şahit oldum

benim gibi düşünen erkeklerede kızlar her ne hikmetse yaklaşmaz

kanımızla afedersin şerefsizlik yok diyemidir iblmiyorum

0|0
    0|0
    • En efendiniz bile aynı bok kusura bakma :)

• Guncellemeyi oku oda cok efendiydi senin gibi ilk başlarda

• herkesi bir tutuyonuz ya

akılsızsınız

bana yaşattığı kötü şeylerden dolayı ben tüm kızları genellesem ağzımdan ne laflar çıkardı

ön yargıdan önce aklınızı yönlendirin

• link

Bu da orijinali link :)

0|0
    0|0
  • Bence sen kendine kanka yap, sevgiliden çok fazlasını verir ve sevişme teklifinde bulunmaz. Sen istersen yok demez. Tam senlik.

0|1
    0|0
  • Valla hic bir kizda zorla yatağa girmiyi senin dediklerin ypllu tipler bacim düzgün erkekte çok emin ol inş iyi biri cikar karsina ..

0|0
    0|0
  • az kendimize bakalim.bi bokun etrafinda neden hep pis bocekler sinekler olur da kelebek vs vs olmaz?

i'm so sxy

0|0
    0|0
    • Cinsellik önemli amaa ilk başlarken beni ben oldugum icin istesin seks icin degil.

• guncellemeye:son soyledigi bahane versende sikip terkedeck cinsi bunlar.takma hayat devam ediyor

• haksızzsın herkez bir değil bütün pislikler etrafında ozaman düzgün birilerini bul konuşup güvenicek herşey seks değil

0|0
    0|0
    • Seks önemli ama ben ilk başlarda yaşamak istemiyorum beni ben olduğum icin istesin seks icin değil

• Hic cinsel deneyimim olmadı öpüşme dışında ve en son sevişen bir kız olmadığım icin terk edildim

• bence etrafındaki erkekleri analiz etmeyi öğren kendini ona göre geliştir terk ettiğin içinde üzülme değmez

• kadinlar vücutlara yapisan o taytimsi seyleri giymeye devam ettiği sürece bu bakis acilari değişmeyecek sanirim ağir bir tahrik baskisi var psikolojik olarak erkeklerin üzerine ..

0|0
    0|0
  • haklısın ama erkekler önce seks ister. yani penisi indirdikten sonra duygusallaşırlar. aşk isterler onun haricinde bu dediğin imkansız.

0|0
    0|0
    • Ama korkuyorum ya cinsellikten sonra benden soğursa

• kendini tatmin etmiş olursun yoksa sen bilirsin. yok illa gerçek seks dersen bu seferde evlilik durumu biraz zor olabilir. benim dediklerim kesindir diye bir şey yok hayat senin.

• adam yazmış bak sevişmek için çıkarız diye yalanda söylememiş.

• doğru yoldasın bacım devam et böyle sevgili olma boşver. menfaat bitince muhabbet biter.

0|0
    0|0
  • senin hini kız kaldı mı ya helal olsun. kaç yaşındasın sen? nikahı basabilirim şu an:)

0|0
    0|0
  • Vermezsen olur biter neden bu kaadar dert edıosun kı

0|0
    0|0
  • Kimseye güvenemem aslında senin karşındaki kişiye verdiğind eğer ile olabilir sen fazla değer veriyorsundur onlar sana falza veya tam tersi, ilk önce kendinde ara sonra başkasını suçlarsın, erkekleri anlamak biraz zordur, kadınları anlamak ise daha zordur.

0|0
    0|0
    • karaktersiz bir kişi imiş acaba onun kardeşine yeğenine biris böyle dese ne tepki verirdi kancık.

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler böyle, sen ne kadar iyi olursan ol. :) En efendi görünümlü çocuk bile bunu ister, bastırıyorlar sadece. Bunu anladım. :) Açıkcası nasıl davranmalı bende bilmiyorum. Sen kendinden emin ol yeter. O çocuğun aradığı aşk değilmiş, seninki aşktı böyle düşün. Aşk tenle değil yürekle ilgili bir şey sonuçta. Kaybetmek istemeyen beklerdi zaten diye düşünüyorum. O yüzden gülüp geçilmeli

0|0
    0|0
  • Biraz haklı biraz haksızsın. Boşver sende evlenince yaparsın.

0|0
    0|0
    • Kararsızım bu konuda bazen diyorum herkes gibi tanısıp seviseyim ama sonra ya pisman olursam diyorum

• Niye pişman olsun yaa artık bakire evlenen mi kaldı ?

• Ben varım demekki kalmış.Kızı saçma sapan şeylere yöneltmeyin ya.

Yükleniyor...